Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ NESKEN HAUR

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/12
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Iturralde)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
18  - 12 ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
2019/10/12
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
13  - 18 SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
2019/10/13
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN MUTUBERRIA, E.
18  - 4 HUARTE (Salbide)
  • SALBIDE GONZALEZ, E.
 Deialdia 2
2019/10/18
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Salbide)
  • SALBIDE GONZALEZ, E.
18  - 5 ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
2019/10/19
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
6  - 18 AURRERA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN MUTUBERRIA, E.
2019/10/19
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
13  - 18 AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
 Deialdia 3
2019/10/26
11:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
5  - 18 AURRERA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN MUTUBERRIA, E.
2019/10/26
17:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
10  - 18 HUARTE (Salbide)
  • SALBIDE GONZALEZ, E.
2019/10/26
17:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
8  - 18 SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
 Deialdia 4
2019/11/02
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Arrastia)
  • ARRASTIA MAULEON, A.
18  - 7 ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
2019/11/02
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
11  - 18 HUARTE (Salbide)
  • SALBIDE GONZALEZ, E.
2019/11/03
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN MUTUBERRIA, E.
18  - 5 ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
 Deialdia 5
2019/11/08
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Salbide)
  • SALBIDE GONZALEZ, E.
18  - 0 * SAN MIGUEL (Arrastia)
*Equipo no presentado
2019/11/09
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
0  - 18 AURRERA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN MUTUBERRIA, E.
2019/11/09
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
18  - 12 AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Santesteban)   10 5 5 0 0 90 20
2 HUARTE (Salbide)   9 5 4 1 0 76 44
3 SAN MIGUEL (Arrastia)   8 5 3 2 0 60 64
4 ULTZAMA (Iturralde)   7 5 2 3 0 54 78
5 AUÑAMENDI (Mendiola)   6 5 1 4 0 59 85
6 ULTZAMA (Hernandez)   5 5 0 5 0 42 90