Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ ESKUZ BINAKA SEIN 3.MAILA LEHEN FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
18:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • GARRALDA GARATEA, E.
  • OLCOZ GALVEZ, A.
18  - 8 ATARRABIA
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
  • IÑIGO ARRASATE, G.
2019/11/23
-
- Descanso   CANTOLAGUA
2019/11/23
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA
  • OTO HERRERA, E.
  • MATEO AGOS, A.
11  - 18 HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ERRO AZCUNE, J.
2019/11/23
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
  • EKISOAIN REMIRO, E.
18  - 6 AUÑAMENDI B
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
2019/11/24
11:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
  • ERROZ OLAIZ, P.
14  - 18 ULTZAMA F
  • SARRIAS RIPODAS, U.
  • KABALLERO PEREZ, U.
 Deialdia 2
2019/11/29
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ERRO AZCUNE, J.
18  - 6 AUÑAMENDI A
  • EKISOAIN REMIRO, E.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2019/11/30
-
- ULTZAMA F   Descanso
2019/11/30
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
  • AUBAN REY, H.
0  - 18 PAZ ZIGANDA
  • GARRALDA GARATEA, E.
  • OLCOZ GALVEZ, A.
2019/11/30
12:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • IÑIGO ARRASATE, G.
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
18  - 4 ULTZAMA E
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
  • ERROZ OLAIZ, P.
2019/11/30
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • GIL ALCATE, A.
7  - 18 TXANTREA
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
  • OTO HERRERA, E.
 Deialdia 3
2019/12/13
19:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • GARRALDA GARATEA, E.
  • OLCOZ GALVEZ, A.
18  - 9 HUARTE A
  • ERRO AZCUNE, J.
  • ARISTREGUI SADA, A.
2019/12/14
-
- Descanso   TXANTREA
2019/12/14
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A 18  - 0 * CANTOLAGUA
*Equipo no presentado
2019/12/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F
  • SARRIAS RIPODAS, U.
  • KABALLERO PEREZ, U.
5  - 18 ATARRABIA
  • ISTURIZ INDURAIN, A.
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
2019/12/14
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E
  • ERROZ OLAIZ, P.
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
8  - 18 AUÑAMENDI B
  • AUBAN REY, H.
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
 Deialdia 4
2019/12/20
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ERRO AZCUNE, J.
18  - 11 ULTZAMA E
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
  • ERROZ OLAIZ, P.
2019/12/20
18:00
Erro - Elizar Toki AUÑAMENDI B
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
18  - 5 ULTZAMA F
  • SARRIAS RIPODAS, U.
  • KABALLERO PEREZ, U.
2019/12/21
-
- ATARRABIA   Descanso
2019/12/21
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
  • MATEO AGOS, A.
18  - 11 AUÑAMENDI A
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
  • EKISOAIN GOIENA, E.
2019/12/21
12:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • JIMENEZ ARENAZ, J.
8  - 18 PAZ ZIGANDA
  • OLCOZ GALVEZ, A.
  • GARRALDA GARATEA, E.
 Deialdia 5
2020/01/11
-
- Descanso   AUÑAMENDI A
2020/01/11
10:00
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • GARRALDA GARATEA, E.
  • OLCOZ GALVEZ, A.
18  - 8 TXANTREA
  • OTO HERRERA, E.
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
2020/01/11
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F
  • SARRIAS RIPODAS, U.
  • KABALLERO PEREZ, U.
3  - 18 HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ERRO AZCUNE, J.
2020/01/11
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
  • ERROZ OLAIZ, P.
8  - 18 CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • SOLA ITOIZ, B.
2020/01/11
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
  • IÑIGO ARRASATE, G.
18  - 5 AUÑAMENDI B
  • AUBAN REY, H.
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
 Deialdia 6
2020/01/17
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ERRO AZCUNE, J.
18  - 11 ATARRABIA
  • ISTURIZ INDURAIN, A.
  • IÑIGO ARRASATE, G.
2020/01/18
-
- AUÑAMENDI B   Descanso
2020/01/18
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A
  • EKISOAIN GOIENA, E.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
6  - 18 PAZ ZIGANDA
  • ZABALETA POLO, I.
  • GARRALDA GARATEA, E.
2020/01/18
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
  • MATEO AGOS, A.
