Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BANAKA HELDUAK 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/18
19:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
11  - 18 OBERENA D
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
2019/10/19
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA B (RETIRADO)   LARRAUN
2019/10/19
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
18  - 8 BETI ONAK
  • ROMERO ACEDO, A.
2019/10/19
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANA BARRENA, M.
  BARAÑAIN (RETIRADO)
  • ZARANTON GILLEN, A.
 Deialdia 2
2019/10/26
-
- BETI ONAK   ERREKA B (RETIRADO)
2019/10/27
10:00
Pamplona - Frontón Labrit BARAÑAIN (RETIRADO)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  ZUGARRALDE B
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2019/10/27
12:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
2  - 18 SAN MIGUEL B
  • LANA BARRENA, M.
2019/10/27
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
18  - 14 ULTZAMA C
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
 Deialdia 3
2019/11/01
17:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANA BARRENA, M.
12  - 18 ZUGARRALDE B
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
2019/11/01
18:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
  BARAÑAIN (RETIRADO)
  • ZARANTON GILLEN, A.
2019/11/03
-
- ERREKA B (RETIRADO)   OBERENA D
2019/11/03
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
18  - 3 BETI ONAK
  • ROMERO ACEDO, A.
 Deialdia 4
2019/11/08
17:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE B
  • BALEZTENA TABERNA, M.
3  - 18 ULTZAMA C
  • OSCOZ VERA, P.
2019/11/09
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
4  - 18 SAN MIGUEL B
  • LANA BARRENA, M.
2019/11/10
-
- BARAÑAIN (RETIRADO)   ERREKA B (RETIRADO)
2019/11/10
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
18  - 9 LARRAUN
  • GURREA PRADOS, I.
 Deialdia 5
2019/11/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN   BARAÑAIN (RETIRADO)
2019/11/16
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
7  - 18 OBERENA D
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
2019/11/16
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANA BARRENA, M.
18  - 14 ULTZAMA C
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
2019/11/17
-
- ERREKA B (RETIRADO)   ZUGARRALDE B
 Deialdia 6
2019/11/23
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
18  - 2 LARRAUN
  • IRIARTE CILVETI, O.
2019/11/24
-
- ULTZAMA C   ERREKA B (RETIRADO)
2019/11/24
-
- BARAÑAIN (RETIRADO)   BETI ONAK
2019/11/24
12:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • LANA BARRENA, M.
8  - 18 OBERENA D
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
 Deialdia 7
2019/11/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • IJURKO AZCONA, H.
4  - 18 ULTZAMA C
  • MARTIKORENA ARBILLA, U.
2019/11/30
11:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK
  • FAVA ARACAMA, O.
3  - 18 ZUGARRALDE B
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
2019/12/01
-
- ERREKA B (RETIRADO)   SAN MIGUEL B
2019/12/01
-
- OBERENA D   BARAÑAIN (RETIRADO)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA D   10 5 5 0 0 90 49
2 ULTZAMA C   8 5 3 2 0 82 51
3 SAN MIGUEL B   8 5 3 2 0 74 56
4 ZUGARRALDE B   8 5 3 2 0 68 53
5 LARRAUN   6 5 1 4 0 35 75
6 BETI ONAK   5 5 0 5 0 25 90
7 BARAÑAIN (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
8 ERREKA B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0