Itzuli
XXVI NKJ APIRILA-EKAINA XXVI NKJ FORU E. ESKUZ KUME 3ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/12
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • MARTINEZ BARRANCO DUCE, M.
  • RAMALLO IPARRAGIRRE, A.
18  - 6 LARRAUN B
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
  • IGOA GASTESI, O.
2013/04/12
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • PEREZ YUBERO, A.
  • ARRETXE GARCES, E.
10  - 18 KIROL S.ORKOIEN A
  • LASA PETEIRO, R.
  • ELIPE OJER, O.
2013/04/13
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
18  - 13 G.PILOTA C
  • ZUBELDIA GARZIA, I.
  • IGOA LASA, M.
2013/04/14
-
- Descanso   LAGUNAK B
 Deialdia 2
2013/04/19
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • IGOA LASA, M.
  • SENAR APAOLAZA, A.
5  - 18 AURRERA A
  • MARTINEZ BARRANCO DUCE, M.
  • RAMALLO IPARRAGIRRE, A.
2013/04/20
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • MIGUELTORENA ANSA, H.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
18  - 8 PAZ ZIGANDA B
  • ARRETXE GARCES, E.
  • PEREZ YUBERO, A.
2013/04/20
-
- LARRAUN B   Descanso
2013/04/20
12:30
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN A
  • LASA PETEIRO, R.
  • ELIPE OJER, O.
6  - 18 ALDABIDE B
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
 Deialdia 3
2013/04/27
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • MARTINEZ BARRANCO DUCE, M.
  • AROZENA SESTORAIN, A.
18  - 5 KIROL S.ORKOIEN A
  • ELIPE OJER, O.
  • LASA PETEIRO, R.
2013/04/27
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
18  - 9 LAGUNAK B
  • MIGUELTORENA ANSA, H.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
2013/04/28
-
- Descanso   PAZ ZIGANDA B
2013/04/28
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IGOA GASTESI, O.
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
18  - 3 G.PILOTA C
  • IGOA LASA, M.
  • SENAR APAOLAZA, A.
 Deialdia 4
2013/05/03
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • PEREZ YUBERO, A.
  • ARRETXE GARCES, E.
8  - 18 ALDABIDE B
  • JIMENEZ SAEZ, F.
  • IMAZ BERAMENDI, K.
2013/05/04
10:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
  • MIGUELTORENA ANSA, H.
14  - 18 AURRERA A
  • AROZENA SESTORAIN, A.
  • MARTINEZ BARRANCO DUCE, M.
2013/05/04
11:30
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN A
  • ELIPE OJER, O.
  • LASA PETEIRO, R.
18  - 12 LARRAUN B
  • IGOA GASTESI, O.
  • GARAÑO GASTESI, I.
2013/05/05
-
- G.PILOTA C   Descanso
 Deialdia 5
2013/05/10
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • IGOA LASA, M.
  • ZUBELDIA GARZIA, I.
18  - 7 KIROL S.ORKOIEN A
  • ELIPE OJER, O.
  • LASA PETEIRO, R.
2013/05/10
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • MARTINEZ BARRANCO DUCE, M.
  • RAMALLO IPARRAGIRRE, A.
18  - 3 PAZ ZIGANDA B
  • ARRETXE GARCES, E.
  • PEREZ YUBERO, A.
2013/05/11
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IGOA GASTESI, O.
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
6  - 18 LAGUNAK B
  • MIGUELTORENA ANSA, H.
  • ARDANAZ MALO, A.
2013/05/12
-
- Descanso   ALDABIDE B
 Deialdia 6
2013/05/17
17:30
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • MIGUELTORENA ANSA, O.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
18  - 4 G.PILOTA C
  • ZUBELDIA GARZIA, I.
  • SENAR APAOLAZA, A.
2013/05/17
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA B
  • PEREZ YUBERO, A.
  • ARRETXE GARCES, E.
12  - 18 LARRAUN B
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
  • IGOA GASTESI, O.
2013/05/18
12:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE B
  • JIMENEZ SAEZ, F.
  • IMAZ BERAMENDI, K.
18  - 13 AURRERA A
  • MARTINEZ BARRANCO DUCE, M.
  • RAMALLO IPARRAGIRRE, A.
2013/05/19
-
- Descanso   KIROL S.ORKOIEN A
 Deialdia 7
2013/05/24
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA C
  • IGOA LASA, M.
