Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE LARRU PALETA HELDUAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/07
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete AMAYA (O.Goñi - G.Perez)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • PEREZ ECHARTE, G.
25  - 23 LARRAINA (M.Ciordia - P.Casado)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • CASADO LOPEZ, P.
2019/09/07
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete TENIS (C.Beunza - M.Fernandez)
  • BEUNZA ARANA, C.
  • FERNANDEZ TORREA, M.
25  - 10 TENIS (J.Gaztambide - J.Zalba)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ZALBA LARUMBE, J.
 Deialdia 2
2019/09/07
18:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (C.Beunza - M.Fernandez)
  • BEUNZA ARANA, C.
  • FERNANDEZ TORREA, M.
25  - 8 LARRAINA (M.Ciordia - P.Casado)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • CASADO LOPEZ, P.
2019/09/07
18:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (J.Gaztambide - J.Zalba)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ZALBA LARUMBE, J.
8  - 25 AMAYA (O.Goņi - G.Perez)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • PEREZ ECHARTE, G.
 Deialdia 3
2019/09/08
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (M.Ciordia - P.Casado)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • CASADO LOPEZ, P.
16  - 25 TENIS (J.Gaztambide - J.Zalba)
  • GAZTAMBIDE ARRASTIA, J.
  • ZALBA LARUMBE, J.
2019/09/08
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete AMAYA (O.Goñi - G.Perez)
  • GOŅI ARTETA, O.
  • PEREZ ECHARTE, G.
5  - 25 TENIS (C.Beunza - M.Fernandez)
  • BEUNZA ARANA, C.
  • FERNANDEZ TORREA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (C.Beunza - M.Fernandez)   6 3 3 0 0 75 23
2 AMAYA (O.Goņi - G.Perez)   5 3 2 1 0 55 56
3 TENIS (J.Gaztambide - J.Zalba)   4 3 1 2 0 43 66
4 LARRAINA (M.Ciordia - P.Casado)   3 3 0 3 0 47 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/07
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete TENIS (J.Moral - X.Menendez)
  • MORAL VALLES, J.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
25  - 15 TENIS (J.Ubanell - I.Moriones)
  • PEŅA CHARRO, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
2019/09/07
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (D.Maisterra - I.Gonzalez)
  • MAISTERRA VILLEGAS, D.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
25  - 19 AMAYA (A.Esparza - U.Iribarren)
  • ESPARZA AYAPE, A.
 Deialdia 2
2019/09/07
18:00
Pamplona - Tenis Trinkete LARRAINA (D.Maisterra - I.Gonzalez)
  • MAISTERRA VILLEGAS, D.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
16  - 25 TENIS (J.Ubanell - I.Moriones)
  • PEŅA CHARRO, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
2019/09/07
18:00
Pamplona - Tenis Trinkete AMAYA (A.Esparza - U.Iribarren)
  • ESPARZA AYAPE, A.
17  - 25 TENIS (J.Moral - X.Menendez)
  • MORAL VALLES, J.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
 Deialdia 3
2019/09/08
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete TENIS (J.Ubanell - I.Moriones)
  • PEŅA CHARRO, I.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
25  - 18 AMAYA (A.Esparza - U.Iribarren)
  • ESPARZA AYAPE, A.
2019/09/08
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete TENIS (J.Moral - X.Menendez)
  • MORAL VALLES, J.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
25  - 7 LARRAINA (D.Maisterra - I.Gonzalez)
  • MAISTERRA VILLEGAS, D.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (J.Moral - X.Menendez)   6 3 3 0 0 75 39
2 TENIS (J.Ubanell - I.Moriones)   5 3 2 1 0 65 59
3 LARRAINA (D.Maisterra - I.Gonzalez)   4 3 1 2 0 48 69
4 AMAYA (A.Esparza - U.Iribarren)   3 3 0 3 0 54 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/09/06
-
- Descanso   LARRAINA (J.Amatriain - J.Fdez D Arcaya)
2019/09/07
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete TENIS (M.Fdez Lascoiti - D.Ramos)
  • FDEZ DE LASCOITI MATEO, M.
  • RAMOS RUIZ, D.
25  - 15 TENIS (G.Goyen - P.Zalba)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
 Deialdia 2
2019/09/07
-
- Descanso   TENIS (G.Goyen - P.Zalba)
2019/09/07
18:00
Pamplona - Tenis Trinkete LARRAINA (J.Amatriain - J.Fdez D Arcaya)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
6  - 25 TENIS (M.Fdez Lascoiti - D.Ramos)
  • FDEZ DE LASCOITI MATEO, M.
  • RAMOS RUIZ, D.
 Deialdia 3
2019/09/08
-
- TENIS (M.Fdez Lascoiti - D.Ramos)   Descanso
2019/09/08
09:45
Pamplona - Larrabide - Trinkete TENIS (G.Goyen - P.Zalba)
  • GOYEN SAGÜES, G.
  • ZALBA LARUMBE, P.
21  - 25 LARRAINA (J.Amatriain - J.Fdez D Arcaya)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA HUALDE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (M.Fdez Lascoiti - D.Ramos)   4 2 2 0 0 50 21
2 LARRAINA (J.Amatriain - J.Fdez D Arcaya)   3 2 1 1 0 31 46
3 TENIS (G.Goyen - P.Zalba)   2 2 0 2 0 36 50