Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA FRONTENIS MUTILAK BIKOTEKA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/10
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Garro - Bachiller)
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
  • GARRO LORENZO, J.
0  - 2 MUTILENDAKO (A. Salvador - E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
2019/10/13
10:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Esparza - Perez)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
  • PEREZ MALON, X.
2  - 1 HUARTE (Alberro - Muñoz)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
 Deialdia 2
2019/10/17
20:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako HUARTE (Alberro - Muñoz)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
2  - 0 MUTILENDAKO (Garro - Bachiller)
  • GARRO LORENZO, J.
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
2019/10/19
10:15
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Esparza - Perez)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
  • PEREZ MALON, X.
0  - 2 MUTILENDAKO (A. Salvador - E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
 Deialdia 3
2019/10/24
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (A. Salvador - E. Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
2  - 1 HUARTE (Alberro - Muñoz)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
  • MUÑOZ SAN ADRIAN, D.
2019/10/24
21:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Garro - Bachiller)
  • GARRO LORENZO, J.
  • BACHILLER GONZALEZ, C.
0  - 2 MUTILENDAKO (Esparza - Perez)
  • ESPARZA LAUROBA, J.
  • PEREZ MALON, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (A. Salvador - E. Salvador)   6 3 3 0 0 6 1
2 MUTILENDAKO (Esparza - Perez)   5 3 2 1 0 4 3
3 HUARTE (Alberro - Muñoz)   4 3 1 2 0 4 4
4 MUTILENDAKO (Garro - Bachiller)   3 3 0 3 0 0 6
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/04
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Barkos - Recarte)
  • BARKOS CASTERA, I.
  • RECARTE MORANTE, B.
1  - 2 MUTILENDAKO (Otermin - Galartza)
  • OTERMIN SATRUSTEGUI, U.
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2019/10/13
16:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (O.Amoztegui - R. Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
  • AMOZTEGI BAUTISTA, R.
2  - 1 BERRIOZAR J.A.(Fernandez - Insausti)
  • FERNANDEZ ANDUEZA, I.
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
 Deialdia 2
2019/10/16
21:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (O.Amoztegui - R. Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
  • AMOZTEGI BAUTISTA, R.
2  - 1 MUTILENDAKO (Otermin - Galartza)
  • OTERMIN SATRUSTEGUI, U.
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2019/10/19
10:15
Salinas de Pamplona - Mutilendako BERRIOZAR J.A.(Fernandez - Insausti)
  • FERNANDEZ ANDUEZA, I.
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
0  - 2 MUTILENDAKO (Barkos - Recarte)
  • BARKOS CASTERA, I.
  • RECARTE MORANTE, B.
 Deialdia 3
2019/10/21
20:15
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Barkos - Recarte)
  • BARKOS CASTERA, I.
  • RECARTE MORANTE, B.
2  - 0 MUTILENDAKO (O.Amoztegui - R. Amoztegui)
  • AMOZTEGUI BAUTISTA, O.
  • AMOZTEGI BAUTISTA, R.
2019/10/24
19:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Otermin - Galartza)
  • OTERMIN SATRUSTEGUI, U.
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2  - 0 BERRIOZAR J.A.(Fernandez - Insausti)
  • FERNANDEZ ANDUEZA, I.
  • INSAUSTI JIMENEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (Barkos - Recarte)   5 3 2 1 0 5 2
2 MUTILENDAKO (Otermin - Galartza)   5 3 2 1 0 5 3
3 MUTILENDAKO (O.Amoztegui - R. Amoztegui)   5 3 2 1 0 4 4
4 BERRIOZAR J.A.(Fernandez - Insausti)   3 3 0 3 0 1 6