  • SENAR APAOLAZA, A.
18  - 11 PAZ ZIGANDA B
  • ARRETXE GARCES, E.
  • PEREZ YUBERO, A.
2013/05/25
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • IRASTORZA GARMENDIA, A.
  • DOMEÑO MARTINEZ, A.
18  - 17 ALDABIDE B
  • IMAZ BERAMENDI, K.
  • JIMENEZ SAEZ, F.
2013/05/25
12:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN A
  • ELIPE OJER, O.
  • LASA PETEIRO, R.
13  - 18 LAGUNAK B
  • MIGUELTORENA ANSA, H.
  • MUTUBERRIA NOVOA, I.
2013/05/26
-
- AURRERA A   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE B   11 6 5 1 0 107 67
2 AURRERA A   11 6 5 1 0 103 51
3 LAGUNAK B   10 6 4 2 0 95 67
4 LARRAUN B   9 6 3 3 0 78 86
5 G.PILOTA C   8 6 2 4 0 61 90
6 KIROL S.ORKOIEN A   8 6 2 4 0 67 94
7 PAZ ZIGANDA B   6 6 0 6 0 52 108
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/12
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
  • KASARES ARRETXE, L.
17  - 18 AURRERA D
  • ALTZELAI KANFLANKA, O.
  • ORTIZ ARIZTIMUÑO, A.
2013/04/13
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
14  - 18 HUARTE
  • MARTINEZ ARTIGAS, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
2013/04/13
11:00
Zizur Mayor - Ardoi Txiki ARDOI
  • BERRUETA ARISTU, T.
  • PEREZ SISTIAGA, I.
18  - 8 KIROL S.ORKOIEN B
  • GOROSTIETA ALMEIDA, M.
  • ERDOZAIN ERVITI, P.
2013/04/14
-
- Descanso   LARRAUN C
 Deialdia 2
2013/04/19
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • MARTINEZ ARTIGAS, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
18  - 14 AURRERA B
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
  • KASARES ARRETXE, L.
2013/04/20
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • SARALEGI IZAGIRRE, M.
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
8  - 18 ARDOI
  • PEREZ SISTIAGA, I.
  • BERRUETA ARISTU, T.
2013/04/20
12:30
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN B
  • ERDOZAIN ERVITI, P.
  • GOROSTIETA ALMEIDA, M.
18  - 0 * BERRIOZAR B
*Equipo no presentado
2013/04/21
-
- AURRERA D   Descanso
 Deialdia 3
2013/04/26
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • ILLARREGI MARZOL, X.
  • ALTZELAI KANFLANKA, O.
18  - 16 HUARTE
  • MARTINEZ ARTIGAS, I.
2013/04/26
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
  • KASARES ARRETXE, L.
18  - 8 KIROL S.ORKOIEN B
  • ERDOZAIN ERVITI, P.
  • GOROSTIETA ALMEIDA, M.
2013/04/27
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
5  - 18 LARRAUN C
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, B.
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
2013/04/28
-
- Descanso   ARDOI
 Deialdia 4
2013/05/04
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • BERRUETA ARISTU, T.
  • PEREZ SISTIAGA, I.
18  - 9 BERRIOZAR B
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
2013/05/04
11:30
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN B
  • GOROSTIETA ALMEIDA, M.
  • ERDOZAIN ERVITI, P.
2  - 18 AURRERA D
  • ORTIZ ARIZTIMUÑO, A.
  • ALTZELAI KANFLANKA, O.
2013/05/05
-
- HUARTE   Descanso
2013/05/05
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, B.
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
17  - 18 AURRERA B
  • KASARES ARRETXE, L.
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
 Deialdia 5
2013/05/10
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • ALTZELAI KANFLANKA, O.
  • ILLARREGI MARZOL, X.
18  - 5 LARRAUN C
  • SARALEGI IZAGIRRE, M.
  • ZUBILLAGA SASIAIN, A.
2013/05/10
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
  • KASARES ARRETXE, L.
18  - 14 ARDOI
  • BERRUETA ARISTU, T.
  • PEREZ SISTIAGA, I.
2013/05/10
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • MARTINEZ ARTIGAS, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
18  - 14 KIROL S.ORKOIEN B
  • GOROSTIETA ALMEIDA, M.
  • ERDOZAIN ERVITI, P.
2013/05/12
-
- Descanso   BERRIOZAR B
 Deialdia 6
2013/05/18
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
  • SARALEGI IZAGIRRE, M.
