Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ SEIN BANAKA 3.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Galarza)
  • GALARZA ZUBIRIA, A.
8  - 18 AURRERA (Gereño)
  • GEREÑO GARCIA, A.
2019/09/28
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Satrustegui)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
18  - 6 LARRAUN (Azpiroz)
  • AZPIROZ HERNANDEZ, A.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Satrustegui)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
18  - 13 AURRERA (Gereño)
  • GEREÑO GARCIA, A.
2019/10/05
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Azpiroz)
  • AZPIROZ HERNANDEZ, A.
13  - 18 PILOTAJAUKU (Galarza)
  • GALARZA ZUBIRIA, A.
 Deialdia 3
2019/10/08
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Gereño)
  • GEREÑO GARCIA, A.
18  - 15 LARRAUN (Azpiroz)
  • AZPIROZ HERNANDEZ, A.
2019/10/12
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Galarza)
  • GALARZA ZUBIRIA, A.
16  - 18 ARAXES (Satrustegui)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAXES (Satrustegui)   6 3 3 0 0 54 35
2 AURRERA (Gereño)   5 3 2 1 0 49 41
3 PILOTAJAUKU (Galarza)   4 3 1 2 0 42 49
4 LARRAUN (Azpiroz)   3 3 0 3 0 34 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
18  - 14 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, A.
2019/09/27
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Moreno)
  • MORENO BENITO, A.
15  - 18 ARDOI (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, U.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Moreno)
  • MORENO BENITO, A.
15  - 18 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, A.
2019/10/05
10:00
Zizur Mayor - Ardoi Txiki ARDOI (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, U.
18  - 8 SAN MIGUEL (Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, A.
8  - 18 ARDOI (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, U.
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
18  - 9 SAN FRCO.JAVIER (Moreno)
  • MORENO BENITO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARDOI (Gomez)   6 3 3 0 0 54 31
2 SAN MIGUEL (Etxegarai)   5 3 2 1 0 44 41
3 SAN MIGUEL (Vidan)   4 3 1 2 0 40 51
4 SAN FRCO.JAVIER (Moreno)   3 3 0 3 0 39 54
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Iñigo)
  • IÑIGO CABALLERO, B.
18  - 17 HUARTE (Erro)
  • ERRO AZCUNE, J.
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Balda)
  • BALDA GERENDIAIN, A.
7  - 18 ULTZAMA (Orquin)
  • ORQUIN MACAYA, A.
 Deialdia 2
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Balda)
  • BALDA GERENDIAIN, A.
18  - 13 HUARTE (Erro)
  • ERRO AZCUNE, J.
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Orquin)
  • ORQUIN MACAYA, A.
18  - 15 OBERENA (Iñigo)
  • IÑIGO CABALLERO, B.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Erro)
  • ERRO AZCUNE, J.
15  - 18 ULTZAMA (Orquin)
  • ORQUIN MACAYA, A.
2019/10/12
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Iñigo)
  • IÑIGO CABALLERO, B.
12  - 18 ULTZAMA (Balda)
  • BALDA GERENDIAIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Orquin)   6 3 3 0 0 54 37
2 ULTZAMA (Balda)   5 3 2 1 0 43 43
3 OBERENA (Iñigo)   4 3 1 2 0 45 53
4 HUARTE (Erro)   3 3 0 3 0 45 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (U.Amundarain)
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
11  - 18 ULTZAMA (Olagüe)
  • OLAGUE MANYOMA, J.
2019/09/28
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Senar)
  • SENAR ZABALA, I.
15  - 18 OBERENA (Iñarrea)
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Iñarrea)
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
18  - 17 ULTZAMA (U.Amundarain)
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
2019/10/05
10:00
Zizur Mayor - Ardoi Txiki ARDOI (Senar)
  • SENAR ZABALA, I.
18  - 12 ULTZAMA (Olagüe)
  • OLAGUE MANYOMA, J.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Olagüe)
  • OLAGUE MANYOMA, J.
15  - 18 OBERENA (Iñarrea)
  • IÑARREA ARIZTIA, M.
2019/10/12
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (U.Amundarain)
  • AMUNDARAIN JIMENEZ, U.
8  - 18 ARDOI (Senar)
  • SENAR ZABALA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Iñarrea)   6 3 3 0 0 54 47
2 ARDOI (Senar)   5 3 2 1 0 51 38
3 ULTZAMA (Olagüe)   4 3 1 2 0 45 47
4 ULTZAMA (U.Amundarain)   3 3 0 3 0 36 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ei.Ekisoain)
  • EKISOAIN GOIENA, E.
18  - 9 AUÑAMENDI (En.Ekisoain)
  • EKISOAIN REMIRO, E.
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE GARRALDA, O.
18  - 7 CANTOLAGUA (Sola)
  • SOLA ITOIZ, B.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE GARRALDA, O.
18  - 4 AUÑAMENDI (En.Ekisoain)
  • EKISOAIN REMIRO, E.
2019/10/06
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Sola)
  • SOLA ITOIZ, B.
6  - 18 AUÑAMENDI (Ei.Ekisoain)
  • EKISOAIN GOIENA, E.
 Deialdia 3
2019/10/12
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (En.Ekisoain)
  • EKISOAIN REMIRO, E.
