Itzuli
XXVI NKJ APIRILA-EKAINA KOPA PGOMAZ SEIN 4Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Guille Azc-Iraburu)
  • AZCONA AYESTARAN, G.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
25  - 10 REDIN (Luca-Reparaz-Ossorio)
  • REPARAZ HUARTE, G.
  • MARCO SUZUKI, L.
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Unai V-Aimar-Gaizka)
  • VERGARA MORALES, U.
  • ROMEO GOŅI, A.
21  - 25 AMAYA (Unciti-Huarte)
  • UNCITI PASCUAL, R.
  • HUARTE LAFRAYA, J.
 Deialdia 2
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Unai V-Aimar-Gaizka)
  • VERGARA MORALES, U.
  • ROMEO GOŅI, A.
25  - 8 REDIN (Luca-Reparaz-Ossorio)
  • MARCO SUZUKI, L.
  • REPARAZ HUARTE, G.
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Unciti-Huarte)
  • UNCITI PASCUAL, R.
  • HUARTE LAFRAYA, J.
20  - 25 S.IGNACIO (Guille Azc-Iraburu)
  • AZCONA AYESTARAN, G.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
 Deialdia 3
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Luca-Reparaz-Ossorio)
  • MARCO SUZUKI, L.
  • REPARAZ HUARTE, G.
9  - 25 AMAYA (Unciti-Huarte)
  • UNCITI PASCUAL, R.
  • HUARTE LAFRAYA, J.
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Guille Azc-Iraburu)
  • AZCONA AYESTARAN, G.
  • IRABURU MARTINEZ, P.
25  - 8 AMAYA (Unai V-Aimar-Gaizka)
  • VERGARA MORALES, U.
  • ROMEO GOŅI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Guille Azc-Iraburu)   6 3 3 0 0 75 38
2 AMAYA (Unciti-Huarte)   5 3 2 1 0 70 55
3 AMAYA (Unai V-Aimar-Gaizka)   4 3 1 2 0 54 58
4 REDIN (Luca-Reparaz-Ossorio)   3 3 0 3 0 27 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Alzu-Alzu)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • ALZU URDIROZ, M.
24  - 25 REDIN (Soto-Tellechea)
  • SOTO PINILLA, A.
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Oneka-Franco)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • FRANCO MARAŅON, I.
25  - 21 S.IGNACIO (Guinea-Nagore-Acosta)
  • GUINEA GODINO, F.
  • ACOSTA RINCON, M.
 Deialdia 2
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Oneka-Franco)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • FRANCO MARAŅON, I.
25  - 19 REDIN (Soto-Tellechea)
  • SOTO PINILLA, A.
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Guinea-Nagore-Acosta)
  • GUINEA GODINO, F.
  • ACOSTA RINCON, M.
10  - 25 F.LOPEZ (Alzu-Alzu)
  • ALZU URDIROZ, M.
  • ALZU MENDIGACHA, D.
 Deialdia 3
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Soto-Tellechea)
  • SOTO PINILLA, A.
  • TELLECHEA TERRADELLES, J.
25  - 22 S.IGNACIO (Guinea-Nagore-Acosta)
  • GUINEA GODINO, F.
  • ACOSTA RINCON, M.
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Alzu-Alzu)
  • ALZU MENDIGACHA, D.
  • ALZU URDIROZ, M.
25  - 7 S.IGNACIO (Oneka-Franco)
  • ONECA ORTIGOSA, I.
  • FRANCO MARAŅON, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Alzu-Alzu)   5 3 2 1 0 74 42
2 REDIN (Soto-Tellechea)   5 3 2 1 0 69 71
3 S.IGNACIO (Oneka-Franco)   5 3 2 1 0 57 65
4 S.IGNACIO (Guinea-Nagore-Acosta)   3 3 0 3 0 53 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Frauca II-X. Armendariz)
  • FRAUCA ERGUI, J.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
25  - 7 S.IGNACIO (Igor-Saro)
  • PEREZ ALDAZ, I.
