Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ ESKUZ BANAKA 22AZPIKO, 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Lerga)
  • LERGA OLITE, A.
12  - 18 ULTZAMA (Ansorena)
  • ANSORENA MARIÑELARENA, U.
2019/09/28
10:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Torrecillas)
  • TORRECILLAS SOTO, A.
  BARAÑAIN (Irisarri) Fra. Competición
  • IRISARRI EZCURRA, X.
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Lerga)
  • LERGA OLITE, A.
  BARAÑAIN (Irisarri) Fra. Competición
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2019/10/04
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Ansorena)
  • ANSORENA MARIÑELARENA, U.
18  - 12 BETI ONAK (Torrecillas)
  • TORRECILLAS SOTO, A.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Torrecillas)
  • TORRECILLAS SOTO, A.
18  - 12 ZUGARRALDE (Lerga)
  • LERGA OLITE, A.
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Irisarri) Fra. Competición   ULTZAMA (Ansorena)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Ansorena)   4 2 2 0 0 36 24
2 BETI ONAK (Torrecillas)   3 2 1 1 0 30 30
3 ZUGARRALDE (Lerga)   2 2 0 2 0 24 36
4 BARAÑAIN (Irisarri) Fra. Competición   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Arce) Fra. Competición
  • ARCE IRIBARREN, J.
  ERREKA (Agirre)
  • AGUIRRE URROZ, G.
2019/09/28
11:00
Lekunberri - Jaian Jai BARAÑAIN (Basterretxea)
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
4  - 18 ZUGARRALDE (Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Agirre)
  • AGUIRRE URROZ, G.
18  - 3 BARAÑAIN (Basterretxea)
  • BASTERRETXEA RODRIGEZ, R.
2019/10/05
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Arce) Fra. Competición
  • ARCE IRIBARREN, J.
  ZUGARRALDE (Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Baleztena)
  • BALEZTENA TABERNA, M.
5  - 18 ERREKA (Agirre)
  • AGUIRRE URROZ, G.
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Basterretxea)   ULTZAMA (Arce) Fra. Competición
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA (Agirre)   4 2 2 0 0 36 8
2 ZUGARRALDE (Baleztena)   3 2 1 1 0 23 22
3 BARAÑAIN (Basterretxea)   2 2 0 2 0 7 36
4 ULTZAMA (Arce) Fra. Competición   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Fernandez)
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  BARAÑAIN (Garces) Fra. Competición
  • GARCES RUIZ, M.
2019/09/29
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Arizaleta)
 Deialdia 2
2019/10/04
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Arizaleta)
  • ARIZALETA AZKONA, B.
2  - 18 BETI ONAK (Fernandez)
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
2019/10/06
-
- Descanso   BARAÑAIN (Garces) Fra. Competición
 Deialdia 3
2019/10/12
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Garces) Fra. Competición   ZUGARRALDE (Arizaleta)
2019/10/13
-
- BETI ONAK (Fernandez)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (Fernandez)   2 1 1 0 0 18 2
2 ZUGARRALDE (Arizaleta)   1 1 0 1 0 2 18
3 BARAÑAIN (Garces) Fra. Competición   0 0 0 0 0 0 0