Itzuli
NKJ 30 M PALETA GOMAZ NESKEN BANAKAKO PGOMAZ GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: 1 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/20
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Murillo)
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Gorostiaga)
*Equipo no presentado
0 *  - 20 MENDILLORRI (Senosiain)
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Karasatorre) RETIRADA
  • KARASATORRE ARAÑA, I.
  LARRAUN (Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, M.
 Deialdia 2
2019/11/21
-
- MENDILLORRI (Senosiain)   Descanso
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, S.
  G.PILOTA (Karasatorre) RETIRADA
  • KARASATORRE ARAÑA, I.
2019/11/26
20:00
Pamplona - Club Natación LARRAUN (Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, M.
11  - 20 MENDILLORRI (Gorostiaga)
  • GOROSTIAGA PRUJÁ, P.
 Deialdia 3
2019/11/22
-
- Descanso   G.PILOTA (Karasatorre) RETIRADA
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Gorostiaga)
  • GOROSTIAGA PRUJÁ, P.
20  - 5 AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, S.
2019/11/26
20:00
Pamplona - Club Natación MENDILLORRI (Senosiain)
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
8  - 20 LARRAUN (Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, M.
 Deialdia 4
2019/11/23
-
- Descanso   LARRAUN (Galartza)
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, S.
10  - 20 MENDILLORRI (Senosiain)
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Karasatorre) RETIRADA   MENDILLORRI (Gorostiaga)
 Deialdia 5
2019/11/24
-
- MENDILLORRI (Gorostiaga)   Descanso
2019/11/26
20:00
Pamplona - Club Natación LARRAUN (Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, M.
20  - 9 AUÑAMENDI (Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, S.
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Senosiain)   G.PILOTA (Karasatorre) RETIRADA
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Galartza)   5 3 2 1 0 51 37
2 MENDILLORRI (Senosiain)   5 3 2 1 0 48 30
3 MENDILLORRI (Gorostiaga)   4 3 2 0 1 40 36
4 AUÑAMENDI (Murillo)   3 3 0 3 0 24 60
5 G.PILOTA (Karasatorre) RETIRADA   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: 2 TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/26
20:00
Pamplona - Club Natación AUÑAMENDI (Urtasun)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
9  - 20 G.PILOTA (Otxoa)
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2019/11/26
20:00
Pamplona - Club Natación LARRAUN (Saralegi)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
13  - 20 MENDILLORRI (Arbizu)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
 Deialdia 2
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel LARRAUN (Saralegi)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
19  - 20 G.PILOTA (Otxoa)
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel MENDILLORRI (Arbizu)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
20  - 13 AUÑAMENDI (Urtasun)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
 Deialdia 3
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel G.PILOTA (Otxoa)
  • OTXOA GARMENDIA, N.
17  - 20 MENDILLORRI (Arbizu)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Urtasun)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
20  - 19 LARRAUN (Saralegi)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI (Arbizu)   6 3 3 0 0 60 43
2 G.PILOTA (Otxoa)   5 3 2 1 0 57 48
3 AUÑAMENDI (Urtasun)   4 3 1 2 0 42 59
4 LARRAUN (Saralegi)   3 3 0 3 0 51 60