8  - 18 CANTOLAGUA (Sola)
  • SOLA ITOIZ, B.
2019/10/12
16:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ei.Ekisoain)
  • EKISOAIN GOIENA, E.
5  - 18 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE GARRALDA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Hualde)   6 3 3 0 0 54 16
2 AUÑAMENDI (Ei.Ekisoain)   5 3 2 1 0 41 33
3 CANTOLAGUA (Sola)   4 3 1 2 0 31 44
4 AUÑAMENDI (En.Ekisoain)   3 3 0 3 0 21 54
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
18  - 10 AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
2019/09/28
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Lozano)
  • LOZANO LOZANO, S.
11  - 18 HUARTE (Aristegui)
  • ARISTREGUI SADA, A.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
9  - 18 HUARTE (Aristegui)
  • ARISTREGUI SADA, A.
2019/10/05
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
13  - 18 CANTOLAGUA (Lozano)
  • LOZANO LOZANO, S.
 Deialdia 3
2019/10/11
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Aristegui)
  • ARISTREGUI SADA, A.
18  - 11 AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA MAISTERRA, M.
2019/10/12
11:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Lozano)
  • LOZANO LOZANO, S.
18  - 14 AUÑAMENDI (Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Aristegui)   6 3 3 0 0 54 31
2 CANTOLAGUA (Lozano)   5 3 2 1 0 47 45
3 AUÑAMENDI (Carballo)   4 3 1 2 0 41 46
4 AUÑAMENDI (Pedroarena)   3 3 0 3 0 34 54
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
09:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ziganda)
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
18  - 17 AUÑAMENDI (Auban)
  • AUBAN REY, H.
2019/09/28
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Jimenez)
  • JIMENEZ ARENAZ, J.
18  - 17 OBERENA (Urbiola)
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
 Deialdia 2
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Urbiola)
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
18  - 4 AUÑAMENDI (Ziganda)
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
2019/10/06
11:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Jimenez)
  • JIMENEZ ARENAZ, J.
18  - 4 AUÑAMENDI (Auban)
  • AUBAN REY, H.
 Deialdia 3
2019/10/12
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Auban)
  • AUBAN REY, H.
6  - 18 OBERENA (Urbiola)
  • URBIOLA MARIEZCURRENA, X.
2019/10/12
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ziganda)
  • ZIGANDA GARRALDA, M.
15  - 18 CANTOLAGUA (Jimenez)
  • JIMENEZ ARENAZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CANTOLAGUA (Jimenez)   6 3 3 0 0 54 36
2 OBERENA (Urbiola)   5 3 2 1 0 53 28
3 AUÑAMENDI (Ziganda)   4 3 1 2 0 37 53
4 AUÑAMENDI (Auban)   3 3 0 3 0 27 54
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ERASO (Zabaleta)
2019/09/28
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Peral)
  • PREAL ZUDAIRE, A.
18  - 13 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ MONES, Y.
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
2019/10/05
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Zabaleta)
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
18  - 14 SAN MIGUEL (Peral)
  • PREAL ZUDAIRE, A.
 Deialdia 3
2019/10/11
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 ERASO (Zabaleta)
2019/10/12
-
- SAN MIGUEL (Peral)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERASO (Zabaleta)   4 2 2 0 0 36 14
2 SAN MIGUEL (Peral)   3 2 1 1 0 32 31
3 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)   1 2 0 1 1 13 36
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Brave)
  • BRAVE CABALLERO, O.
18  - 17 SAN MIGUEL (Busto)
  • BUSTO IZCUE, A.
2019/09/28
-
- Descanso   BARAÑAIN (Ollo)
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Busto)
2019/10/05
11:00
Barañain - Retegi BARAÑAIN (Ollo)
  • OLLO APOSTUA, J.
18  - 13 HUARTE (Brave)
  • BRAVE CABALLERO, O.
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- HUARTE (Brave)   Descanso
2019/10/12
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Busto)
  • BUSTO IZCUE, A.
15  - 18 BARAÑAIN (Ollo)
  • OLLO APOSTUA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BARAÑAIN (Ollo)   4 2 2 0 0 36 28
2 HUARTE (Brave)   3 2 1 1 0 31 35
3 SAN MIGUEL (Busto)   2 2 0 2 0 32 36
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/28
-
- Descanso   ARDOI (Agreda)
2019/09/28
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Gazpio)
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
14  - 18 ULTZAMA (Etxeberria)
  • ETXEBERRIA BORREGO, A.
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- Descanso   ULTZAMA (Etxeberria)
2019/10/05
10:00
Zizur Mayor - Ardoi Txiki ARDOI (Agreda)
  • AGREDA HUARTE, J.
16  - 18 OBERENA (Gazpio)
  • GAZPIO SAN ROMAN, A.
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- OBERENA (Gazpio)   Descanso
2019/10/12
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Etxeberria)
  • ETXEBERRIA BORREGO, A.
18  - 9 ARDOI (Agreda)
  • AGREDA HUARTE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Etxeberria)   4 2 2 0 0 36 23
2 OBERENA (Gazpio)   3 2 1 1 0 32 34
3 ARDOI (Agreda)   2 2 0 2 0 25 36