  • SARO MARCELLAN , J.
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste)
  • CHOCARRO SAN JULIAN, E.
  • ECHEVESTE UCAR, I.
25  - 22 F.LOPEZ (Cia-Cia)
  • CIA BANDRES, G.
  • CIA BANDRES, U.
 Deialdia 2
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste)
  • CHOCARRO SAN JULIAN, E.
  • ECHEVESTE UCAR, I.
17  - 25 S.IGNACIO (Igor-Saro)
  • PEREZ ALDAZ, I.
  • SARO MARCELLAN , J.
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Cia-Cia)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
18  - 25 S.IGNACIO (Frauca II-X. Armendariz)
  • FRAUCA ERGUI, J.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
 Deialdia 3
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Igor-Saro)
  • PEREZ ALDAZ, I.
  • SARO MARCELLAN , J.
25  - 22 F.LOPEZ (Cia-Cia)
  • CIA BANDRES, U.
  • CIA BANDRES, G.
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Frauca II-X. Armendariz)
  • FRAUCA ERGUI, J.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
25  - 14 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste)
  • CHOCARRO SAN JULIAN, E.
  • ECHEVESTE UCAR, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Frauca II-X. Armendariz)   6 3 3 0 0 75 39
2 S.IGNACIO (Igor-Saro)   5 3 2 1 0 57 64
3 REDIN (Edu Chocarro-Echeveste)   4 3 1 2 0 56 72
4 F.LOPEZ (Cia-Cia)   3 3 0 3 0 62 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Alex Mor-Alex Azanza)
  • MORENO ANDUEZA, A.
  • AZANZA INDURAIN, A.
25  - 6 S.IGNACIO (Sagasti-Aiciondo-Peragon II)
  • SAGASTI OCHOA, J.
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Perez Gal IV-Luroba II-Martin)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • PEREZ GALVETE, I.
25  - 8 F.LOPEZ (Rubio-Diego Mtez)
  • RUBIO ALONSO, F.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
2013/04/13
-
- REDIN (Gaite II-Perez Galvete III)   Descanso
 Deialdia 2
2013/04/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Sagasti-Aiciondo-Peragon II)
  • SAGASTI OCHOA, J.
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
13  - 25 REDIN (Gaite II-Perez Galvete III)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • GAITE ALDEA, I.
2013/04/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Rubio-Diego Mtez)
  • RUBIO ALONSO, F.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
8  - 25 S.IGNACIO (Alex Mor-Alex Azanza)
  • MORENO ANDUEZA, A.
  • AZANZA INDURAIN, A.
2013/04/21
-
- Descanso   F.LOPEZ (Perez Gal IV-Luroba II-Martin)
 Deialdia 3
2013/04/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Sagasti-Aiciondo-Peragon II)
  • SAGASTI OCHOA, J.
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
23  - 25 F.LOPEZ (Rubio-Diego Mtez)
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
  • RUBIO ALONSO, F.
2013/04/28
-
- S.IGNACIO (Alex Mor-Alex Azanza)   Descanso
2013/04/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Gaite II-Perez Galvete III)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • GAITE ALDEA, I.
25  - 20 F.LOPEZ (Perez Gal IV-Luroba II-Martin)
  • PEREZ GALVETE, I.
  • LAUROBA RUIZ, M.
 Deialdia 4
2013/05/05
-
- Descanso   S.IGNACIO (Sagasti-Aiciondo-Peragon II)
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Perez Gal IV-Luroba II-Martin)
  • PEREZ GALVETE, I.
  • LAUROBA RUIZ, M.
10  - 25 S.IGNACIO (Alex Mor-Alex Azanza)
  • MORENO ANDUEZA, A.
  • AZANZA INDURAIN, A.
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Gaite II-Perez Galvete III)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • GAITE ALDEA, I.
25  - 14 F.LOPEZ (Rubio-Diego Mtez)
  • RUBIO ALONSO, F.
