Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA HAUR 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • IGOA ALDASORO, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 7 IRURTZUN C
  • ZABALA GAMBOA, K.
  • AMADO ANDUEZA, U.
2019/11/23
-
- Descanso   ERREKA A
2019/11/23
11:15
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • MURILLO ELIA, D.
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
14  - 18 ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2019/11/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • NAVARRO MORIONES, L.
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
18  - 16 ULTZAMA B
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
2019/11/24
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
18  - 6 BORTZIRIAK
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
  • ETXENIKE GUERRA, E.
 Deialdia 2
2019/11/29
17:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • ZABALA GAMBOA, K.
  • AMADO ANDUEZA, U.
10  - 18 LARRAUN B
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2019/11/29
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
  • ETXENIKE GUERRA, E.
2  - 18 IRURTZUN B
  • AMIANO SANTXEZ, X.
  • IGOA ALDASORO, A.
2019/11/29
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
18  - 11 ESTERIBAR B
  • MURILLO ELIA, D.
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
2019/11/30
-
- ESTERIBAR C   Descanso
2019/11/30
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
8  - 18 AURRERA A
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
 Deialdia 3
2019/12/13
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • IGOA ALDASORO, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 6 ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
2019/12/14
-
- Descanso   AURRERA A
2019/12/14
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
13  - 18 ULTZAMA B
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
2019/12/14
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • MURILLO ELIA, D.
  • SANTESTEBAN LEKUNBERRI, U.
10  - 18 IRURTZUN C
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
  • ZABALA GAMBOA, K.
2019/12/14
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • NAVARRO MORIONES, L.
13  - 18 BORTZIRIAK
  • LACAR PACHECO, K.
  • ETXENIKE GUERRA, E.
 Deialdia 4
2019/12/20
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • ZABALA GAMBOA, K.
  • AMADO ANDUEZA, U.
18  - 7 ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2019/12/20
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • LACAR PACHECO, K.
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
18  - 7 ESTERIBAR B
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
  • MURILLO ELIA, D.
2019/12/21
-
- ULTZAMA B   Descanso
2019/12/21
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
18  - 10 LARRAUN B
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • NAVARRO MORIONES, L.
2019/12/21
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
10  - 18 IRURTZUN B
  • IGOA ALDASORO, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
 Deialdia 5
2020/01/10
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
18  - 3 IRURTZUN C
  • AMADO ANDUEZA, U.
  • ZABALA GAMBOA, K.
2020/01/11
-
- Descanso   IRURTZUN B
2020/01/11
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
4  - 18 BORTZIRIAK
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
  • ETXENIKE GUERRA, E.
2020/01/11
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • MURILLO ELIA, D.
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
6  - 18 ERREKA A
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
2020/01/11
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • NAVARRO MORIONES, L.
7  - 18 AURRERA A
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
 Deialdia 6
2020/01/17
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • IGOA ALDASORO, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 3 LARRAUN B
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
2020/01/17
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • LACAR PACHECO, K.
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
18  - 11 ULTZAMA B
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
2020/01/18
-
- IRURTZUN C   Descanso
2020/01/18
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
18  - 5 ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2020/01/18
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
18  - 3 ESTERIBAR B
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
  • MURILLO ELIA, D.
 Deialdia 7
2020/01/24
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
  • AMADO ANDUEZA, U.
18  - 9 BORTZIRIAK
  • ETXENIKE GUERRA, E.
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
2020/01/24
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
13  - 18 ERREKA A
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
2020/01/25
-
- Descanso   LARRAUN B
2020/01/25
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
13  - 18 AURRERA A
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
2020/01/25
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • MURILLO ELIA, D.
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
9  - 18 IRURTZUN B
  • IGOA ALDASORO, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
 Deialdia 8
2020/01/31
19:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • AMIANO SANTXEZ, X.
  • IGOA ALDASORO, A.
18  - 6 ESTERIBAR C
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2020/01/31
20:30
Lekunberri - Jaian Jai AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
18  - 4 ULTZAMA B
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
2020/02/01
-
- Descanso   BORTZIRIAK
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
18  - 12 IRURTZUN C
  • ZABALA GAMBOA, K.
  • AMADO ANDUEZA, U.
2020/02/01
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • NAVARRO MORIONES, L.
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
18  - 9 ESTERIBAR B
  • MURILLO ELIA, D.
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
 Deialdia 9
2020/02/07
18:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • ETXENIKE GUERRA, E.
  • LACAR PACHECO, K.
18  - 13 ERREKA A
  • OYARZABAL REVUELTA, P.
