Itzuli
XXVI NKJ APIRILA-EKAINA XXVI NKJ FORU E. ESKUZ KUME 2¬

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/19
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOĐI, H.
  • TELLERIA SAZ, A.
18  - 11 MENDILLORRI A
  • AZANZA BURUSCO, I.
  • PERKAZ LATIENDA, G.
2013/04/20
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
18  - 10 NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
2013/04/20
10:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
18  - 11 G.PILOTA A
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
  • ARAĐA SORALUZE, I.
 Deialdia 2
2013/04/26
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
  • ARAĐA SORALUZE, I.
18  - 17 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOĐI, H.
  • TELLERIA SAZ, A.
2013/04/26
18:30
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
8  - 18 OBERENA
  • YANIZ PEREZ, M.
  • ERRO IRIARTE, B.
2013/04/27
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • AZANZA BURUSCO, I.
18  - 7 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
 Deialdia 3
2013/05/03
18:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA
  • YANIZ PEREZ, M.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
16  - 18 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOĐI, H.
  • TELLERIA SAZ, A.
2013/05/03
18:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
18  - 17 MENDILLORRI A
  • PERKAZ LATIENDA, G.
  • AMILLANO VALENCIA, X.
2013/05/04
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
9  - 18 G.PILOTA A
  • ARAĐA SORALUZE, I.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
 Deialdia 4
2013/05/10
18:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA
  • YANIZ PEREZ, M.
  • ROLDAN GONZALEZ, A.
18  - 10 MENDILLORRI A
  • HUALDE RODRIGUEZ, J.
  • PERKAZ LATIENDA, G.
2013/05/10
18:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • ARAĐA SORALUZE, I.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
18  - 10 NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
2013/05/10
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOĐI, H.
  • TELLERIA SAZ, A.
18  - 10 SAN MIGUEL A
  • PIEROLA SAINZ DE MURIETA, D.
  • BERRUETE YANCI, B.
 Deialdia 5
2013/05/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PIEROLA GAVIRIA, P.
  • BULDAIN ZUASTI, D.
18  - 12 OBERENA
  • ERRO IRIARTE, B.
  • YANIZ PEREZ, M.
2013/05/18
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI A
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • AZANZA BURUSCO, I.
13  - 18 G.PILOTA A
  • ARAĐA SORALUZE, I.
  • LOPEZ DE ZUBIRIA URIZ, X.
2013/05/18
10:00
Noain - Escuelas NOAIN ELORTZIBAR
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • BUSTINCE SAN ROMAN, L.
7  - 18 ZUGARRALDE B
  • ELKARTE GOĐI, H.
  • TELLERIA SAZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA A   9 5 4 1 0 83 67
2 ZUGARRALDE B   9 5 4 1 0 89 62
3 OBERENA   8 5 3 2 0 82 65
4 SAN MIGUEL A   7 5 2 3 0 62 76
5 NOAIN ELORTZIBAR   6 5 1 4 0 53 89
6 MENDILLORRI A   6 5 1 4 0 69 79
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/12
17:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B (RETIRADO)   ZUGARRALDE A
2013/04/13
10:00
Bara˝ain - Retegi LAGUNAK A
  • GARCES RUIZ, M.
  • MIGUELTORENA ANSA, E.
18  - 5 BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
2013/04/13
11:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • ETXARRI IGOA, A.
  • GALARTZA ROTETA, I.
18  - 13 BI-AIZPE
  • BERASTEGI UNANUA, U.
  • ORTIZ GARCIA, A.
2013/04/14
-
- Descanso   MENDILLORRI B
 Deialdia 2
2013/04/20
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • MURILLO NOAIN, A.
  • ADOT ESCUJURI, A.
18  - 17 LARRAUN
  • ETXARRI IGOA, A.
  • GALARTZA ROTETA, I.
2013/04/21
-
- ZUGARRALDE A   Descanso
2013/04/21
-
- BORTZIRIAK   G.PILOTA B (RETIRADO)
2013/04/21
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
18  - 12 LAGUNAK A
  • RETEGI GOĐI, M.
  • GARCES RUIZ, M.
 Deialdia 3
2013/04/26
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • MARIN GERRIKO, U.
  • MARCOS VIEDMA, I.
11  - 18 BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2013/04/27
10:00
Bara˝ain - Retegi LAGUNAK A
  • GARCES RUIZ, M.
  • ARDANAZ MALO, A.
18  - 10 MENDILLORRI B
  • MURILLO NOAIN, A.
  • ADOT ESCUJURI, A.
2013/04/28
-
- Descanso   LARRAUN
2013/04/28
-
- G.PILOTA B (RETIRADO)   BI-AIZPE
 Deialdia 4
2013/05/05
-
- BORTZIRIAK   Descanso
2013/05/05
-
- MENDILLORRI B   G.PILOTA B (RETIRADO)
2013/05/05
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
18  - 14 ZUGARRALDE A
  • MARCOS VIEDMA, I.
  • TAPIA SERRANO, U.
2013/05/05
10:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • ETXARRI IGOA, A.
18  - 17 LAGUNAK A
  • RETEGI GOĐI, M.
  • GARCES RUIZ, M.
 Deialdia 5
2013/05/10
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • TAPIA SERRANO, U.
  • MARIN GERRIKO, U.
18  - 6 MENDILLORRI B
  • MURILLO NOAIN, A.
  • ADOT ESCUJURI, A.
2013/05/12
-
- G.PILOTA B (RETIRADO)   LARRAUN
2013/05/12
-
- Descanso   LAGUNAK A
2013/05/12
11:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
18  - 4 BI-AIZPE
  • BERASTEGI UNANUA, U.
  • ORTIZ GARCIA, A.
 Deialdia 6
2013/05/18
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI B
  • HUALDE RODRIGUEZ, J.
  • MURILLO NOAIN, A.
9  - 18 BORTZIRIAK
  • SESE AGARA, J.
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
2013/05/18
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • ETXARRI IGOA, A.
  • GALARTZA ROTETA, I.
17  - 18 ZUGARRALDE A
  • MARCOS VIEDMA, I.
  • MARIN GERRIKO, U.
2013/05/19
-
- LAGUNAK A   G.PILOTA B (RETIRADO)
2013/05/19
-
- Descanso   BI-AIZPE
 Deialdia 7
2013/05/24
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK
  • TELLETXEA APEZTEGIA, A.
  • SESE AGARA, J.
18  - 9 LARRAUN
  • ETXARRI IGOA, A.
  • GALARTZA ROTETA, I.
2013/05/24
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • TAPIA SERRANO, U.
  • MARIN GERRIKO, U.
5  - 18 LAGUNAK A
  • GARCES RUIZ, M.
  • RETEGI GOĐI, M.
2013/05/24
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 BI-AIZPE
  • ORTIZ GARCIA, A.
  • BERASTEGI UNANUA, U.
18  - 16 MENDILLORRI B
  • AMILLANO VALENCIA, X.
  • ADOT ESCUJURI, A.
2013/05/26
-
- G.PILOTA B (RETIRADO)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK   9 5 4 1 0 77 51
2 BI-AIZPE   8 5 3 2 0 71 78
3 LAGUNAK A   8 5 3 2 0 83 56
4 ZUGARRALDE A   7 5 2 3 0 66 77
5 LARRAUN   7 5 2 3 0 79 84
6 MENDILLORRI B   6 5 1 4 0 59 89
7 G.PILOTA B (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Dokumentuak