Itzuli
XXVI NKJ APIRILA-EKAINA XXVI NKJ FORU E. ESKUZ KADETE 3

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/19
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE D
  • GUERRA GARCIA, M.
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
8  - 22 AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
2013/04/20
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, I.
  • AZKONA ERDOZAIN, J.
17  - 22 ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ARRIETA DEL ARCO, A.
2013/04/21
-
- G.PILOTA B (RETIRADO)   G.PILOTA C
 Deialdia 2
2013/04/26
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • NEIRA TELLO, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
22  - 10 ZUGARRALDE D
  • GUERRA GARCIA, M.
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
2013/04/27
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
22  - 2 ARDOI
  • ARRIBILLAGA ORBAICETA, I.
  • AZKONA ERDOZAIN, J.
2013/04/28
-
- ERREKA B   G.PILOTA B (RETIRADO)
 Deialdia 3
2013/05/03
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • GUERRA GARCIA, M.
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
11  - 22 ARDOI
  • ASTUDILLO OLAVERRI, A.
  • AZKONA ERDOZAIN, J.
2013/05/03
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • ARBIZU ALBERTO, A.
  • NEIRA TELLO, A.
13  - 22 ERREKA B
  • ARRIETA DEL ARCO, A.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
2013/05/05
-
- G.PILOTA B (RETIRADO)   AURRERA
 Deialdia 4
2013/05/10
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • GUERRA GARCIA, M.
  • LOPEZ ZUGASTI, U.
18  - 22 ERREKA B
  • SALDIAS MURILLO, J.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
2013/05/11
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
22  - 5 G.PILOTA C
  • NEIRA TELLO, A.
  • ARBIZU ALBERTO, A.
2013/05/12
-
- ARDOI   G.PILOTA B (RETIRADO)
 Deialdia 5
2013/05/17
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • NEIRA TELLO, A.
  • BASABE MARKOTEGI, X.
5  - 22 ARDOI
  • AZKONA ERDOZAIN, J.
  • ASTUDILLO OLAVERRI, A.
2013/05/17
18:15
Urroz de Santesteban - Municipal ERREKA B
  • ARRIETA DEL ARCO, A.
  • ZOZAYA URSUEGI, M.
22  - 17 AURRERA
  • ERASO BELAUNZARAN, M.
  • SALABERRIA ZABALA, J.
2013/05/19
-
- G.PILOTA B (RETIRADO)   ZUGARRALDE D
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA B   8 4 4 0 0 88 65
2 AURRERA   7 4 3 1 0 83 37
3 ARDOI   6 4 2 2 0 63 60
4 G.PILOTA C   5 4 1 3 0 45 76
5 ZUGARRALDE D   4 4 0 4 0 47 88
6 G.PILOTA B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE E
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
13  - 22 ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
2013/04/13
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C   MENDILLORRI (RETIRADO)
2013/04/13
11:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN
  • ALDAZ ANCIN, O.
  • LIZARRAGA LARA, X.
14  - 22 BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
2013/04/14
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER
 Deialdia 2
2013/04/19
18:00
Tudela - Polideportivo ERASO
  • IRIARTE CASBAS, I.
  • JUSUE ROSANO, B.
22  - 12 KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
2013/04/20
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
12  - 22 SAN MIGUEL C
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
2013/04/20
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • ARANDIA ROMERO, A.
22  - 18 ZUGARRALDE E
  • BAZTAN ARRARAS, A.
  • ANCIN ARBONIES, B.
2013/04/21
-
- MENDILLORRI (RETIRADO)   Descanso
 Deialdia 3
2013/04/27
11:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
8  - 22 SAN FRCO.JAVIER
  • ARANDIA ROMERO, A.
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
2013/04/27
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • AZANZA URABAYEN, F.
22  - 6 ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
2013/04/28
-
- MENDILLORRI (RETIRADO)   BERRIOZAR
2013/04/28
-
- Descanso   ZUGARRALDE E
 Deialdia 4
2013/05/03
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE E
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
22  - 8 KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
2013/05/04
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • ARANDIA ROMERO, A.
11  - 22 SAN MIGUEL C
  • AZANZA URABAYEN, F.
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
2013/05/05
-
- BERRIOZAR   Descanso
2013/05/05
-
- ERASO   MENDILLORRI (RETIRADO)
 Deialdia 5
2013/05/11
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • ARRIETA JIMENEZ, J.
  • AZANZA URABAYEN, F.
22  - 3 ZUGARRALDE E
  • ANCIN ARBONIES, B.
  • BAZTAN ARRARAS, A.
2013/05/11
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • CIRIZA POSADAS, B.
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
12  - 22 ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
2013/05/12
-
- MENDILLORRI (RETIRADO)   SAN FRCO.JAVIER
2013/05/12
-
- Descanso   KIROL S.ORKOIEN
 Deialdia 6
2013/05/18
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
  • ARANDIA ROMERO, A.
8  - 22 BERRIOZAR
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
2013/05/18
11:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN
  • LIZARRAGA LARA, X.
  • ALDAZ ANCIN, O.
9  - 22 SAN MIGUEL C
  • AZANZA URABAYEN, F.
  • GOMEZ ECHEVERRIA, I.
2013/05/19
-
- Descanso   ERASO
2013/05/19
-
- ZUGARRALDE E   MENDILLORRI (RETIRADO)
 Deialdia 7
2013/05/25
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • JUSUE ROSANO, B.
  • IRIARTE CASBAS, I.
22  - 6 SAN FRCO.JAVIER
  • ARANDIA ROMERO, A.
  • ABASCAL HERNANDEZ, R.
2013/05/25
11:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR
  • MAILHARIN ORTIGOSA, M.
  • ETXEBERRIA URRESTARAZU, O.
22  - 12 ZUGARRALDE E
  • BAZTAN ARRARAS, A.
  • ANCIN ARBONIES, B.
2013/05/26
-
- MENDILLORRI (RETIRADO)   KIROL S.ORKOIEN
2013/05/26
-
- SAN MIGUEL C   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL C   10 5 5 0 0 110 41
2 ERASO   9 5 4 1 0 94 65
3 BERRIOZAR   8 5 3 2 0 90 78
4 SAN FRCO.JAVIER   7 5 2 3 0 69 92
5 ZUGARRALDE E   6 5 1 4 0 68 96
6 KIROL S.ORKOIEN   5 5 0 5 0 51 110
7 MENDILLORRI (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak