Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ NESKAK BIKOTEKA HELDU MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: 1. JARDUNALDIA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/09
18:30
Latasa - Latasa AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
18  - 13 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  • JAKA IRURTZUN, A.
2019/10/11
-
- Descanso   OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
 Deialdia 2
2019/10/09
18:30
Latasa - Latasa OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
15  - 18 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
2019/10/12
-
- Descanso   IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
 Deialdia 3
2019/10/09
18:30
Latasa - Latasa IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  • JAKA IRURTZUN, A.
18  - 14 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
2019/10/13
-
- AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)   4 2 2 0 0 36 28
2 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)   3 2 1 1 0 31 32
3 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)   2 2 0 2 0 29 36
Multzoa: 2. JARDUNALDIA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/18
-
- Descanso   IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
2019/10/20
09:30
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
18  - 13 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
 Deialdia 2
2019/10/19
-
- Descanso   OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
2019/10/20
09:30
Eulate-Ameskoa - Municipal IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  • JAKA IRURTZUN, A.
9  - 18 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
 Deialdia 3
2019/10/20
-
- AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)   Descanso
2019/10/20
09:30
Eulate-Ameskoa - Municipal OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
18  - 11 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  • JAKA IRURTZUN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)   4 2 2 0 0 36 22
2 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)   3 2 1 1 0 31 29
3 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)   2 2 0 2 0 20 36
Multzoa: 3. JARDUNALDIA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/25
-
- Descanso   IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
2019/10/26
10:30
Pamplona - Oberena F 1 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
10  - 18 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
 Deialdia 2
2019/10/26
-
- Descanso   OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
2019/10/26
10:30
Pamplona - Oberena F 1 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  • JAKA IRURTZUN, A.
8  - 18 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)
  • AGIRRE ITURRIAGA, I.
  • RUIZ DE LARRAMENDI LOPEZ, O.
 Deialdia 3
2019/10/26
10:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)
  • ELIZALDE ETXEKOLONEA, N.
  • RUIZ DE LARRAMENDI MUGICA, M.
18  - 8 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)
  • ALDAREGUIA ECHEVERRIA, A.
  • JAKA IRURTZUN, A.
2019/10/27
-
- AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Elizalde -M.Ruiz de Larramendi)   4 2 2 0 0 36 18
2 AMESKOA (Agirre - O. Ruiz de Larramendi)   3 2 1 1 0 28 26
3 IRURTZUN (Aldareguia - Jaka)   2 2 0 2 0 16 36