Itzuli
NKJ 30 M PALETA GOMAZ NESKEN BANAKAKO PGOMAZ KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Montoya)
  • MONTOYA MENDIVE, A.
8  - 20 LARRAINA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAUN (Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, M.
20  - 15 MENDILLORRI (Alonso)
  • ALONSO IBARROLA, I.
 Deialdia 2
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAUN (Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, M.
11  - 20 LARRAINA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Alonso)
  • ALONSO IBARROLA, I.
20  - 18 AUÑAMENDI (Montoya)
  • MONTOYA MENDIVE, A.
 Deialdia 3
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAINA (Quevedo)
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
20  - 8 MENDILLORRI (Alonso)
  • ALONSO IBARROLA, I.
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Montoya)
  • MONTOYA MENDIVE, A.
15  - 20 LARRAUN (Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Quevedo)   6 3 3 0 0 60 27
2 LARRAUN (Eguzkiza)   5 3 2 1 0 51 50
3 MENDILLORRI (Alonso)   4 3 1 2 0 43 58
4 AUÑAMENDI (Montoya)   3 3 0 3 0 41 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Argain)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
  MENDILLORRI (Arbizu) RETIRADA
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAINA (Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
19  - 20 LARRAUN (Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
 Deialdia 2
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAINA (Sarasibar)
  • SARASIBAR TORAL, O.
  MENDILLORRI (Arbizu) RETIRADA
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAUN (Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
16  - 20 AUÑAMENDI (Argain)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
 Deialdia 3
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret MENDILLORRI (Arbizu) RETIRADA
  • ARBIZU LAPIEZA, J.
  LARRAUN (Berekoetxea)
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
2019/11/24
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Argain)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
4  - 20 LARRAINA (Sarasibar)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Sarasibar)   3 2 1 1 0 39 24
2 LARRAUN (Berekoetxea)   3 2 1 1 0 36 39
3 AUÑAMENDI (Argain)   3 2 1 1 0 24 36
4 MENDILLORRI (Arbizu) RETIRADA   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel PILOTAJAUKU (Irisarri)   LARRAINA (Telletxea) ELIMINADA
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel MENDILLORRI (Artazcoz)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
20  - 4 AUÑAMENDI (Señas)
  • SEÑAS IRIBARREN, M.
 Deialdia 2
2019/12/01
-
- MENDILLORRI (Artazcoz)   LARRAINA (Telletxea) ELIMINADA
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Señas) 20  - 14 PILOTAJAUKU (Irisarri)
  • IRISARRI IGOA, M.
 Deialdia 3
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel LARRAINA (Telletxea) ELIMINADA   AUÑAMENDI (Señas)
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel PILOTAJAUKU (Irisarri)
  • IRISARRI IGOA, M.
3  - 20 MENDILLORRI (Artazcoz)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MENDILLORRI (Artazcoz)   4 2 2 0 0 40 7
2 AUÑAMENDI (Señas)   3 2 1 1 0 24 34
3 PILOTAJAUKU (Irisarri)   2 2 0 2 0 17 40
4 LARRAINA (Telletxea) ELIMINADA   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/26
20:00
Pamplona - Club Natación MENDILLORRI (Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
  LARRAINA (Ordoqui) RETIRADA
  • ORDOQUI HUESA, L.
2019/12/01
10:00
Biscarret - Biscarret TENIS (Purroy)
  • PURROY RETA, I.
20  - 12 AUÑAMENDI (Agorreta)
  • AGORRETA ZABALZA, K.
 Deialdia 2
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel MENDILLORRI (Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
20  - 7 AUÑAMENDI (Agorreta)
  • AGORRETA ZABALZA, K.
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel LARRAINA (Ordoqui) RETIRADA
  • ORDOQUI HUESA, L.
  TENIS (Purroy)
  • PURROY RETA, I.
 Deialdia 3
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Agorreta)
  • AGORRETA ZABALZA, K.
  LARRAINA (Ordoqui) RETIRADA
  • ORDOQUI HUESA, L.
2019/11/24
10:00
Baraibar - San Miguel TENIS (Purroy)
  • PURROY RETA, I.
20  - 14 MENDILLORRI (Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Purroy)   4 2 2 0 0 40 26
2 MENDILLORRI (Esparza)   3 2 1 1 0 34 27
3 AUÑAMENDI (Agorreta)   2 2 0 2 0 19 40
4 LARRAINA (Ordoqui) RETIRADA   0 0 0 0 0 0 0