Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE PGOMAZ MUTILAK NAGUSIAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/18
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Lara - Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
30  - 26 TENIS (Perez - Viguria)
  • VIGURIA SOLANO , D.
  • PEREZ GORTARI, A.
2020/01/18
12:00
Pamplona - Oberena Trinkete AMAYA (Iraizoz - Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • IRAIZOZ ALDUNATE, J.
14  - 30 OBERENA (Garcia -Oroz)
  • GARCIA OTIN, D.
  • OROZ GARATE, I.
2020/01/19
-
- Descanso   TENIS (Moral - Peña)
 Deialdia 2
2020/01/24
20:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Garcia -Oroz)
  • GARCIA OTIN, D.
  • OROZ GARATE, I.
22  - 30 TENIS (Lara - Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
2020/01/25
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Moral - Peña)
  • MORAL VALLES, J.
  • PEÑA CHARRO, I.
30  - 16 AMAYA (Iraizoz - Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • IRAIZOZ ALDUNATE, J.
2020/01/26
-
- TENIS (Perez - Viguria)   Descanso
 Deialdia 3
2020/02/01
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Perez - Viguria)
  • PEREZ GORTARI, A.
  • VIGURIA GUERENDIAIN, P.
21  - 30 OBERENA (Garcia -Oroz)
  • GARCIA OTIN, D.
  • OROZ GARATE, I.
2020/02/01
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Lara - Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
28  - 30 TENIS (Moral - Peña)
  • MORAL VALLES, J.
  • PEÑA CHARRO, I.
2020/02/02
-
- Descanso   AMAYA (Iraizoz - Santesteban)
 Deialdia 4
2020/02/08
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Moral - Peña)
  • MORAL VALLES, J.
  • PURROY LOPEZ, A.
25  - 30 TENIS (Perez - Viguria)
  • PEREZ GORTARI, A.
  • VIGURIA GUERENDIAIN, P.
2020/02/08
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete AMAYA (Iraizoz - Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • IRAIZOZ ALDUNATE, J.
25  - 30 TENIS (Lara - Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
2020/02/09
-
- Descanso   OBERENA (Garcia -Oroz)
 Deialdia 5
2020/02/14
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Garcia -Oroz)
  • GARCIA OTIN, D.
  • OROZ GARATE, I.
30  - 27 TENIS (Moral - Peña)
  • MORAL VALLES, J.
  • PEÑA CHARRO, I.
2020/02/15
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Perez - Viguria)
  • PEREZ GORTARI, A.
  • VIGURIA GUERENDIAIN, P.
30  - 17 AMAYA (Iraizoz - Santesteban)
  • IRAIZOZ ALDUNATE, J.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
2020/02/16
-
- TENIS (Lara - Menendez)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Lara - Menendez)   7 4 3 1 0 118 103
2 OBERENA (Garcia -Oroz)   7 4 3 1 0 112 92
3 TENIS (Perez - Viguria)   6 4 2 2 0 107 102
4 TENIS (Moral - Peña)   6 4 2 2 0 112 104
5 AMAYA (Iraizoz - Santesteban)   4 4 0 4 0 72 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/18
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Marculeta - Marculeta)
  • MARCULETA ANDIA, D.
  • MARCULETA ANDIA, J.
23  - 30 TENIS (Eslava - Ayesa)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • AYESA NAVARRETE, F.
2020/01/18
12:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Donazar - Maisterra)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, J.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
30  - 26 OBERENA (Andueza - Izcue)
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • IZKUE SALINAS, L.
 Deialdia 2
2020/02/01
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Marculeta - Marculeta)
  • MARCULETA ANDIA, D.
  • MARCULETA ANDIA, J.
30  - 8 OBERENA (Andueza - Izcue)
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • IZKUE SALINAS, L.
2020/02/01
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Eslava - Ayesa)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • AYESA NAVARRETE, F.
30  - 19 OBERENA (Donazar - Maisterra)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, J.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
 Deialdia 3
2020/02/14
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Andueza - Izcue)
  • ANDUEZA ZABALO, A.
  • IZKUE SALINAS, L.
20  - 30 TENIS (Eslava - Ayesa)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • AYESA NAVARRETE, F.
2020/02/14
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Donazar - Maisterra)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, J.
  • MAISTERRA VILLEGAS, P.
26  - 30 TENIS (Marculeta - Marculeta)
  • MARCULETA ANDIA, D.
  • MARCULETA ANDIA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Eslava - Ayesa)   6 3 3 0 0 90 62
2 TENIS (Marculeta - Marculeta)   5 3 2 1 0 83 64
3 OBERENA (Donazar - Maisterra)   4 3 1 2 0 75 86
4 OBERENA (Andueza - Izcue)   3 3 0 3 0 54 90