Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA KIMU 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/10/05
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
  • ZABALZA ENCAJE, E.
18  - 3 MENDILLORRI (Garde - Arraras)
  • GARDE GALBAR, A.
  • AZANZA BURUSCO, A.
2019/10/05
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
15  - 18 G.PILOTA (Erauskin - Larraza)
  • ERAUSKIN, I.
  • LARRAZA SENAR, M.
 Deialdia 2
2019/10/12
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)
  • AYESA SALCEDO, A.
  • ZABALZA ENCAJE, E.
9  - 18 G.PILOTA (Erauskin - Larraza)
  • ERAUSKIN, I.
  • LARRAZA SENAR, M.
2019/10/12
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Garde - Arraras)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • GARDE GALBAR, A.
0  - 18 G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
 Deialdia 3
2019/10/19
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erauskin - Larraza)
  • ERAUSKIN, I.
  • LARRAZA SENAR, M.
18  - 2 MENDILLORRI (Garde - Arraras)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • AZANZA BURUSCO, A.
2019/10/19
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
5  - 18 AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
 Deialdia 4
2019/10/24
19:15
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Garde - Arraras)
  • AZANZA BURUSCO, A.
  • GARDE GALBAR, A.
1  - 18 AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
  • AYESA SALCEDO, A.
2019/10/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erauskin - Larraza)
  • ERAUSKIN, I.
  • LARRAZA SENAR, M.
18  - 8 G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
 Deialdia 5
2019/11/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erauskin - Larraza)
  • ERAUSKIN, I.
  • LARRAZA SENAR, M.
10  - 18 AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
  • AYESA SALCEDO, A.
2019/11/02
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
18  - 4 MENDILLORRI (Garde - Arraras)
  • GARDE GALBAR, A.
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
 Deialdia 6
2019/11/09
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Garde - Arraras)
  • GARDE GALBAR, A.
  • AZANZA BURUSCO, A.
2  - 18 G.PILOTA (Erauskin - Larraza)
  • ERAUSKIN, I.
  • LARRAZA SENAR, M.
2019/11/09
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
  • AYESA SALCEDO, A.
18  - 12 G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Erauskin - Larraza)   11 6 5 1 0 100 54
2 AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza - Carballo)   11 6 5 1 0 99 49
3 G.PILOTA (Ormazabal - Lazkoz)   8 6 2 4 0 76 76
4 MENDILLORRI (Garde - Arraras)   6 6 0 6 0 12 108