  • MARTINEZ LOS ANJOS, D.
 Deialdia 5
2013/05/12
-
- F.LOPEZ (Rubio-Diego Mtez)   Descanso
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Sagasti-Aiciondo-Peragon II)
  • PERAGON APESTEGUIA, A.
  • SAGASTI OCHOA, J.
10  - 25 F.LOPEZ (Perez Gal IV-Luroba II-Martin)
  • LAUROBA RUIZ, M.
  • MARTIN ETXALAR, M.
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Alex Mor-Alex Azanza)
  • MORENO ANDUEZA, A.
  • AZANZA INDURAIN, A.
25  - 15 REDIN (Gaite II-Perez Galvete III)
  • PEREZ GALVETE, G.
  • GAITE ALDEA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Alex Mor-Alex Azanza)   8 4 4 0 0 100 39
2 REDIN (Gaite II-Perez Galvete III)   7 4 3 1 0 90 72
3 F.LOPEZ (Perez Gal IV-Luroba II-Martin)   6 4 2 2 0 80 68
4 F.LOPEZ (Rubio-Diego Mtez)   5 4 1 3 0 55 98
5 S.IGNACIO (Sagasti-Aiciondo-Peragon II)   4 4 0 4 0 52 100
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Markel Gª-Markel Mend)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • GARCIA VALENCIA, M.
25  - 12 REDIN (Duran-Villar)
  • DURAN ALVAREZ, A.
  • VILLAR PARDO, M.
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (L. Ganuza-Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
25  - 18 F.LOPEZ (Mateo II-Marcalain III)
  • MATEO BERIAIN, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
2013/04/13
-
- S.IGNACIO (Urdanoz-Juanco-Santestban II)   Descanso
 Deialdia 2
2013/04/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Duran-Villar)
  • DURAN ALVAREZ, A.
  • VILLAR PARDO, M.
14  - 25 S.IGNACIO (Urdanoz-Juanco-Santestban II)
  • JUANCO MONJE, I.
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
2013/04/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Mateo II-Marcalain III)
  • MATEO BERIAIN, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
9  - 25 AMAYA (Markel GŠ-Markel Mend)
  • GARCIA VALENCIA, M.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
2013/04/21
-
- Descanso   F.LOPEZ (L. Ganuza-Ventoso)
 Deialdia 3
2013/04/28
-
- AMAYA (Markel Gª-Markel Mend)   Descanso
2013/04/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Urdanoz-Juanco-Santestban II)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • JUANCO MONJE, I.
24  - 25 F.LOPEZ (L. Ganuza-Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
2013/04/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Duran-Villar)
  • DURAN ALVAREZ, A.
  • VILLAR PARDO, M.
22  - 25 F.LOPEZ (Mateo II-Marcalain III)
  • MATEO BERIAIN, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
 Deialdia 4
2013/05/05
-
- Descanso   REDIN (Duran-Villar)
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (L. Ganuza-Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
14  - 25 AMAYA (Markel GŠ-Markel Mend)
  • GARCIA VALENCIA, M.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Urdanoz-Juanco-Santestban II)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • JUANCO MONJE, I.
25  - 13 F.LOPEZ (Mateo II-Marcalain III)
  • MATEO BERIAIN, I.
  • MARCALAIN LOPEZ, A.
 Deialdia 5
2013/05/12
-
- F.LOPEZ (Mateo II-Marcalain III)   Descanso
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Duran-Villar)
  • DURAN ALVAREZ, A.
  • VILLAR PARDO, M.
12  - 25 F.LOPEZ (L. Ganuza-Ventoso)
  • GANUZA ESTEVEZ, L.
  • VENTOSO SUESCUN, M.
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Markel Gª-Markel Mend)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • GARCIA VALENCIA, M.