18  - 5 ULTZAMA E
  • IRIBARREN BALDA, B.
  • ERROZ OLAIZ, P.
2020/01/19
16:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • SOLA ITOIZ, B.
18  - 9 ULTZAMA F
  • KABALLERO PEREZ, U.
  • SARRIAS RIPODAS, U.
 Deialdia 7
2020/01/25
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA
2020/01/25
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B
  • AUBAN REY, H.
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
5  - 18 HUARTE A
  • ERRO AZCUNE, J.
  • ARISTREGUI SADA, A.
2020/01/25
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F
  • SARRIAS RIPODAS, U.
  • KABALLERO PEREZ, U.
6  - 18 TXANTREA
  • ELIZALDE DA COSTA, A.
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
2020/01/25
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA E
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
  • ERROZ OLAIZ, P.
14  - 18 AUÑAMENDI A
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
  • EKISOAIN REMIRO, E.
2020/01/25
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
  • AZCONA DOMINGUEZ, A.
18  - 14 CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • GIL ALCATE, A.
 Deialdia 8
2020/02/01
-
- Descanso   HUARTE A
2020/02/01
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI A
  • EKISOAIN REMIRO, E.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
18  - 14 ULTZAMA F
  • KABALLERO PEREZ, U.
  • SARRIAS RIPODAS, U.
2020/02/01
11:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA
  • MUÑOZ ORTIZ, M.
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
18  - 16 ATARRABIA
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
  • AZCONA DOMINGUEZ, A.
2020/02/01
12:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA
  • OLCOZ GALVEZ, A.
  • ZABALETA POLO, I.
18  - 3 ULTZAMA E
  • ERROZ OLAIZ, P.
  • ALTUNA ARIZTEGUI, O.
2020/02/01
17:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • GIL ALCATE, A.
18  - 15 AUÑAMENDI B
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
 Deialdia 9
2020/02/07
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ERRO AZCUNE, J.
18  - 12 CANTOLAGUA
  • LOZANO LOZANO, S.
  • SOLA ITOIZ, B.
2020/02/08
-
- ULTZAMA E   Descanso
2020/02/08
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • ISTURIZ INDURAIN, A.
  • SASIAIN TXURRUKA, H.
18  - 13 AUÑAMENDI A
  • EKISOAIN REMIRO, E.
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2020/02/08
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA F
  • SARRIAS RIPODAS, U.
  • KABALLERO PEREZ, U.
1  - 18 PAZ ZIGANDA
  • GARRALDA GARATEA, E.
  • ZABALETA POLO, I.
2020/02/08
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI B
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
  • AUBAN REY, H.
14  - 18 TXANTREA
  • MARIN RODRIGUEZ, E.
  • OTO HERRERA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PAZ ZIGANDA   16 8 8 0 0 144 43
2 HUARTE A   15 8 7 1 0 135 77
3 TXANTREA   14 8 6 2 0 127 95
4 ATARRABIA   13 8 5 3 0 125 95
5 AUÑAMENDI A   12 8 4 4 0 108 106
6 CANTOLAGUA   10 8 3 4 1 95 122
7 AUÑAMENDI B   10 8 2 6 0 81 121
8 ULTZAMA F   9 8 1 7 0 61 140
9 ULTZAMA E   8 8 0 8 0 67 144
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/21
17:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
18  - 8 ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
2019/11/22
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • UNANUA ERRUZ, G.
  • FONSECA LERGA, A.
18  - 10 HUARTE B
  • ETXARRI ROYO, U.
  • BRAVE CABALLERO, O.
2019/11/23
-
- Descanso   ERREKA G
2019/11/23
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU B
  • FLORES BERASTEGI, A.
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
11  - 18 ZUGARRALDE C
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • ETXEBERRIA ARDANAZ, I.
2019/11/23
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
18  - 11 OBERENA C
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
  • IÑIGO CABALLERO, B.
 Deialdia 2
2019/11/29
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • ETXARRI ROYO, U.
  • BRAVE CABALLERO, O.
12  - 18 ARBIZU B
  • LAZKOZ GINEA, H.
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
2019/11/29
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • RUIZ DE LARRINAGA PEREZ, A.
14  - 18 ERREKA B
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
2019/11/30
-
- OBERENA C   Descanso
2019/11/30
12:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
18  - 15 UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
2019/11/30
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
9  - 18 HUARTE C
  • UNANUA ERRUZ, G.
