Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA HAUR 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/05
-
- Descanso   G.PILOTA (Urbe - Berastegi)
2019/10/05
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Larraza - Asmae)
  • LARRAZA SENAR, U.
  • HAMDI, A.
25  - 24 G.PILOTA (Ijurko - Jaka)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • JACA GOŅI, E.
2019/10/05
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Iza - Maiza)
  • IZA MOZO, N.
  • NOVOSELSKYY JAKA, M.
25  - 16 G.PILOTA (Araitz - Maiz)
  • MAIZ ORMAZABAL, A.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, A.
 Deialdia 2
2019/10/11
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Araitz - Maiz)
  • MAIZ ORMAZABAL, A.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, A.
5  - 25 G.PILOTA (Larraza - Asmae)
  • HAMDI, A.
  • LARRAZA SENAR, U.
2019/10/11
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Urbe - Berastegi)
  • BERASTEGI JAKA, A.
  • URBE ZABALA, H.
25  - 3 G.PILOTA (Iza - Maiza)
  • IZA MOZO, N.
  • NOVOSELSKYY JAKA, M.
2019/10/12
-
- G.PILOTA (Ijurko - Jaka)   Descanso
 Deialdia 3
2019/10/19
-
- Descanso   G.PILOTA (Iza - Maiza)
2019/10/19
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ijurko - Jaka)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • JACA GOŅI, E.
25  - 10 G.PILOTA (Araitz - Maiz)
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, A.
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, A.
2019/10/19
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Larraza - Asmae)
  • HAMDI, A.
  • LARRAZA SENAR, U.
16  - 25 G.PILOTA (Urbe - Berastegi)
  • BERASTEGI JAKA, A.
  • URBE ZABALA, H.
 Deialdia 4
2019/10/26
-
- Descanso   G.PILOTA (Araitz - Maiz)
2019/10/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Urbe - Berastegi)
  • URBE ZABALA, H.
  • BERASTEGI JAKA, A.
25  - 10 G.PILOTA (Ijurko - Jaka)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • JACA GOŅI, E.
2019/10/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Iza - Maiza)
  • NOVOSELSKYY JAKA, M.
  • IZA MOZO, N.
12  - 25 G.PILOTA (Larraza - Asmae)
  • LARRAZA SENAR, U.
  • HAMDI, A.
 Deialdia 5
2019/11/02
-
- G.PILOTA (Larraza - Asmae)   Descanso
2019/11/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Araitz - Maiz)
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, A.
  • BAZTARRIKA LIZARRAGA, A.
8  - 25 G.PILOTA (Urbe - Berastegi)
  • URBE ZABALA, H.
  • BERASTEGI JAKA, A.
2019/11/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ijurko - Jaka)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • JACA GOŅI, E.
25  - 5 G.PILOTA (Iza - Maiza)
  • IZA MOZO, N.
  • NOVOSELSKYY JAKA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Urbe - Berastegi)   8 4 4 0 0 100 37
2 G.PILOTA (Larraza - Asmae)   7 4 3 1 0 91 66
3 G.PILOTA (Ijurko - Jaka)   6 4 2 2 0 84 65
4 G.PILOTA (Iza - Maiza)   5 4 1 3 0 45 91
5 G.PILOTA (Araitz - Maiz)   4 4 0 4 0 39 100