18  - 10 HUARTE
  • MARTINEZ ARTIGAS, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
2013/05/18
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI
  • PEREZ SISTIAGA, I.
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
18  - 7 AURRERA D
  • ALTZELAI KANFLANKA, O.
  • ILLARREGI MARZOL, X.
2013/05/18
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
4  - 18 AURRERA B
  • KASARES ARRETXE, L.
  • ZUBIRI ARBURUA, E.
2013/05/19
-
- Descanso   KIROL S.ORKOIEN B
 Deialdia 7
2013/05/24
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • ALTZELAI KANFLANKA, O.
  • ORTIZ ARIZTIMUÑO, A.
18  - 6 BERRIOZAR B
  • BARRAGAN CALLEJA, A.
  • SANCHEZ VALVERDE, B.
2013/05/25
10:00
Huarte - Toki Alai HUARTE
  • MARTINEZ ARTIGAS, I.
  • UZKEDA ZARRANTZ, A.
13  - 18 ARDOI
  • PEREZ SISTIAGA, I.
  • ROLDAN MARZO, M.
2013/05/25
12:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN B
  • ERDOZAIN ERVITI, P.
  • GOROSTIETA ALMEIDA, M.
18  - 16 LARRAUN C
  • MIKEO ZINKUNEGI, A.
  • GOIKOETXEA LOPETEGI, B.
2013/05/26
-
- AURRERA B   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI   11 6 5 1 0 104 63
2 AURRERA D   11 6 5 1 0 97 64
3 AURRERA B   10 6 4 2 0 103 79
4 HUARTE   9 6 3 3 0 93 96
5 KIROL S.ORKOIEN B   8 6 2 4 0 68 88
6 LARRAUN C   8 6 2 4 0 82 87
7 BERRIOZAR B   5 6 0 5 1 38 108
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/19
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • OTERMIN GURUTXARRI, A.
  • ZABALETA ALDUNTZIN, J.
18  - 6 ZUGARRALDE C
  • DONAMARIA LANA, I.
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
2013/04/19
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ERRO BEORLEGUI, H.
  • AZPIROZ BEUNZA, A.
12  - 18 ESTERIBAR B
  • MARTINEZ ERRO, E.
  • MENDILUZE PAGOTO, A.
2013/04/20
12:30
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN C
  • ARIZ BLANCO, O.
  • EGUILLOR BALL, U.
4  - 18 ATARRABIA A
  • JAUQUICOA URIZ, I.
  • LACABE VILLANUEVA, J.
 Deialdia 2
2013/04/26
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
  • DONAMARIA LANA, I.
15  - 18 KIROL S.ORKOIEN C
  • LEZAUN LARA, M.
  • EGUILLOR BALL, U.
2013/04/26
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA A
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • JAUQUICOA URIZ, I.
15  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • ERRO BEORLEGUI, H.
  • AZPIROZ BEUNZA, A.
2013/04/27
10:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • MENDILUZE PAGOTO, A.
  • MARTINEZ ERRO, E.
18  - 6 AURRERA C
  • OTERMIN GURUTXARRI, A.
  • ZABALETA ALDUNTZIN, J.
 Deialdia 3
2013/05/03
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
  • DONAMARIA LANA, I.
2  - 18 ESTERIBAR B
  • MENDILUZE PAGOTO, A.
  • MARTINEZ ERRO, E.
2013/05/03
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • OTERMIN GURUTXARRI, A.
  • ZABALETA ALDUNTZIN, J.
17  - 18 ATARRABIA A
  • JAUQUICOA URIZ, I.
  • LACABE VILLANUEVA, J.
2013/05/04
11:30
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN C
  • LEZAUN LARA, M.
  • EGUILLOR BALL, U.
10  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • ERRO BEORLEGUI, H.
  • AZPIROZ BEUNZA, A.
 Deialdia 4
2013/05/10
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA A
  • LACABE VILLANUEVA, J.
  • JAUQUICOA URIZ, I.
18  - 4 ZUGARRALDE C
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
  • DONAMARIA LANA, I.
2013/05/10
19:15
Villava - Paz Ziganda PAZ ZIGANDA A
  • ERRO BEORLEGUI, H.
  • AZPIROZ BEUNZA, A.
18  - 9 AURRERA C
  • ZABALETA ALDUNTZIN, J.
  • OTERMIN GURUTXARRI, A.