  • FONSECA LERGA, A.
 Deialdia 3
2019/12/14
-
- Descanso   HUARTE C
2019/12/14
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
  • IÑIGO CABALLERO, B.
18  - 13 ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
2019/12/14
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU B
  • LAZKOZ GINEA, H.
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
18  - 13 ERREKA G
  • ZESTAU UGALDE, J.
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
2019/12/14
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
12  - 18 ZUGARRALDE C
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • RUIZ DE LARRINAGA PEREZ, A.
2019/12/14
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
18  - 4 HUARTE B
  • ETXARRI ROYO, U.
  • BRAVE CABALLERO, O.
 Deialdia 4
2019/12/20
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • ETXARRI ROYO, U.
  • BRAVE CABALLERO, O.
10  - 18 UMORE ONA A
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
2019/12/20
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • UNANUA ERRUZ, G.
  • FONSECA LERGA, A.
18  - 6 ARBIZU B
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • LAZKOZ GINEA, H.
2019/12/20
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • ETXEBERRIA ARDANAZ, I.
  • RUIZ DE LARRINAGA PEREZ, A.
12  - 18 OBERENA C
  • IÑIGO CABALLERO, B.
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
2019/12/21
-
- ERREKA D   Descanso
2019/12/21
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
15  - 18 ERREKA B
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
 Deialdia 5
2020/01/11
-
- Descanso   ARBIZU B
2020/01/11
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
  • IÑIGO CABALLERO, B.
18  - 3 HUARTE B
  • BRAVE CABALLERO, O.
  • ETXARRI ROYO, U.
2020/01/11
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
18  - 9 ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
2020/01/11
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
18  - 9 HUARTE C
  • FONSECA LERGA, A.
  • UNANUA ERRUZ, G.
2020/01/11
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
8  - 18 ZUGARRALDE C
  • ETXEBERRIA ARDANAZ, I.
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
 Deialdia 6
2020/01/17
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • BRAVE CABALLERO, O.
  • ETXARRI ROYO, U.
16  - 18 ERREKA D
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
2020/01/17
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • UNANUA ERRUZ, G.
  • FONSECA LERGA, A.
18  - 7 UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
2020/01/18
-
- ZUGARRALDE C   Descanso
2020/01/18
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU B
  • LAZKOZ GINEA, H.
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
11  - 18 ERREKA B
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
2020/01/18
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
7  - 18 OBERENA C
  • IÑIGO CABALLERO, B.
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
 Deialdia 7
2020/01/24
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
18  - 5 ARBIZU B
  • LAZKOZ GINEA, H.
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
2020/01/24
18:30
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • RUIZ DE LARRINAGA PEREZ, A.
18  - 8 HUARTE B
  • BRAVE CABALLERO, O.
  • ETXARRI ROYO, U.
2020/01/25
-
- Descanso   ERREKA B
2020/01/25
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • IÑIGO CABALLERO, B.
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
18  - 11 HUARTE C
  • UNANUA ERRUZ, G.
  • FONSECA LERGA, A.
2020/01/25
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
16  - 18 ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
 Deialdia 8
2020/01/31
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • UNANUA ERRUZ, G.
  • FONSECA LERGA, A.
18  - 16 ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
2020/02/01
-
- Descanso   HUARTE B
2020/02/01
10:30
Arbizu - Arbizu ARBIZU B
  • LAZKOZ GINEA, A.
  • BALDA BALDA, M.
12  - 18 OBERENA C
  • IÑIGO CABALLERO, B.
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
18  - 12 UMORE ONA A
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
18  - 10 ZUGARRALDE C
  • RUIZ DE LARRINAGA PEREZ, A.
  • ETXEBERRIA ARDANAZ, I.
 Deialdia 9
2020/02/07
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • ETXARRI ROYO, U.
  • BRAVE CABALLERO, O.
10  - 18 ERREKA G
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • ZESTAU UGALDE, J.
2020/02/07
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • RUIZ DE LARRINAGA PEREZ, A.
16  - 18 HUARTE C
  • FONSECA LERGA, A.
  • UNANUA ERRUZ, G.
2020/02/08
-
- UMORE ONA A   Descanso
2020/02/08
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
  • IÑIGO CABALLERO, B.