  • TELLECHEA SARRATEA, M.
2020/02/07
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C
  • ZABALA GAMBOA, K.
  • AMADO ANDUEZA, U.
4  - 18 AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
2020/02/07
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ARIZTEGUI APEZTEGIA, P.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
11  - 18 IRURTZUN B
  • IGOA ALDASORO, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
2020/02/08
-
- ESTERIBAR B   Descanso
2020/02/08
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR C
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
  • MADOTZ LEKUNBERRI, A.
14  - 18 LARRAUN B
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • NAVARRO MORIONES, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN B   16 8 8 0 0 144 54
2 AURRERA A   15 8 7 1 0 136 63
3 BORTZIRIAK   13 8 5 3 0 107 102
4 ERREKA A   13 8 5 3 0 117 100
5 LARRAUN B   12 8 4 4 0 105 121
6 ULTZAMA B   11 8 3 5 0 109 117
7 IRURTZUN C   11 8 3 5 0 90 116
8 ESTERIBAR C   9 8 1 7 0 80 140
9 ESTERIBAR B   8 8 0 8 0 69 144
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
  • MARKINA PEREZ, A.
18  - 7 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
  • ARREGI BARRIOLA, J.
2019/11/23
-
- Descanso   HUARTE A
2019/11/23
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
18  - 12 ARBIZU
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
2019/11/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
  • ASTIZ ASTIZ, A.
18  - 9 LARRAUN D
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
  • JAUREGUI CHASCO, X.
2019/11/23
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 6 ESTERIBAR A
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
  • AZCUNE PEREZ, X.
 Deialdia 2
2019/11/29
17:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN D
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
  • JAUREGUI CHASCO, X.
6  - 18 ULTZAMA A
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • BARBERENA JUBERA, M.
2019/11/29
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 5 ERREKA B
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
2019/11/30
-
- AURRERA B   Descanso
2019/11/30
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
5  - 18 LARRAUN C
  • ASTIZ ASTIZ, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
2019/11/30
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
12  - 18 IRURTZUN A
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
 Deialdia 3
2019/12/13
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
18  - 16 LARRAUN D
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
2019/12/13
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 2 ARBIZU
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
2019/12/14
-
- Descanso   ERREKA B
2019/12/14
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • ASTIZ ASTIZ, A.
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
5  - 18 HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
2019/12/15
10:45
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
18  - 12 ESTERIBAR A
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
  • AZCUNE PEREZ, X.
 Deialdia 4
2019/12/20
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 9 ULTZAMA A
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GAZKUE MENDIVE, A.
2019/12/21
-
- ESTERIBAR A   Descanso
2019/12/21
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
4  - 18 IRURTZUN A
  • MARKINA PEREZ, A.
  • YABEN AYESA, A.
2019/12/21
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
18  - 5 LARRAUN C
  • OLASCOAGA, M.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
2019/12/21
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN D
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
18  - 9 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
  • ARREGI BARRIOLA, J.
 Deialdia 5
2020/01/10
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
16  - 18 HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
2020/01/10
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 16 ERREKA B
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
2020/01/11
-
- Descanso   LARRAUN C
2020/01/11
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
18  - 9 ARBIZU
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
2020/01/11
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
10  - 18 LARRAUN D
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
  • GALARZA NOGUERA, E.
 Deialdia 6
2020/01/17
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 16 AURRERA B
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
2020/01/18
-
- LARRAUN D   Descanso
2020/01/18
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
6  - 18 ESTERIBAR A
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
2020/01/18
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
9  - 18 IRURTZUN A
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
2020/01/18
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
  • ASTIZ ASTIZ, A.
6  - 18 ULTZAMA A
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • BARBERENA JUBERA, M.
 Deialdia 7
2020/01/24
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
18  - 17 LARRAUN C
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
  • GALARZA NOGUERA, E.
2020/01/25
-
- Descanso   ULTZAMA A
2020/01/25
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
6  - 18 HUARTE A
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
2020/01/25
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
15  - 18 ERREKA B
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
2020/01/25
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
  • JAUREGUI CHASCO, X.
18  - 11 ARBIZU
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
 Deialdia 8
2020/01/31
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 13 LARRAUN D
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
2020/01/31
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GAZKUE MENDIVE, A.
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 1 IRURTZUN A
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
2020/02/01
-
- Descanso   ARBIZU
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
18  - 0 ESTERIBAR A
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
2020/02/01
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • JAUREGUI CHASCO, X.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
8  - 18 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
  • ARREGI BARRIOLA, J.
 Deialdia 9
2020/02/07
20:15
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ARREGI BARRIOLA, J.
  • ERDOZIA ZABALETA, M.
3  - 18 ULTZAMA A
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GAZKUE MENDIVE, A.
2020/02/08
-
- IRURTZUN A   Descanso
2020/02/08
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU
  • BEGIRISTAIN UGALDE, E.
  • IZAGIRRE MENDINUETA, B.
18  - 5 HUARTE A
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
2020/02/08
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN D
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
18  - 16 ERREKA B
  • JIMENEZ ECHEBERRIA, M.
  • JIMENEZ JIMENEZ, J.
2020/02/08
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
18  - 16 LARRAUN C
  • ASTIZ ASTIZ, A.
  • IRIBARREN SAIGOS, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE A   15 8 7 1 0 131 88
2 ULTZAMA A   15 8 7 1 0 135 58
3 IRURTZUN A   14 8 6 2 0 125 101
4 LARRAUN D   12 8 4 4 0 116 118
5 ERREKA B   12 8 4 4 0 118 104
6 AURRERA B   11 8 3 5 0 104 119
7 ESTERIBAR A   10 8 2 6 0 82 130
8 LARRAUN C   10 8 2 6 0 93 122
9 ARBIZU   9 8 1 7 0 67 131
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
12  - 18 SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • FIGUEROA RUIZ, H.
2019/11/23
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
18  - 13 OBERENA B
  • CRESPO CATALAN, M.
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
2019/11/23
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
  ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
  • GALARZA GONZALEZ, A.
  • URRA TURUMBAY, I.
2019/11/23
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU A
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
18  - 6 PILOTAJAUKU B
  • GORDO CUEVAS, O.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
 Deialdia 2
2019/11/29
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
  • GARATEA LEONE, I.
  • URRA TURUMBAY, I.
  OBERENA C
  • HUALDE OTAMENDI, D.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
2019/11/30
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • FIGUEROA RUIZ, H.
15  - 18 PILOTAJAUKU A
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
2019/11/30
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • CRESPO CATALAN, M.
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
18  - 15 SAN MIGUEL B
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
2019/11/30
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GORDO CUEVAS, O.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
18  - 17 OBERENA D
  • ASTIZ NICOLAS, I.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
 Deialdia 3
2019/12/20
17:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
4  - 18 OBERENA C
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
2019/12/21
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
2019/12/21
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GORDO CUEVAS, O.
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
12  - 18 SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • FIGUEROA RUIZ, H.
2019/12/21
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU A
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
8  - 18 OBERENA B
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
  • CRESPO CATALAN, M.
 Deialdia 4
2020/01/10
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
  • GALARZA GONZALEZ, A.
  • URRA TURUMBAY, I.
  PILOTAJAUKU A
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
2020/01/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • FIGUEROA RUIZ, H.
15  - 18 OBERENA D
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
2020/01/11
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • CRESPO CATALAN, M.
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
18  - 14 PILOTAJAUKU B
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
  • GORDO CUEVAS, O.
2020/01/11
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
18  - 5 SAN MIGUEL B
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
 Deialdia 5
2020/01/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • FIGUEROA RUIZ, H.
12  - 18 OBERENA B
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
  • CRESPO CATALAN, M.
2020/01/18
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • MITXELENA SAN ROMAN, O.
  • GORDO CUEVAS, O.
  ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
  • URRA TURUMBAY, I.
  • GALARZA GONZALEZ, A.
2020/01/18
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU A
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
  • CARABIAS SAEZ, O.
8  - 18 OBERENA C
  • HUALDE OTAMENDI, D.
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
2020/01/18
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • ASTIZ NICOLAS, I.
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
16  - 18 SAN MIGUEL B
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
 Deialdia 6
2020/01/31
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
  • GALARZA GONZALEZ, A.
  • URRA TURUMBAY, I.
  SAN MIGUEL C
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • SUESCUN RAMBLA, O.
2020/02/01
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
15  - 18 PILOTAJAUKU A
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
2020/02/01
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
18  - 0 * PILOTAJAUKU B
*Equipo no presentado
2020/02/01
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • ASTIZ NICOLAS, I.
8  - 18 OBERENA B
  • CRESPO CATALAN, M.
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
 Deialdia 7
2020/02/08
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • SUESCUN RAMBLA, O.
  • FIGUEROA RUIZ, H.
5  - 18 OBERENA C
  • OSCOZ ZALDAIN, L.
  • HUALDE OTAMENDI, D.
2020/02/08
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU B
  • GORDO CUEVAS, O.
  • ASTIZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, A.
