Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE ESKUZ BANAKA NAGUSIAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/02
09:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Gil)
  • GIL GASTEARENA, K.
  ULTZAMA (Martikorena) RETIRADO
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
2019/11/02
09:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AURRERA (Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ZABALETA, I.
40  - 30 ERREKA (Barandiaran)
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
 Deialdia 2
2019/11/09
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AURRERA (Bengoetxea)   ULTZAMA (Martikorena) RETIRADO
2019/11/09
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ERREKA (Barandiaran)
  • BARANDIARAN EZPONDA, X.
40  - 35 ESTERIBAR (Gil)
  • GIL GASTEARENA, K.
 Deialdia 3
2019/11/16
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Gil)
  • GIL GASTEARENA, K.
40  - 37 AURRERA (Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ZABALETA, I.
2019/11/17
-
- ULTZAMA (Martikorena) RETIRADO   ERREKA (Barandiaran)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Bengoetxea)   3 2 1 1 0 77 70
2 ESTERIBAR (Gil)   3 2 1 1 0 75 77
3 ERREKA (Barandiaran)   3 2 1 1 0 70 75
4 ULTZAMA (Martikorena) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/02
09:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Maya)
  • MAYA ERASO, A.
7  - 40 ULTZAMA (Lukin)
  • LUQUIN AIZPUN, J.
2019/11/02
09:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete OBERENA (Artuch)   P.P.SAN SEBASTIAN (Peñas) RETIRADO
 Deialdia 2
2019/11/05
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete OBERENA (Artuch)
  • ARTUCH UNZUE, M.
20  - 40 ULTZAMA (Lukin)
  • LUQUIN AIZPUN, J.
2019/11/10
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Peñas) RETIRADO   ESTERIBAR (Maya)
 Deialdia 3
2019/11/16
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Maya)
  • MAYA ERASO, A.
15  - 40 OBERENA (Artuch)
  • ARTUCH UNZUE, M.
2019/11/17
-
- ULTZAMA (Lukin)   P.P.SAN SEBASTIAN (Peñas) RETIRADO
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Lukin)   4 2 2 0 0 80 27
2 OBERENA (Artuch)   3 2 1 1 0 60 55
3 ESTERIBAR (Maya)   2 2 0 2 0 22 80
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Peñas) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/11/02
09:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz) RETIRADO
  • RUIZ ESPINAL, A.
  ESTERIBAR (Sanchez)
  • SANCHEZ LABAT, L.
2019/11/03
-
- Descanso   ULTZAMA (Santamaria)
 Deialdia 2
2019/11/09
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ULTZAMA (Santamaria)   P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz) RETIRADO
2019/11/10
-
- Descanso   ESTERIBAR (Sanchez)
 Deialdia 3
2019/11/12
20:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Sanchez)
  • SANCHEZ LABAT, L.
40  - 16 ULTZAMA (Santamaria)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
2019/11/17
-
- P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz) RETIRADO   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Sanchez)   2 1 1 0 0 40 16
2 ULTZAMA (Santamaria)   1 1 0 1 0 16 40
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Ruiz) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0