15  - 18 ERREKA B
  • OTEIZA ELIZONDO, U.
  • MARIEZKURRENA MIGUELTORENA, J.
2020/02/08
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA D
  • PERURENA BAZTERRIKA, B.
  • APEZTEGIA SANTESTEBAN, E.
16  - 18 ARBIZU B
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • LAZKOZ GINEA, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA B   16 8 8 0 0 144 88
2 OBERENA C   14 8 6 2 0 134 94
3 HUARTE C   14 8 6 2 0 128 100
4 ZUGARRALDE C   12 8 4 4 0 124 111
5 UMORE ONA A   12 8 4 4 0 118 107
6 ARBIZU B   11 8 3 5 0 99 131
7 ERREKA G   11 8 3 5 0 107 126
8 ERREKA D   10 8 2 6 0 113 139
9 HUARTE B   8 8 0 8 0 73 144
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/21
17:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
6  - 18 ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
2019/11/23
-
- Descanso   ERREKA F
2019/11/23
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
7  - 18 BERRIOZAR
  • SARASA MUNARRIZ, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
2019/11/23
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • ALSUA YARZA, J.
11  - 18 UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
2019/11/24
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
  • IMAZ EZKURRA, G.
3  - 18 ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
 Deialdia 2
2019/11/28
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
18  - 10 UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • ALSUA YARZA, J.
2019/11/30
-
- UMORE ONA B   Descanso
2019/11/30
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • SARASA MUNARRIZ, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 6 ERREKA C
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
  • MARICHALAR IBARRA, I.
2019/11/30
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
14  - 18 OBERENA B
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
2019/11/30
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
18  - 4 AURRERA C
  • IMAZ EZKURRA, G.
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
 Deialdia 3
2019/12/14
-
- Descanso   OBERENA B
2019/12/14
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 12 ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
2019/12/14
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • ALSUA YARZA, J.
10  - 18 ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
2019/12/14
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
18  - 11 ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
2019/12/15
10:45
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
  • IMAZ EZKURRA, G.
5  - 18 BERRIOZAR
  • SARASA MUNARRIZ, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
 Deialdia 4
2019/12/21
-
- ULTZAMA D   Descanso
2019/12/21
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • SARASA MUNARRIZ, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 7 UMORE ONA C
  • ALSUA YARZA, J.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
2019/12/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
  • HUALDE GARRALDA, O.
18  - 10 ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
2019/12/21
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
18  - 8 AURRERA C
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
  • IMAZ EZKURRA, G.
2019/12/21
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
16  - 18 UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
 Deialdia 5
2020/01/11
-
- Descanso   ERREKA C
2020/01/11
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
16  - 18 ERREKA E
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
  • INDA LUZURIAGA, M.
2020/01/11
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
15  - 18 BERRIOZAR
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
2020/01/11
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • ALSUA YARZA, J.
18  - 13 ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
2020/01/11
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
  • IMAZ EZKURRA, G.
5  - 18 OBERENA B
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
  • HUALDE GARRALDA, O.
 Deialdia 6
2020/01/16
18:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
18  - 6 AURRERA C
  • IMAZ EZKURRA, G.
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
2020/01/18
-
- ERREKA E   Descanso
2020/01/18
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • SARASA MUNARRIZ, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 9 ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
2020/01/18
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
18  - 9 UMORE ONA C
  • ALSUA YARZA, J.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
2020/01/18
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
15  - 18 UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
 Deialdia 7
2020/01/24
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
16  - 18 OBERENA B
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
2020/01/24
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • ALSUA YARZA, J.
18  - 16 ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
2020/01/25
-
- Descanso   AURRERA C
2020/01/25
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • ARZA JUAMPEREZ, U.
18  - 4 ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
2020/01/25
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
13  - 18 BERRIOZAR
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
 Deialdia 8
2020/02/01
-
- Descanso   BERRIOZAR
2020/02/01
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
  • HUALDE GARRALDA, O.
18  - 10 ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
2020/02/01
11:00
Lekunberri - Jaian Jai AURRERA C
  • IMAZ EZKURRA, G.
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
3  - 18 UMORE ONA C
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
  • ALSUA YARZA, J.
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
8  - 18 UMORE ONA B
  • GARMENDIA UITZI, M.
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
2020/02/01
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA F
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
  • URROZ TORRECILLAS, M.