2013/05/11
12:00
Orkoien - Orkoien KIROL S.ORKOIEN C
  • ARIZ BLANCO, O.
  • EGUILLOR BALL, U.
2  - 18 ESTERIBAR B
  • MARTINEZ ERRO, E.
  • MENDILUZE PAGOTO, A.
 Deialdia 5
2013/05/17
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • GALARRETA MUGUIRO, E.
  • DONAMARIA LANA, I.
4  - 18 PAZ ZIGANDA A
  • AZPIROZ BEUNZA, A.
  • ERRO BEORLEGUI, H.
2013/05/17
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • OTERMIN GURUTXARRI, A.
  • ZABALETA ALDUNTZIN, J.
18  - 9 KIROL S.ORKOIEN C
  • LEZAUN LARA, M.
  • EGUILLOR BALL, U.
2013/05/18
10:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR B
  • MENDILUZE PAGOTO, A.
  • MARTINEZ ERRO, E.
18  - 14 ATARRABIA A
  • JAUQUICOA URIZ, I.
  • LACABE VILLANUEVA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR B   10 5 5 0 0 90 36
2 PAZ ZIGANDA A   9 5 4 1 0 84 56
3 ATARRABIA A   8 5 3 2 0 83 61
4 AURRERA C   7 5 2 3 0 68 69
5 KIROL S.ORKOIEN C   6 5 1 4 0 43 87
6 ZUGARRALDE C   5 5 0 5 0 31 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/19
18:00
Tudela - Polideportivo ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • BERGARA IGARTUA, A.
18  - 12 ATARRABIA B
  • ARDANAZ VALENCIA, U.
  • ORZANCO MENDIA, A.
2013/04/20
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
  • FERNANDEZ DE ARROYABE VELASCO, A.
12  - 18 SAN MIGUEL C
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
  • MANGADO LOPEZ, A.
2013/04/20
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
15  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
 Deialdia 2
2013/04/26
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA B
  • ARDANAZ VALENCIA, U.
  • ORZANCO MENDIA, A.
15  - 18 SAN MIGUEL B
  • FERNANDEZ DE ARROYABE VELASCO, A.
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
2013/04/27
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • MANGADO LOPEZ, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
18  - 16 ARAMPILOTA
  • BERRIATUA JURIO, A.
  • ARAMENDIA BAILON, H.
2013/04/28
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
18  - 5 ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • BERGARA IGARTUA, A.
 Deialdia 3
2013/05/04
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • MANGADO LOPEZ, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
9  - 18 ATARRABIA B
  • FAVA ARACAMA, O.
  • ARDANAZ VALENCIA, U.
2013/05/04
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
  • AGIRRE ARTEAGA, O.
13  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2013/05/04
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
18  - 8 ERASO
  • BERGARA IGARTUA, A.
  • URRA GARCIA, A.
 Deialdia 4
2013/05/11
10:00
Mutilva Baja - Polideportivo ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
18  - 5 ATARRABIA B
  • ARDANAZ VALENCIA, U.
  • ORZANCO MENDIA, A.
2013/05/11
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • BERGARA IGARTUA, A.
18  - 14 SAN MIGUEL B
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
  • FERNANDEZ DE ARROYABE VELASCO, A.
2013/05/12
10:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
18  - 5 SAN MIGUEL C
  • MANGADO LOPEZ, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
 Deialdia 5
2013/05/17
17:45
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA B
  • ORZANCO MENDIA, A.
  • ARDANAZ VALENCIA, U.
3  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN
  • PERNAUT MACAYA, A.
  • PERNAUT MACAYA, P.
2013/05/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C
  • MANGADO LOPEZ, A.
  • CHASCO ORTIGOSA, O.
18  - 17 ERASO
  • URRA GARCIA, A.
  • BERGARA IGARTUA, A.
2013/05/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • ORTIGOSA AZPILICUETA, E.
  • AGIRRE ARTEAGA, O.
18  - 9 ARAMPILOTA
  • ARAMENDIA BAILON, H.
  • BERRIATUA JURIO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN   10 5 5 0 0 90 41
2 SAN MIGUEL C   8 5 3 2 0 68 81
3 SAN MIGUEL B   7 5 2 3 0 75 78
4 ARAMPILOTA   7 5 2 3 0 76 67
5 ERASO   7 5 2 3 0 66 80
6 ATARRABIA B   6 5 1 4 0 53 81
Dokumentuak