Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA FRONTENIS 5 1/2 BANAKA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/20
-
- Descanso   BERRIOZAR J.A. (Insausti)
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Galartza)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
15  - 12 MUTILENDAKO (O.Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Muñoz)
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
15  - 6 MUTILENDAKO (E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
 Deialdia 2
2019/11/21
-
- MUTILENDAKO (O.Amoztegui)   Descanso
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
15  - 12 MUTILENDAKO (Galartza)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako BERRIOZAR J.A. (Insausti)
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
9  - 15 MUTILENDAKO (Muñoz)
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
 Deialdia 3
2019/11/22
-
- Descanso   MUTILENDAKO (Muñoz)
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (O.Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
15  - 13 MUTILENDAKO (E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Galartza)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
14  - 13 BERRIOZAR J.A. (Insausti)
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
 Deialdia 4
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako BERRIOZAR J.A. (Insausti)
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
8  - 15 MUTILENDAKO (O.Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Muñoz)
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
14  - 15 MUTILENDAKO (Galartza)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2019/11/23
-
- Descanso   MUTILENDAKO (E. Salvador)
 Deialdia 5
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
6  - 15 BERRIOZAR J.A. (Insausti)
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
2019/11/22
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (O.Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
7  - 15 MUTILENDAKO (Muñoz)
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
2019/11/24
-
- MUTILENDAKO (Galartza)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (Galartza)   7 4 3 1 0 56 54
2 MUTILENDAKO (Muñoz)   7 4 3 1 0 59 37
3 MUTILENDAKO (O.Amoztegui)   6 4 2 2 0 49 51
4 BERRIOZAR J.A. (Insausti)   5 4 1 3 0 45 50
5 MUTILENDAKO (E. Salvador)   5 4 1 3 0 40 57
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/20
-
- Descanso   MUTILENDAKO (Esparza)
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Barkos)
  • BARKOS CASTERA, I.
15  - 7 MUTILENDAKO (Ara)
  • ARA JARNE, A.
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako HUARTE (Alberro)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
15  - 0 MUTILENDAKO (Bachiller) (RETIRADO)
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
 Deialdia 2
2019/11/21
-
- MUTILENDAKO (Ara)   Descanso
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Bachiller) (RETIRADO)
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
0  - 15 MUTILENDAKO (Barkos)
  • BARKOS CASTERA, I.
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Esparza)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
15  - 6 HUARTE (Alberro)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
 Deialdia 3
2019/11/22
-
- Descanso   HUARTE (Alberro)
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ara)
  • ARA JARNE, A.
15  - 0 MUTILENDAKO (Bachiller) (RETIRADO)
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Barkos)
  • BARKOS CASTERA, I.
13  - 15 MUTILENDAKO (Esparza)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
 Deialdia 4
2019/11/23
-
- Descanso   MUTILENDAKO (Bachiller) (RETIRADO)
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Esparza)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
15  - 11 MUTILENDAKO (Ara)
  • ARA JARNE, A.
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako HUARTE (Alberro)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
8  - 15 MUTILENDAKO (Barkos)
  • BARKOS CASTERA, I.
 Deialdia 5
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Bachiller) (RETIRADO)
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
0  - 15 MUTILENDAKO (Esparza)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
2019/11/23
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ara)
  • ARA JARNE, A.
11  - 15 HUARTE (Alberro)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
2019/11/24
-
- MUTILENDAKO (Barkos)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (Esparza)   8 4 4 0 0 60 30
2 MUTILENDAKO (Barkos)   7 4 3 1 0 58 30
3 HUARTE (Alberro)   6 4 2 2 0 44 41
4 MUTILENDAKO (Ara)   5 4 1 3 0 44 45
5 MUTILENDAKO (Bachiller) (RETIRADO)   4 4 0 4 0 0 60