Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA GAZTE 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/08
17:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE A
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
3  - 22 ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
2019/11/09
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MURILLO ELIA, J.
  • LAZKOZ MARTINEZ, X.
22  - 18 IRURTZUN B
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
 Deialdia 2
2019/11/16
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
22  - 20 ZUGARRALDE A
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
2019/11/16
16:30
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MURILLO ELIA, J.
  • LAZKOZ MARTINEZ, X.
10  - 22 ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ELIZONDO BERASAIN, A.
 Deialdia 3
2019/11/22
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
22  - 13 ESTERIBAR
  • MURILLO ELIA, J.
  • LAZKOZ MARTINEZ, X.
2019/11/23
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • GORROTXATEGI ESAIN, J.
22  - 7 IRURTZUN B
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • LIZARRAGA IJURRA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA A   6 3 3 0 0 66 20
2 ZUGARRALDE A   4 3 1 2 0 45 57
3 IRURTZUN B   4 3 1 2 0 47 64
4 ESTERIBAR   4 3 1 2 0 45 62
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/09
-
- Descanso   SAN MIGUEL A
2019/11/09
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA A
  • TELLETXEA IRATZOKI, X.
  • LOIARTE PETRIKORENA, P.
22  - 14 P.P.SAN SEBASTIAN A
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
 Deialdia 2
2019/11/16
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN A
2019/11/16
17:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
22  - 20 ERREKA A
  • LOIARTE PETRIKORENA, P.
  • TELLETXEA IRATZOKI, X.
 Deialdia 3
2019/11/23
-
- ERREKA A   Descanso
2019/11/23
16:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN A
  • PERNAUT MACAYA, P.
  • PERNAUT MACAYA, A.
10  - 22 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA REMIREZ, A.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL A   4 2 2 0 0 44 30
2 ERREKA A   3 2 1 1 0 42 36
3 P.P.SAN SEBASTIAN A   2 2 0 2 0 24 44
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/09
-
- Descanso   BARAÑAIN
2019/11/09
17:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • MURILLO NOAIN, A.
22  - 14 OBERENA
  • ARMENDARIZ OLAGUE, M.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
 Deialdia 2
2019/11/16
-
- Descanso   OBERENA
2019/11/16
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
8  - 22 PAZ ZIGANDA B
  • IBARRA ORTEGA, I.
  • MURILLO NOAIN, A.
 Deialdia 3
2019/11/22
17:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
  • ARMENDARIZ OLAGUE, M.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
22  - 9 BARAÑAIN
  • PEREZ DE CIRIZA, X.
  • KAÑAMARES ZUDAIRE, I.
2019/11/23
-
- PAZ ZIGANDA B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 PAZ ZIGANDA B   4 2 2 0 0 44 22
2 OBERENA   3 2 1 1 0 36 31
3 BARAÑAIN   2 2 0 2 0 17 44
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/08
19:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • IMAZ LARRAZA, M.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
9  - 22 LARRAUN A
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • SARALEGI SUCUNZA, A.
2019/11/09
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA A
 Deialdia 2
2019/11/15
19:30
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • PRIM AGUERREBERE, A.
9  - 22 IRURTZUN A
  • IMAZ LARRAZA, M.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
2019/11/16
-
- Descanso   LARRAUN A
 Deialdia 3
2019/11/22
20:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A 22  - 0 * PAZ ZIGANDA A
*Equipo no presentado
2019/11/23
-
- IRURTZUN A   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN A   4 2 2 0 0 44 9
2 IRURTZUN A   3 2 1 1 0 31 31
3 PAZ ZIGANDA A   1 2 0 1 1 9 44