5  - 18 SAN MIGUEL B
  • LOPEZ BAKEDANO, O.
  • REMIRO RUIZ DE LARRAMENDI, I.
2020/02/08
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU A
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • AZPEITIA LUMBRERAS, P.
18  - 3 OBERENA D
  • ASTIZ NICOLAS, I.
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
2020/02/08
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • CRESPO CATALAN, M.
  • JIMENEZ MUÑOZ, R.
  ZUGARRALDE B (ELIMINADO)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA C   12 6 6 0 0 108 35
2 OBERENA B   11 6 5 1 0 103 75
3 PILOTAJAUKU A   10 6 4 2 0 88 75
4 SAN MIGUEL C   8 6 2 4 0 83 96
5 SAN MIGUEL B   8 6 2 4 0 83 93
6 OBERENA D   7 6 1 5 0 66 105
7 PILOTAJAUKU B   6 5 1 4 1 55 107
8 ZUGARRALDE B (ELIMINADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • ALZUETA SAGASETA, M.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
18  - 14 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
2019/11/22
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • GRACIA GARCIA, B.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
18  - 1 ERASO A
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
  • ALBIZU SANZ, M.
2019/11/22
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
18  - 0 SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
2019/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
18  - 17 SAN MIGUEL D
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • ULIBARRENA CIA, A.
 Deialdia 2
2019/11/29
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
7  - 18 SAN MIGUEL A
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2019/11/29
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
17  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • MARTINEZ ANGOS, U.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
2019/11/30
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
11  - 18 SAN FRCO.JAVIER A
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
2019/11/30
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
4  - 18 ZUGARRALDE C
  • ALZUETA SAGASETA, M.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
 Deialdia 3
2019/12/20
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • ALZUETA SAGASETA, M.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
13  - 18 SAN MIGUEL A
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
2019/12/20
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER A
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
18  - 4 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
2019/12/21
09:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • GRACIA GARCIA, B.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
18  - 7 SAN MIGUEL D
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • ULIBARRENA CIA, A.
2019/12/21
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
2  - 18 SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
 Deialdia 4
2020/01/10
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • GRACIA GARCIA, B.
2020/01/10
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
18  - 7 ZUGARRALDE C
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
  • ALZUETA SAGASETA, M.
2020/01/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • ULIBARRENA CIA, A.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
18  - 15 ERASO A
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
  • ALBIZU SANZ, M.
  • ALBIZU SANZ, M.
2020/01/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
12  - 18 SAN FRCO.JAVIER A
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
 Deialdia 5
2020/01/17
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • ALZUETA SAGASETA, M.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
1  - 18 SAN FRCO.JAVIER A
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
2020/01/17
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
18  - 12 SAN MIGUEL D
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • BERRUEZA SADABA, A.
2020/01/18
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • MARTINEZ ANGOS, U.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
7  - 18 SAN MIGUEL A
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2020/01/18
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
18  - 8 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
 Deialdia 6
2020/01/31
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • ALZUETA SAGASETA, M.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
14  - 18 SAN MIGUEL D
  • BERRUEZA SADABA, A.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
2020/01/31
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
6  - 18 SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
2020/02/01
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
18  - 4 ERASO A
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
2020/02/01
10:30
Sartaguda - Sartaguda SAN FRCO.JAVIER A
  • ZABALETA GARCIA, O.
  • MIQUELEZ SAINZ, E.
13  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • GRACIA GARCIA, B.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
 Deialdia 7
2020/02/07
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • MUES SOLA, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
18  - 17 SAN MIGUEL A
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2020/02/08
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL D
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • BERRUEZA SADABA, A.
18  - 13 ZUGARRALDE D
  • HUICI DELGADO, O.
  • CASADO URRUTIA, U.
2020/02/08
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • GRACIA GARCIA, B.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
18  - 2 ZUGARRALDE C
  • ALZUETA SAGASETA, M.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
2020/02/08
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • ALBIZU SANZ, M.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
4  - 18 SAN FRCO.JAVIER A
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
  • ZABALETA GARCIA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN   13 7 6 1 0 115 65
2 SAN FRCO.JAVIER A   13 7 6 1 0 121 50
3 SAN FRCO.JAVIER B   12 7 5 2 0 107 80
4 SAN MIGUEL A   12 7 5 2 0 119 84
5 SAN MIGUEL D   10 7 3 4 0 101 114
6 ZUGARRALDE C   9 7 2 5 0 73 108
7 ERASO A   8 7 1 6 0 48 116
8 ZUGARRALDE D   7 7 0 7 0 59 126