6  - 18 ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
 Deialdia 9
2020/02/06
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA B
  • ARANBERRI APEZETXEA, E.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 2 AURRERA C
  • BENGOETXEA GOMEZ, N.
  • IMAZ EZKURRA, G.
2020/02/08
-
- UMORE ONA C   Descanso
2020/02/08
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • SARASA MUNARRIZ, A.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 4 ERREKA F
  • URROZ TORRECILLAS, M.
  • PETRIRENA GOROSTERRAZU, I.
2020/02/08
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA D
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
18  - 9 ERREKA C
  • MARICHALAR IBARRA, I.
  • JIMENEZ ETCHEVERRY, S.
2020/02/08
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA E
  • INDA LUZURIAGA, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, M.
18  - 7 OBERENA B
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BERRIOZAR   16 8 8 0 0 144 66
2 ERREKA E   14 8 6 2 0 137 85
3 UMORE ONA B   14 8 6 2 0 139 100
4 OBERENA B   14 8 6 2 0 122 100
5 ULTZAMA D   12 8 4 4 0 119 98
6 UMORE ONA C   11 8 3 5 0 101 122
7 ERREKA C   10 8 2 6 0 91 125
8 ERREKA F   9 8 1 7 0 85 134
9 AURRERA C   8 8 0 8 0 36 144
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/22
16:15
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • LOSTALE GORRI, G.
18  - 4 P.P.SAN SEBASTIAN E
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ELETA PEREZ, A.
2019/11/22
16:15
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MURUGARREN HUARTE, H.
  • SARASA MERLO, E.
9  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • MOSQUEDA VILLANUEVA, A.
2019/11/23
-
- Descanso   OBERENA D
2019/11/23
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • MARTIN PEREZ, P.
  • BAZTAN IDARETA, J.
18  - 5 SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ MONES, Y.
  • MORENO BENITO, A.
2019/11/23
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
18  - 12 SAN MIGUEL B
  • VIDAN YANCI, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
 Deialdia 2
2019/11/29
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B
  • VIDAN YANCI, A.
  • PREAL ZUDAIRE, A.
18  - 14 ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • MARTIN PEREZ, P.
2019/11/29
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • URTASUN ESQUIROZ, I.
7  - 18 BARAÑAIN
  • OLLO APOSTUA, J.
  • ARRIETA ELCANO, I.
2019/11/29
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • MORENO BENITO, A.
  • MARTINEZ MARTINEZ,  .
9  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LOSTALE GORRI, G.
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
2019/11/30
-
- P.P.SAN SEBASTIAN E   Descanso
2019/11/30
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • REMIREZ NAVARRO, H.
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
18  - 5 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • AOIZ VALLES, M.
  • SARASA MERLO, E.
 Deialdia 3
2019/12/13
18:00
Olite - Municipal de Olite P.P.SAN SEBASTIAN E
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ELETA PEREZ, A.
10  - 18 SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ MONES, Y.
  • MORENO BENITO, A.
2019/12/13
18:00
Olite - Municipal de Olite P.P.SAN SEBASTIAN B
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • LOSTALE GORRI, G.
18  - 9 SAN MIGUEL B
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • PREAL ZUDAIRE, A.
2019/12/14
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN C
2019/12/14
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • MARTIN PEREZ, P.
18  - 16 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • URTASUN ESQUIROZ, I.
  • IRISO INDURAIN, M.
2019/12/14
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
18  - 9 OBERENA D
  • MAULEON GOENA, H.
  • REMIREZ NAVARRO, H.
 Deialdia 4
2019/12/20
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B
  • VIDAN YANCI, A.
  • PREAL ZUDAIRE, A.
18  - 9 P.P.SAN SEBASTIAN E
  • ELETA PEREZ, A.
  • MADARIAGA BONETA, U.
2019/12/21
-
- SAN FRCO.JAVIER   Descanso
2019/12/21
09:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MURUGARREN HUARTE, H.
  • SARASA MERLO, E.
1  - 18 BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
2019/12/21
09:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • URTASUN ESQUIROZ, I.
5  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • LOSTALE GORRI, G.
2019/12/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • MAULEON GOENA, H.
  • REMIREZ NAVARRO, H.
18  - 9 ARAMPILOTA
  • MARTIN PEREZ, P.
  • BAZTAN IDARETA, J.
 Deialdia 5
2020/01/10
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • MORENO BENITO, A.
