Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ ESKUZ BINAKA SEIN 1.MAILA LEHEN FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/23
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
18  - 15 ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
2019/11/23
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
  • BALDA IRUNGARAI, A.
18  - 17 ESTERIBAR A
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
  • GARCIA REDIN, A.
2019/11/24
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
13  - 18 ERREKA A
 Deialdia 2
2019/11/30
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
12  - 18 LARRAUN
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
  • BALDA IRUNGARAI, A.
2019/11/30
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 6 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
2019/11/30
16:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
18  - 17 AURRERA A
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
 Deialdia 3
2019/12/10
17:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
18  - 5 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
2019/12/14
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
18  - 2 ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
2019/12/15
10:45
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
9  - 18 ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
 Deialdia 4
2019/12/21
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
11  - 18 AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2019/12/21
11:15
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 9 ERREKA A
  • EZKURRA EZKURRA, M.
  • LEIZA BALEZTENA, M.
2019/12/21
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
  • BALDA IRUNGARAI, A.
18  - 7 ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
 Deialdia 5
2020/01/10
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
18  - 14 LARRAUN
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
2020/01/11
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
4  - 18 ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
2020/01/11
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
18  - 6 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
 Deialdia 6
2020/01/18
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
18  - 14 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
2020/01/18
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
15  - 18 AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2020/01/19
11:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 9 LARRAUN
  • BALDA IRUNGARAI, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
 Deialdia 7
2020/01/24
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • BALDA IRUNGARAI, A.
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
17  - 18 ERREKA A
  • EZKURRA EZKURRA, M.
  • LEIZA BALEZTENA, M.
2020/01/24
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
18  - 5 ULTZAMA A
  • SARRATEA ALDAZ, I.
  • GARCIA REKALDE, A.
2020/01/25
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
3  - 18 ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
 Deialdia 8
2020/02/01
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • RECALDE OYAREGUI, E.
  • URABAYEN BEUNZA, M.
16  - 18 LARRAUN
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
2020/02/01
12:00
Lumbier - Ilumberri ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 13 AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2020/02/02
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, A.
7  - 18 ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
 Deialdia 9
2020/02/08
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
8  - 18 LARRAUN
  • BALDA IRUNGARAI, A.
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
2020/02/08
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • LEIZA BALEZTENA, M.
  • EZKURRA EZKURRA, M.
14  - 18 ESTERIBAR A
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
  • GARCIA REDIN, A.
2020/02/08
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
18  - 7 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
 Deialdia 10
2020/02/11
18:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • BALDA IRUNGARAI, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
18  - 12 AURRERA A
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2020/02/15
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A
  • GARCIA REDIN, A.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 7 ULTZAMA A
  • GARCIA REKALDE, A.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
2020/02/15
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • URABAYEN BEUNZA, M.
  • RECALDE OYAREGUI, E.
6  - 18 ERREKA A
  • EZKURRA EZKURRA, M.
  • LEIZA BALEZTENA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR A   19 10 9 1 0 179 92
2 LARRAUN   17 10 7 3 0 166 131
3 ERREKA A   16 10 6 4 0 158 123
4 AURRERA A   15 10 5 5 0 154 142
5 ULTZAMA A   12 10 2 8 0 91 175
6 OBERENA A   11 10 1 9 0 92 177