Itzuli
XXVI NKJ APIRILA-EKAINA XXVI NKJ FORU E. ESKUZ KADETE 1

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/19
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
19  - 22 ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
2013/04/21
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
17  - 22 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
 Deialdia 2
2013/04/26
18:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
22  - 17 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
2013/04/26
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
11  - 22 ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
 Deialdia 3
2013/05/03
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
19  - 22 BI-AIZPE
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
2013/05/04
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
22  - 5 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
 Deialdia 4
2013/05/10
18:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
10  - 22 BI-AIZPE
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
2013/05/10
18:30
Urroz de Santesteban - Municipal ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
22  - 16 ZUGARRALDE A
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
 Deialdia 5
2013/05/17
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE A
  • ESEVERRI RECALDE, J.
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
7  - 22 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
2013/05/17
18:15
Urroz de Santesteban - Municipal ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
22  - 17 BI-AIZPE
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
 Deialdia 6
2013/05/24
18:00
Pamplona - Oberena Frontn 2 OBERENA A
  • IRIBARREN CASAS, X.
  • FERNANDEZ JIMENEZ, I.
18  - 22 ERREKA A
  • FAGOAGA ETULAIN, A.
  • JUANKORENA IPARRAGUIRRE, J.
2013/05/24
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • BERAZA VILTXES, U.
  • GORRITI RAZKIN, J.
22  - 15 ZUGARRALDE A
  • ARANGUREN ABAURREA, I.
  • ESEVERRI RECALDE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA A   12 6 6 0 0 132 86
2 BI-AIZPE   9 6 3 3 0 111 110
3 OBERENA A   9 6 3 3 0 99 107
4 ZUGARRALDE A   6 6 0 6 0 93 132
Dokumentuak