Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ HAUR 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/13
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Recalde - Llorente)
  • RECALDE CIZUR, I.
  • LLORENTE GARBAYO, E.
26  - 30 REDIN (Hualde - Garbayo)
  • HUALDE ZUŅIGA, J.
  • GARBAYO ARELLANO, J.
2019/10/13
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (M.Gortari - Lizarraga)
  • GORTARI ZAPATERIA, M.
  • LIZARRAGA MELARA, L.
30  - 22 S.IGNACIO (Goņi - Garrido)
  • GOŅI MACUA, G.
  • GARRIDO ZALBA, I.
 Deialdia 2
2019/10/26
10:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Goñi - Garrido)
  • GOŅI MACUA, G.
  • GARRIDO ZALBA, I.
30  - 22 REDIN (Recalde - Llorente)
  • RECALDE CIZUR, I.
  • LLORENTE GARBAYO, E.
2019/10/27
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (M.Gortari - Lizarraga)
  • GORTARI ZAPATERIA, M.
  • LIZARRAGA MELARA, L.
23  - 30 REDIN (Hualde - Garbayo)
  • HUALDE ZUŅIGA, J.
  • GARBAYO ARELLANO, J.
 Deialdia 3
2019/11/08
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Hualde - Garbayo)
  • HUALDE ZUŅIGA, J.
  • GARBAYO ARELLANO, J.
30  - 29 S.IGNACIO (Goņi - Garrido)
  • GOŅI MACUA, G.
  • ESCUDERO BASTERRECHEA, T.
2019/11/08
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Recalde - Llorente)
  • LLORENTE GARBAYO, E.
  • RECALDE CIZUR, I.
12  - 30 TENIS (M.Gortari - Lizarraga)
  • GORTARI ZAPATERIA, M.
  • LIZARRAGA MELARA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Hualde - Garbayo)   6 3 3 0 0 90 78
2 TENIS (M.Gortari - Lizarraga)   5 3 2 1 0 83 64
3 S.IGNACIO (Goņi - Garrido)   4 3 1 2 0 81 82
4 REDIN (Recalde - Llorente)   3 3 0 3 0 60 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/13
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Iñigo - Ugarte)
  • IŅIGO RUIZ DE GANOA, I.
  • UGARTE GARCIA, P.
30  - 20 F.LOPEZ (Alvarez - Luqui)
  • ALVAREZ LUQUIN, I.
  • LUQUI ALEGRIA, P.
2019/10/13
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Marti - Urrutia)
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
30  - 25 REDIN (Moncada - Manrique)
  • MANRIQUE PEREZ, F.
 Deialdia 2
2019/10/25
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Marti - Urrutia)
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
30  - 26 F.LOPEZ (Alvarez - Luqui)
  • ALVAREZ LUQUIN, I.
  • LUQUI ALEGRIA, P.
2019/10/25
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Moncada - Manrique)
  • MONCADA HOHR, I.
  • MANRIQUE PEREZ, F.
20  - 30 S.IGNACIO (Iņigo - Ugarte)
  • IŅIGO RUIZ DE GANOA, I.
  • UGARTE GARCIA, P.
 Deialdia 3
2019/11/08
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Alvarez - Luqui)
  • ALVAREZ LUQUIN, I.
  • LUQUI ALEGRIA, P.
30  - 28 REDIN (Moncada - Manrique)
  • MONCADA HOHR, I.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
2019/11/09
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Iñigo - Ugarte)
  • IŅIGO RUIZ DE GANOA, I.
  • UGARTE GARCIA, P.
30  - 16 REDIN (Marti - Urrutia)
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Iņigo - Ugarte)   6 3 3 0 0 90 56
2 REDIN (Marti - Urrutia)   5 3 2 1 0 76 81
3 F.LOPEZ (Alvarez - Luqui)   4 3 1 2 0 76 88
4 REDIN (Moncada - Manrique)   3 3 0 3 0 73 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/12
-
- Descanso   S.IGNACIO (Campanero - Sanchez)
2019/10/13
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Arozarena - Viguria)
  • AROZARENA ORBARA, M.
  • VIGURIA SOLANO , D.
21  - 30 REDIN (Larrea - Suarez)
  • LARREA INDURAIN, A.
  • SUAREZ REDRADO, J.
 Deialdia 2
2019/10/26
-
- Descanso   REDIN (Larrea - Suarez)
2019/10/26
10:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Campanero - Sanchez)
  • CAMPANERO DORIA, N.
  • SANCHEZ NEBRADA, I.
30  - 22 TENIS (Arozarena - Viguria)
  • AROZARENA ORBARA, M.
  • VIGURIA SOLANO , D.
 Deialdia 3
2019/11/08
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Larrea - Suarez)
  • SUAREZ REDRADO, J.
  • LARREA INDURAIN, A.
23  - 30 S.IGNACIO (Campanero - Sanchez)
  • CAMPANERO DORIA, N.
  • SANCHEZ NEBRADA, I.
2019/11/09
-
- TENIS (Arozarena - Viguria)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Campanero - Sanchez)   4 2 2 0 0 60 45
2 REDIN (Larrea - Suarez)   3 2 1 1 0 53 51
3 TENIS (Arozarena - Viguria)   2 2 0 2 0 43 60
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/13
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Iragui - Sadaba)
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
  • SABADA EZQUER, P.
14  - 30 S.IGNACIO (Mancho - Herranz)
  • MANCHO GOCHI, J.
  • HERRANZ VILLAR, M.
2019/10/13
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (A.Fdez. Arcaya - P. Gomez)
  • GOMEZ LOREA, P.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, A.
29  - 30 REDIN (Ariņo - Alvarez)
  • ARIŅO SANZ, M.
  • ALVAREZ AUSEJO, A.
 Deialdia 2
2019/10/25
16:00
Pamplona - Amaya-F1 REDIN (Ariño - Alvarez)
  • ARIŅO SANZ, M.
  • ALVAREZ AUSEJO, A.
30  - 26 F.LOPEZ (Iragui - Sadaba)
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
  • SABADA EZQUER, P.
2019/10/27
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (A.Fdez. Arcaya - P. Gomez)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, A.
  • GOMEZ LOREA, P.
21  - 30 S.IGNACIO (Mancho - Herranz)
  • MANCHO GOCHI, J.
  • HERRANZ VILLAR, M.
 Deialdia 3
2019/11/08
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Iragui - Sadaba)
  • SABADA EZQUER, P.
  • IRAGUI GOLDARACENA, J.
28  - 30 TENIS (A.Fdez. Arcaya - P. Gomez)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, A.
  • GOMEZ LOREA, P.
2019/11/09
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Mancho - Herranz)
  • MANCHO GOCHI, J.
  • HERRANZ VILLAR, M.
30  - 21 REDIN (Ariņo - Alvarez)
  • ARIŅO SANZ, M.
  • ALVAREZ AUSEJO, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Mancho - Herranz)   6 3 3 0 0 90 56
2 REDIN (Ariņo - Alvarez)   5 3 2 1 0 81 85
3 TENIS (A.Fdez. Arcaya - P. Gomez)   4 3 1 2 0 80 88
4 F.LOPEZ (Iragui - Sadaba)   3 3 0 3 0 68 90