Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA GAZTE 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/09
-
- Descanso   ARDOI
2019/11/09
11:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LIZARRAGA OLCOZ, O.
  • GARRALDA MENDAZA, J.
22  - 11 SAN MIGUEL B
  • OCHANDORENA DE CARLOS, V.
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
 Deialdia 2
2019/11/16
-
- Descanso   SAN MIGUEL B
2019/11/16
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • PEREZ SISTIAGA, I.
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
18  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN B
  • LIZARRAGA OLCOZ, O.
  • GARRALDA MENDAZA, J.
 Deialdia 3
2019/11/23
-
- P.P.SAN SEBASTIAN B   Descanso
2019/11/23
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
22  - 8 ARDOI
  • ETXAGÜE ZABALZA, D.
  • ECHEVERRIA MUNARRIZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN B   4 2 2 0 0 44 29
2 SAN MIGUEL B   3 2 1 1 0 33 30
3 ARDOI   2 2 0 2 0 26 44
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/08
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
  • IJURKO AZCONA, H.
16  - 22 ULTZAMA C
  • OLAGÜE GARCIA, A.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
2019/11/09
-
- Descanso   ZUGARRALDE B
 Deialdia 2
2019/11/15
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • PEREZ GURREA, J.
  • HARAMBURU ARRIZIBITA, A.
9  - 22 LARRAUN B
  • IJURKO AZCONA, H.
  • GOIKOETXEA SAGASTIBELTZA, E.
2019/11/16
-
- Descanso   ULTZAMA C
 Deialdia 3
2019/11/23
-
- LARRAUN B   Descanso
2019/11/24
11:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
  • OLAGÜE GARCIA, A.
22  - 6 ZUGARRALDE B
  • PEREZ GURREA, J.
  • HARAMBURU ARRIZIBITA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA C   4 2 2 0 0 44 22
2 LARRAUN B   3 2 1 1 0 38 31
3 ZUGARRALDE B   2 2 0 2 0 15 44
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/08
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
  • SARASA CALZADO, J.
8  - 22 TXARUTA
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
2019/11/09
-
- Descanso   ZUGARRALDE C
 Deialdia 2
2019/11/15
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • LAPEIRE ARROSAGARAY, M.
  • MONDEJAR LACUNZA, U.
0  - 22 ULTZAMA B
  • SARASA CALZADO, J.
  • GERENDIAIN GOÑI, X.
2019/11/16
-
- Descanso   TXARUTA
 Deialdia 3
2019/11/23
-
- ULTZAMA B   Descanso
2019/11/23
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ETXEBERE ETULAIN, B.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
22  - 6 ZUGARRALDE C
  • LAPEIRE ARROSAGARAY, M.
  • MONDEJAR LACUNZA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA   4 2 2 0 0 44 14
2 ULTZAMA B   3 2 1 1 0 30 22
3 ZUGARRALDE C   2 2 0 2 0 6 44