Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BINAKA HELDUAK 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/18
19:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • LERGA OLITE, A.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
11  - 22 OBERENA D
  • REKARTE ZABALZA, J.
  • CORDON ERRO, D.
2019/10/19
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B (RETIRADO)   LARRAUN
2019/10/19
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • OSCOZ VERA, P.
  • ETAIO ORONOZ, A.
22  - 10 BETI ONAK
  • FAVA ARACAMA, O.
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
2019/10/19
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • DIAZ BASTERRA, I.
  BARAÑAIN (RETIRADO)
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
  • SANZ URIO, U.
 Deialdia 2
2019/10/26
-
- BETI ONAK   ERREKA B (RETIRADO)
2019/10/27
10:00
Pamplona - Frontón Labrit BARAÑAIN (RETIRADO)
  • SANZ URIO, U.
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
  ZUGARRALDE B
  • LERGA OLITE, A.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2019/10/27
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • IJURKO AZCONA, H.
  • GURREA PRADOS, I.
22  - 18 SAN MIGUEL B
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • DIAZ BASTERRA, I.
2019/10/27
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • REKARTE ZABALZA, J.
  • CORDON ERRO, D.
22  - 19 ULTZAMA C
  • OSCOZ VERA, P.
  • ETAIO ORONOZ, A.
 Deialdia 3
2019/11/01
17:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • DIAZ BASTERRA, I.
  • LANDER GARCIA DE E., A.
22  - 13 ZUGARRALDE B
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • LERGA OLITE, A.
2019/11/01
18:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • OSCOZ VERA, P.
  • ETAIO ORONOZ, A.
  BARAÑAIN (RETIRADO)
  • SANZ URIO, U.
  • SANTAMARIA PEREZ, I.
2019/11/03
-
- ERREKA B (RETIRADO)   OBERENA D
2019/11/03
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • SARALEGI SUCUNZA, A.
  • GURREA PRADOS, I.
22  - 4 BETI ONAK
  • FAVA ARACAMA, O.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
 Deialdia 4
2019/11/08
17:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE B
  • LERGA OLITE, A.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 21 ULTZAMA C
  • ETAIO ORONOZ, A.
  • IRIARTE ELKANO, J.
2019/11/09
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
22  - 6 SAN MIGUEL B
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, A.
  • DIAZ BASTERRA, I.
2019/11/10
-
- BARAÑAIN (RETIRADO)   ERREKA B (RETIRADO)
2019/11/10
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • REKARTE ZABALZA, J.
  • CORDON ERRO, D.
22  - 17 LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GALARTZA LIZARTZA, L.
 Deialdia 5
2019/11/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN   BARAÑAIN (RETIRADO)
2019/11/16
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
11  - 22 OBERENA D
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
  • CORDON ERRO, D.
2019/11/16
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • DIAZ BASTERRA, I.
22  - 5 ULTZAMA C
  • ETAIO ORONOZ, A.
  • OSCOZ VERA, P.
2019/11/17
-
- ERREKA B (RETIRADO)   ZUGARRALDE B
 Deialdia 6
2019/11/23
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • BALEZTENA TABERNA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
9  - 22 LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2019/11/24
-
- ULTZAMA C   ERREKA B (RETIRADO)
2019/11/24
-
- BARAÑAIN (RETIRADO)   BETI ONAK
2019/11/24
12:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANDER GARCIA DE E., A.
  • DIAZ BASTERRA, I.
8  - 22 OBERENA D
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • CORDON ERRO, D.
 Deialdia 7
2019/11/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
22  - 14 ULTZAMA C
  • OSCOZ VERA, P.
  • ETAIO ORONOZ, A.
2019/11/30
11:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • TORRECILLAS SOTO, A.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
22  - 11 ZUGARRALDE B
  • LERGA OLITE, A.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2019/12/01
-
- ERREKA B (RETIRADO)   SAN MIGUEL B
2019/12/01
-
- OBERENA D   BARAÑAIN (RETIRADO)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA D   10 5 5 0 0 110 66
2 LARRAUN   9 5 4 1 0 105 67
3 BETI ONAK   7 5 2 3 0 69 83
4 SAN MIGUEL B   7 5 2 3 0 76 84
5 ZUGARRALDE B   6 5 1 4 0 66 109
6 ULTZAMA C   6 5 1 4 0 81 98
7 BARAÑAIN (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
8 ERREKA B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0