Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA GAZTE 3.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/09
-
- Descanso   CANTOLAGUA
2019/11/09
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • GO—I-GALLO, I.
  • ECHEVERRIA ECHEVERRIA, A.
22  - 13 ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, E.
  • BUENO BARBARIN, I.
2019/11/09
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • JUSUE ROSANO, A.
  • CARBONELL JIMENEZ, J.
13  - 22 ERASO B
  • URRA GARCIA, A.
  • LARRA—AGA FERNANDEZ, A.
 Deialdia 2
2019/11/16
-
- ERASO B   Descanso
2019/11/16
12:30
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
  • URIZ MATA, X.
22  - 12 BERRIOZAR
  • GO—I-GALLO, I.
  • ECHEVERRIA ECHEVERRIA, A.
2019/11/17
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, I.
  • BUENO BARBARIN, E.
6  - 22 ERASO A
  • JUSUE ROSANO, A.
  • CARBONELL JIMENEZ, J.
 Deialdia 3
2019/11/23
-
- Descanso   BERRIOZAR
2019/11/23
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO B
*Equipo no presentado
0 *  - 22 ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, I.
  • BUENO BARBARIN, E.
2019/11/23
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO A
  • JUSUE ROSANO, A.
  • CARBONELL JIMENEZ, J.
22  - 11 CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
  • URIZ MATA, X.
 Deialdia 4
2019/11/30
-
- Descanso   ERREKA B
2019/11/30
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • CARMANZANA BURGOS, I.
  • GO—I-GALLO, I.
1  - 22 ERASO A
  • JUSUE ROSANO, A.
  • CARBONELL JIMENEZ, J.
2019/11/30
17:00
SangŁesa - CantolagŁa CANTOLAGUA
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
  • URIZ MATA, X.
22  - 9 ERASO B
  • URRA GARCIA, A.
  • LARRA—AGA FERNANDEZ, A.
 Deialdia 5
2019/12/14
-
- ERASO A   Descanso
2019/12/14
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO B
  • URRA GARCIA, A.
  • LARRA—AGA FERNANDEZ, A.
9  - 22 BERRIOZAR
  • CARMANZANA BURGOS, I.
  • ECHEVERRIA ECHEVERRIA, A.
2019/12/14
16:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B
  • BUENO BARBARIN, I.
  • BUENO BARBARIN, E.
6  - 22 CANTOLAGUA
  • URIZ MATA, X.
  • REBOLE VILLAHOZ, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERASO A   7 4 3 1 0 79 40
2 CANTOLAGUA   7 4 3 1 0 77 49
3 BERRIOZAR   6 4 2 2 0 57 66
4 ERREKA B   5 4 1 3 0 47 66
5 ERASO B   4 4 1 2 1 40 79