25  - 10 S.IGNACIO (Urdanoz-Juanco-Santestban II)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • SANTESTEBAN AINCIOA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Markel GŠ-Markel Mend)   8 4 4 0 0 100 45
2 F.LOPEZ (L. Ganuza-Ventoso)   7 4 3 1 0 89 79
3 S.IGNACIO (Urdanoz-Juanco-Santestban II)   6 4 2 2 0 84 77
4 F.LOPEZ (Mateo II-Marcalain III)   5 4 1 3 0 65 97
5 REDIN (Duran-Villar)   4 4 0 4 0 60 100
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mikel G. Ibarrola-M. Iribarren)
  • GIL IBARROLA, M.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
25  - 12 F.LOPEZ (Iraburu-Bermejo)
  • IRABURU ELIZONDO, C.
  • BERMEJO PEREZ, M.
2013/04/13
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
  • POYALES FERNANDEZ, M.
  • ASTRAIN CIA, A.
10  - 25 S.IGNACIO (Guerendiain-Lecumberri II)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • LECUMBERRI DE FUENTES, I.
2013/04/13
-
- LARRAINA (Adrian-Nico)   Descanso
 Deialdia 2
2013/04/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Iraburu-Bermejo)
  • IRABURU ELIZONDO, C.
  • BERMEJO PEREZ, M.
22  - 25 LARRAINA (Adrian-Nico)
  • VERGARA MORALES, A.
  • LATASA LEON, N.
2013/04/19
16:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Guerendiain-Lecumberri II)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • LECUMBERRI DE FUENTES, I.
21  - 25 AMAYA (Mikel G. Ibarrola-M. Iribarren)
  • GIL IBARROLA, M.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
2013/04/21
-
- Descanso   S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
 Deialdia 3
2013/04/28
-
- AMAYA (Mikel G. Ibarrola-M. Iribarren)   Descanso
2013/04/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (Adrian-Nico)
  • VERGARA MORALES, A.
  • LATASA LEON, N.
15  - 25 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
  • POYALES FERNANDEZ, M.
  • ASTRAIN CIA, A.
2013/04/28
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Iraburu-Bermejo)
  • IRABURU ELIZONDO, C.
  • BERMEJO PEREZ, M.
20  - 25 S.IGNACIO (Guerendiain-Lecumberri II)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • LECUMBERRI DE FUENTES, I.
 Deialdia 4
2013/05/05
-
- Descanso   F.LOPEZ (Iraburu-Bermejo)
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
  • POYALES FERNANDEZ, M.
  • ASTRAIN CIA, A.
6  - 25 AMAYA (Mikel G. Ibarrola-M. Iribarren)
  • GIL IBARROLA, M.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
2013/05/05
10:00
Pamplona - Amaya F3 LARRAINA (Adrian-Nico)
  • VERGARA MORALES, A.
  • LATASA LEON, N.
25  - 20 S.IGNACIO (Guerendiain-Lecumberri II)
  • GUERENDIAIN AMILLANO, J.
  • LECUMBERRI DE FUENTES, I.
 Deialdia 5
2013/05/12
-
- S.IGNACIO (Guerendiain-Lecumberri II)   Descanso
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Iraburu-Bermejo)
  • IRABURU ELIZONDO, C.
  • BERMEJO PEREZ, M.
16  - 25 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)
  • POYALES FERNANDEZ, M.
  • ASTRAIN CIA, A.
2013/05/12
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mikel G. Ibarrola-M. Iribarren)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GIL IBARROLA, M.
25  - 13 LARRAINA (Adrian-Nico)
  • VERGARA MORALES, A.
  • LATASA LEON, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Mikel G. Ibarrola-M. Iribarren)   8 4 4 0 0 100 52
2 S.IGNACIO (Guerendiain-Lecumberri II)   6 4 2 2 0 91 80
3 S.IGNACIO (Poyales-Astrain)   6 4 2 2 0 66 81
4 LARRAINA (Adrian-Nico)   6 4 2 2 0 78 92
5 F.LOPEZ (Iraburu-Bermejo)   4 4 0 4 0 70 100
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik