Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ SEIN BANAKA 1.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/25
17:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
18  - 11 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
2019/09/28
-
- Descanso   ULTZAMA (Sarratea)
2019/09/28
16:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 9 ERREKA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
 Deialdia 2
2019/10/05
-
- ERREKA (Ezkurra)   Descanso
2019/10/05
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
9  - 18 ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
2019/10/05
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, I.
6  - 18 LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
 Deialdia 3
2019/10/12
-
- Descanso   LARRAUN (Ijurko)
2019/10/12
10:00
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
18  - 11 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
2019/10/12
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 4 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, I.
 Deialdia 4
2019/10/19
-
- Descanso   OBERENA (Recalde)
2019/10/19
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, I.
8  - 18 ERREKA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
2019/10/19
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
10  - 18 ESTERIBAR (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
 Deialdia 5
2019/10/26
-
- ESTERIBAR (Santesteban)   Descanso
2019/10/26
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
18  - 10 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, I.
2019/10/26
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
18  - 7 LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Santesteban)   8 4 4 0 0 72 32
2 ERREKA (Ezkurra)   7 4 3 1 0 63 44
3 LARRAUN (Ijurko)   6 4 2 2 0 53 53
4 OBERENA (Recalde)   5 4 1 3 0 49 64
5 ULTZAMA (Sarratea)   4 4 0 4 0 28 72
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
14  - 18 ESTERIBAR (Garcia)
  • GARCIA REDIN, A.
2019/09/28
-
- Descanso   IRURTZUN (Lizarraga)
2019/09/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Garcia)
  • GARCIA REKALDE, A.
13  - 18 ERREKA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
 Deialdia 2
2019/10/04
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 2 IRURTZUN (Lizarraga)
  • LIZARRAGA ELUSTONDO, A.
18  - 0 * ULTZAMA (Garcia)
*Equipo no presentado
2019/10/05
-
- ESTERIBAR (Garcia)   Descanso
2019/10/05
09:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
18  - 10 AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
 Deialdia 3
2019/10/11
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Ugartemendia)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 IRURTZUN (Lizarraga)
  • LIZARRAGA ELUSTONDO, A.
2019/10/12
-
- Descanso   ULTZAMA (Garcia)
2019/10/12
12:00
Lumbier - Ilumberri ESTERIBAR (Garcia)
  • GARCIA REDIN, A.
17  - 18 ERREKA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
 Deialdia 4
2019/10/18
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Lizarraga)
  • IRAURGI GORRITXO, O.
7  - 18 ESTERIBAR (Garcia)
  • GARCIA REDIN, A.
2019/10/19
-
- Descanso   ERREKA (Leiza)
2019/10/19
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Garcia)
  • GARCIA REKALDE, A.
16  - 18 AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
 Deialdia 5
2019/10/26
-
- AURRERA (Ugartemendia)   Descanso
2019/10/26
12:00
Lumbier - Ilumberri ESTERIBAR (Garcia)
  • GARCIA REDIN, A.
18  - 12 ULTZAMA (Garcia)
  • GARCIA REKALDE, A.
2019/10/26
16:30
Santesteban - Ezkurra-Doneztebe ERREKA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
18  - 0 IRURTZUN (Lizarraga)
  • LIZARRAGA ELUSTONDO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA (Leiza)   8 4 4 0 0 72 40
2 ESTERIBAR (Garcia)   7 4 3 1 0 71 51
3 IRURTZUN (Lizarraga)   6 4 2 2 0 43 36
4 AURRERA (Ugartemendia)   4 3 1 2 1 42 70
5 ULTZAMA (Garcia)   3 4 0 3 1 41 72
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/27
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
18  - 8 ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
2019/09/27
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 2 IRURTZUN (Sarasibar) ELIMINADO
  • SARASIBAR IMAZ, J.
  LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
 Deialdia 2
2019/10/08
17:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
6  - 18 LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
2019/10/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
  IRURTZUN (Sarasibar) ELIMINADO
 Deialdia 3
2019/10/25
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Sarasibar) ELIMINADO   AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
2019/10/27
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
18  - 3 ARAXES (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Balda)   4 2 2 0 0 36 9
2 AURRERA (Sagastibeltza)   3 2 1 1 0 24 26
3 ARAXES (Sotil)   2 2 0 2 0 11 36
4 IRURTZUN (Sarasibar) ELIMINADO   0 0 0 0 0 0 0