Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA KIMU 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
17:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
11  - 18 ZUGARRALDE B
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • GARATEA LEONE, I.
2019/11/23
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
18  - 12 OBERENA B
  • LASO ETXARRI, M.
  • LEACHE VIĐUALES, I.
2019/11/23
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
11  - 18 ULTZAMA A
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • MINDEGIA OIZ, U.
2019/11/23
12:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
18  - 10 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
2019/11/23
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
18  - 9 SAN MIGUEL A
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • SAINZ BERGERA, I.
 Deialdia 2
2019/11/29
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • GARATEA LEONE, I.
5  - 18 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
2019/11/29
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • ALDAZ BERASAIN, P.
18  - 7 AURRERA A
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
2019/11/30
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • SAINZ BERGERA, I.
18  - 13 AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
2019/11/30
09:30
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
16  - 18 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
2019/12/01
12:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • BIDART ZABALETA, E.
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
9  - 18 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
 Deialdia 3
2019/12/13
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
4  - 18 OBERENA A
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
  • OLZA ALZUALDE, I.
2019/12/14
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • BERGARETXEA PEREZ DE ALBENIZ, J.
6  - 18 OBERENA B
  • LASO ETXARRI, M.
  • LEACHE VIĐUALES, I.
2019/12/14
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
18  - 9 ZUGARRALDE B
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • GARATEA LEONE, I.
2019/12/15
10:45
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • BIDART ZABALETA, E.
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
3  - 18 ULTZAMA A
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • MINDEGIA OIZ, U.
2019/12/15
10:45
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
18  - 13 SAN MIGUEL A
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
 Deialdia 4
2019/12/20
17:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • ALDAZ BERASAIN, P.
18  - 5 ZUGARRALDE A
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
  • EGUARAS EKIZA, E.
2019/12/20
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • GARATEA LEONE, I.
18  - 7 AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
2019/12/21
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
18  - 6 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
  • BIDART ZABALETA, E.
2019/12/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
8  - 18 AURRERA A
  • ZABALETA GARTZIA, U.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
2019/12/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
12  - 18 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
 Deialdia 5
2020/01/10
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
1  - 18 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
2020/01/11
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
11  - 18 SAN MIGUEL A
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • SAINZ BERGERA, I.
2020/01/11
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
  • BIDART ZABALETA, E.
11  - 18 OBERENA B
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
2020/01/11
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
9  - 18 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
2020/01/12
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • OLAIZOLA FUENTES, J.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
18  - 12 ZUGARRALDE B
  • GARATEA LEONE, I.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
 Deialdia 6
2020/01/17
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • GARATEA LEONE, I.
18  - 13 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
  • BIDART ZABALETA, E.
2020/01/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
18  - 5 ZUGARRALDE A
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
  • EGUARAS EKIZA, E.
2020/01/18
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
14  - 18 ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • ALDAZ BERASAIN, P.
2020/01/18
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
18  - 2 AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
2020/01/19
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
10  - 18 AURRERA A
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
 Deialdia 7
2020/01/24
18:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
  • EGUARAS EKIZA, E.
6  - 18 AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
2020/01/25
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • MINDEGIA OIZ, U.
18  - 4 ZUGARRALDE B
  • GARATEA LEONE, I.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
2020/01/25
11:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
18  - 13 OBERENA B
  • LASO ETXARRI, M.
  • LEACHE VIĐUALES, I.
2020/01/25
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ASTIBIA ALKORTA, A.
  • BIDART ZABALETA, E.
1  - 18 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
2020/01/25
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
8  - 18 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
 Deialdia 8
2020/01/31
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • EGUARAS EKIZA, E.
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
3  - 18 OBERENA B
  • LASO ETXARRI, M.
  • LEACHE VIĐUALES, I.
2020/01/31
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B
  • PARIENTE MONTOYA, U.
  • GARATEA LEONE, I.
7  - 18 SAN MIGUEL A
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
2020/01/31
18:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA A
  • OLZA ALZUALDE, I.
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
18  - 14 ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • ALDAZ BERASAIN, P.
2020/02/01
11:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA A
  • DIAZ ASOREY, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
14  - 18 AURRERA A
  • TELLETXEA BULDAIN, X.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
18  - 6 AURRERA B
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
  • BIDART ZABALETA, E.
 Deialdia 9
2020/02/08
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • SAINZ BERGERA, I.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
14  - 18 OBERENA A
  • NAZABAL OTAMENDI, I.
  • OLZA ALZUALDE, I.
2020/02/08
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA B
  • LEACHE VIĐUALES, I.
  • LASO ETXARRI, M.
18  - 10 ZUGARRALDE B
  • GARATEA LEONE, I.
  • PARIENTE MONTOYA, U.
2020/02/08
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • MINDEGIA OIZ, U.
  • ALDAZ BERASAIN, P.
18  - 12 ERREKA A
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, M.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, J.
2020/02/08
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • BIDART ZABALETA, E.
  • ERDOZIA ZABALETA, U.
12  - 18 AMESKOA A
  • GARCIA GARCIA, O.
  • DIAZ ASOREY, M.
2020/02/08
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZABALETA GARTZIA, U.
18  - 14 ZUGARRALDE A
  • AZANZA AZPILICUETA, A.
  • EGUARAS EKIZA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA A   17 9 8 1 0 156 81
2 ULTZAMA A   16 9 7 2 0 151 92
3 AURRERA A   16 9 7 2 0 141 117
4 OBERENA A   16 9 7 2 0 148 95
5 SAN MIGUEL A   15 9 6 3 0 144 109
6 OBERENA B   13 9 4 5 0 135 120
7 ZUGARRALDE B   12 9 3 6 0 101 139
8 AMESKOA A   11 9 2 7 0 98 144
9 ZUGARRALDE A   10 9 1 8 0 67 153
10 AURRERA B   9 9 0 9 0 71 162