Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/05
-
- Descanso   G.PILOTA (Gomez - Otxoa)
2019/10/05
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
24  - 25 MENDILLORRI (Artazcoz - Gorostiaga)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Saralegi - Galartza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
25  - 10 AUĐAMENDI (Urtasun - Murillo)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
  • MURILLO ZORROZA, S.
 Deialdia 2
2019/10/11
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Otxoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
25  - 15 LARRAUN (Saralegi - Galartza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
2019/10/12
-
- MENDILLORRI (Artazcoz - Gorostiaga)   Descanso
2019/10/12
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Urtasun - Murillo)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
  • MURILLO ZORROZA, S.
17  - 25 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
 Deialdia 3
2019/10/16
19:30
Pamplona - Frontˇn Labrit MENDILLORRI (Artazcoz - Gorostiaga)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
25  - 19 AUĐAMENDI (Urtasun - Murillo)
  • MURILLO ZORROZA, S.
  • URTASUN BEAUMONT, L.
2019/10/17
19:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
20  - 25 G.PILOTA (Gomez - Otxoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
2019/10/19
-
- Descanso   LARRAUN (Saralegi - Galartza)
 Deialdia 4
2019/10/26
-
- Descanso   AUĐAMENDI (Urtasun - Murillo)
2019/10/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Otxoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
25  - 17 MENDILLORRI (Artazcoz - Gorostiaga)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
2019/10/27
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Saralegi - Galartza)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • GALARTZA ROTETA, M.
16  - 25 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)
  • ARBIZU LAPIEZA, I.
  • SENOSIAIN GARRALDA, A.
 Deialdia 5
2019/10/31
19:15
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Artazcoz - Gorostiaga)
  • GOROSTIAGA PRUJ┴, P.
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
25  - 14 LARRAUN (Saralegi - Galartza)
  • GALARTZA ROTETA, M.
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
2019/11/02
-
- MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)   Descanso
2019/11/02
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Urtasun - Murillo)
  • URTASUN BEAUMONT, L.
  • MURILLO ZORROZA, S.
13  - 25 G.PILOTA (Gomez - Otxoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • OTXOA GARMENDIA, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Gomez - Otxoa)   8 4 4 0 0 100 65
2 MENDILLORRI (Artazcoz - Gorostiaga)   7 4 3 1 0 92 82
3 MENDILLORRI (Arbizu - Senosiain)   6 4 2 2 0 94 83
4 LARRAUN (Saralegi - Galartza)   5 4 1 3 0 70 85
5 AUĐAMENDI (Urtasun - Murillo)   4 4 0 4 0 59 100