Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK FINALA FASEA HAUR 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2020/01/11
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Beltza - Orella)
  • BELTZA BEGIRISTAIN, A.
  • ORELLA SAN MARTIN, J.
25  - 13 G.PILOTA (Erdozia - Andueza)
  • ERDOZIA URMENETA, O.
  • ANDUEZA IMAZ, I.
2020/01/11
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Alonso - Arbizu)
  • ALONSO IBARROLA, I.
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
25  - 17 LARRAUN (Gartziarena - Iriarte)
  • IRIARTE MITXELENA, O.
  • GARZIARENA GURIDI, I.
2020/01/11
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Argain - Eciolaza)
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
  • ARGAIN IRIARTE, H.
25  - 14 AUÑAMENDI (Ancho - Señas)
  • SEÑAS IRIBARREN, M.
  • ANCHO ERDOZAIN, X.
 Deialdia 2
2020/01/18
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ancho - Señas)
  • ANCHO ERDOZAIN, X.
  • SEÑAS IRIBARREN, M.
10  - 25 MENDILLORRI (Alonso - Arbizu)
  • ALONSO IBARROLA, I.
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
2020/01/18
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erdozia - Andueza)
  • ERDOZIA URMENETA, O.
  • ANDUEZA IMAZ, I.
17  - 25 AUÑAMENDI (Argain - Eciolaza)
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
  • ARGAIN IRIARTE, H.
2020/01/19
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Gartziarena - Iriarte)
  • IRIARTE MITXELENA, O.
  • GARZIARENA GURIDI, I.
25  - 18 G.PILOTA (Beltza - Orella)
  • BELTZA BEGIRISTAIN, A.
  • ORELLA SAN MARTIN, J.
 Deialdia 3
2020/01/25
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erdozia - Andueza)
  • ERDOZIA URMENETA, O.
  • ANDUEZA IMAZ, I.
11  - 25 LARRAUN (Gartziarena - Iriarte)
  • IRIARTE MITXELENA, O.
  • GARZIARENA GURIDI, I.
2020/01/25
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Beltza - Orella)
  • BELTZA BEGIRISTAIN, A.
  • ORELLA SAN MARTIN, J.
25  - 15 AUÑAMENDI (Ancho - Señas)
  • AGORRETA ZABALZA, K.
  • SEÑAS IRIBARREN, M.
2020/01/25
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Argain - Eciolaza)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
12  - 25 MENDILLORRI (Alonso - Arbizu)
  • ALONSO IBARROLA, I.
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
 Deialdia 4
2020/02/01
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Argain - Eciolaza)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
25  - 0 * LARRAUN (Gartziarena - Iriarte)
*Equipo no presentado
2020/02/01
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ancho - Señas)
  • ANCHO ERDOZAIN, X.
  • SEÑAS IRIBARREN, M.
25  - 0 * G.PILOTA (Erdozia - Andueza)
*Equipo no presentado
2020/02/01
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Alonso - Arbizu)
  • ALONSO IBARROLA, I.
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
25  - 16 G.PILOTA (Beltza - Orella)
  • BELTZA BEGIRISTAIN, A.
  • ORELLA SAN MARTIN, J.
 Deialdia 5
2020/02/08
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erdozia - Andueza)
  • ANDUEZA IMAZ, I.
  • ERDOZIA URMENETA, O.
22  - 25 MENDILLORRI (Alonso - Arbizu)
  • CANTERO CAMPISTEGUI, L.
  • ALONSO IBARROLA, I.
2020/02/08
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Beltza - Orella)
  • BELTZA BEGIRISTAIN, A.
  • ORELLA SAN MARTIN, J.
25  - 20 AUÑAMENDI (Argain - Eciolaza)
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
  • ARGAIN IRIARTE, H.
2020/02/08
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Gartziarena - Iriarte)
  • GARZIARENA GURIDI, I.
  • IRIARTE MITXELENA, O.
25  - 14 AUÑAMENDI (Ancho - Señas)
  • ANCHO ERDOZAIN, X.
  • SEÑAS IRIBARREN, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI (Alonso - Arbizu)   10 5 5 0 0 125 77
2 G.PILOTA (Beltza - Orella)   8 5 3 2 0 109 98
3 AUÑAMENDI (Argain - Eciolaza)   8 5 3 2 0 107 81
4 LARRAUN (Gartziarena - Iriarte)   7 4 3 1 1 92 93
5 AUÑAMENDI (Ancho - Señas)   6 5 1 4 0 78 100
6 G.PILOTA (Erdozia - Andueza)   4 4 0 4 1 63 125