  • MARTINEZ MONES, Y.
10  - 18 SAN MIGUEL B
  • VIDAN YANCI, A.
  • PREAL ZUDAIRE, A.
2020/01/11
-
- Descanso   BARAÑAIN
2020/01/11
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN E
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ELETA PEREZ, A.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • MOSQUEDA VILLANUEVA, A.
2020/01/11
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • LOSTALE GORRI, G.
18  - 11 OBERENA D
  • MAULEON GOENA, H.
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
2020/01/11
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • GARCIA RECALDE, A.
18  - 12 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MURUGARREN HUARTE, H.
  • SARASA MERLO, E.
 Deialdia 6
2020/01/18
-
- SAN MIGUEL B   Descanso
2020/01/18
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • MOSQUEDA VILLANUEVA, A.
18  - 16 SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ MONES, Y.
  • MORENO BENITO, A.
2020/01/18
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
  • MAULEON GOENA, H.
18  - 14 P.P.SAN SEBASTIAN E
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ELETA PEREZ, A.
2020/01/18
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MURUGARREN HUARTE, H.
  • SARASA MERLO, E.
8  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • LOSTALE GORRI, G.
2020/01/18
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
18  - 3 ARAMPILOTA
  • GARCIA RECALDE, A.
  • MARTIN PEREZ, P.
 Deialdia 7
2020/01/24
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B
  • VIDAN YANCI, A.
  • PREAL ZUDAIRE, A.
18  - 14 P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • MOSQUEDA VILLANUEVA, A.
2020/01/24
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • MORENO BENITO, A.
  • MARTINEZ MONES, Y.
12  - 18 OBERENA D
  • REMIREZ NAVARRO, H.
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
2020/01/24
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • LOSTALE GORRI, G.
9  - 18 BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
2020/01/25
-
- Descanso   ARAMPILOTA
2020/01/25
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN E
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ELETA PEREZ, A.
18  - 11 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • MURUGARREN HUARTE, H.
  • SARASA MERLO, E.
 Deialdia 8
2020/01/31
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN C
  • SARASA MERLO, E.
  • MURUGARREN HUARTE, H.
7  - 18 SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ MONES, Y.
  • MORENO BENITO, A.
2020/02/01
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN D
2020/02/01
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • MAULEON GOENA, H.
  • REMIREZ NAVARRO, H.
18  - 16 SAN MIGUEL B
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
2020/02/01
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • MARTIN PEREZ, P.
2  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LOSTALE GORRI, G.
  • JIMENEZ LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
2020/02/01
12:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
18  - 3 P.P.SAN SEBASTIAN E
  • ELETA PEREZ, A.
  • MADARIAGA BONETA, U.
 Deialdia 9
2020/02/07
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN D
  • IRISO INDURAIN, M.
  • MOSQUEDA VILLANUEVA, A.
14  - 18 OBERENA D
  • MAULEON GOENA, H.
  • REMIREZ NAVARRO, H.
2020/02/07
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN E
  • MADARIAGA BONETA, U.
  • ELETA PEREZ, A.
18  - 4 ARAMPILOTA
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • GARCIA RECALDE, A.
2020/02/07
18:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • MARTINEZ MONES, Y.
  • MORENO BENITO, A.
1  - 18 BARAÑAIN
  • ARRIETA ELCANO, I.
  • OLLO APOSTUA, J.
2020/02/07
18:45
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B
  • VIDAN YANCI, A.
  • PREAL ZUDAIRE, A.
18  - 13 P.P.SAN SEBASTIAN C
  • SARASA MERLO, E.
  • MURUGARREN HUARTE, H.
2020/02/08
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAÑAIN   16 8 8 0 0 144 45
2 P.P.SAN SEBASTIAN B   15 8 7 1 0 135 66
3 OBERENA D   14 8 6 2 0 128 106
4 SAN MIGUEL B   13 8 5 3 0 127 114
5 ARAMPILOTA   11 8 3 5 0 86 123
6 P.P.SAN SEBASTIAN D   11 8 3 5 0 110 122
7 SAN FRCO.JAVIER   10 8 2 6 0 89 125
8 P.P.SAN SEBASTIAN E   10 8 2 6 0 83 123
9 P.P.SAN SEBASTIAN C   8 8 0 8 0 66 144