Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA KIMU 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/05
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Bergera)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • BERGERA JACA, L.
18  - 15 G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
2019/10/05
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Andueza - Loiharte)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
12  - 18 G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • AMADO ANDUEZA, I.
 Deialdia 2
2019/10/11
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Andueza - Loiharte)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
17  - 18 G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
2019/10/11
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
18  - 11 G.PILOTA (Campos - Bergera)
  • BERGERA JACA, L.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
 Deialdia 3
2019/10/19
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
18  - 10 G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • AMADO ANDUEZA, I.
2019/10/19
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Bergera)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • BERGERA JACA, L.
8  - 18 G.PILOTA (Andueza - Loiharte)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
 Deialdia 4
2019/10/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
15  - 18 G.PILOTA (Campos - Bergera)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • BERGERA JACA, L.
2019/10/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • AMADO ANDUEZA, I.
18  - 3 G.PILOTA (Andueza - Loiharte)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
 Deialdia 5
2019/11/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
18  - 10 G.PILOTA (Andueza - Loiharte)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • AMADO ANDUEZA, I.
2019/11/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos - Bergera)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • BERGERA JACA, L.
10  - 18 G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • AMADO ANDUEZA, I.
 Deialdia 6
2019/11/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • AMADO ANDUEZA, I.
11  - 18 G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • JIMENEZ ELIZALDE, A.
2019/11/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Andueza - Loiharte)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
2  - 18 G.PILOTA (Campos - Bergera)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • BERGERA JACA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Gainzarain - Jimenez)   10 6 4 2 0 102 84
2 G.PILOTA (Goikoetxea - Amado)   10 6 4 2 0 93 72
3 G.PILOTA (Campos - Bergera)   9 6 3 3 0 83 86
4 G.PILOTA (Andueza - Loiharte)   7 6 1 5 0 62 98