Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA FRONT BALL MUTILAK NAGUSI MAILAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/04/15
-
- Descanso   X. Jaunarena (AU)
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 A. Galarza (FN)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
8  - 12 Astiz (ULT)
  • ASTIZ OLASKOAGA, U.
 Deialdia 2
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 X. Jaunarena (AU)
  • JAUNARENA ETXEKOLONEA, X.
9  - 12 A. Galarza (FN)
  • GALARTZA IRIARTE, A.
2019/04/16
-
- Descanso   Astiz (ULT)
 Deialdia 3
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 Astiz (ULT)
  • ASTIZ OLASKOAGA, U.
12  - 2 X. Jaunarena (AU)
  • JAUNARENA ETXEKOLONEA, X.
2019/04/17
-
- A. Galarza (FN)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Astiz (ULT)   4 2 2 0 0 24 10
2 A. Galarza (FN)   3 2 1 1 0 20 21
3 X. Jaunarena (AU)   2 2 0 2 0 11 24
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 J. Rekarte (OB)
  • REKARTE ZABALZA, J.
7  - 12 I. Barbajero (PZ)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 I. Gurrea (HU)
  • GURREA PRADOS, I.
12  - 8 D. Sanz (SM)
  • SANZ GARCIA, D.
 Deialdia 2
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 I. Gurrea (HU)
  • GURREA PRADOS, I.
5  - 12 I. Barbajero (PZ)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 D. Sanz (SM)
  • SANZ GARCIA, D.
12  - 5 J. Rekarte (OB)
  • REKARTE ZABALZA, J.
 Deialdia 3
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 I. Barbajero (PZ)
  • BARBAJERO ARIAS, I.
12  - 4 D. Sanz (SM)
  • SANZ GARCIA, D.
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit cancha 1 J. Rekarte (OB)
  • REKARTE ZABALZA, J.
10  - 12 I. Gurrea (HU)
  • GURREA PRADOS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 I. Barbajero (PZ)   6 3 3 0 0 36 16
2 I. Gurrea (HU)   5 3 2 1 0 29 30
3 D. Sanz (SM)   4 3 1 2 0 24 29
4 J. Rekarte (OB)   3 3 0 3 0 22 36
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/04/15
-
- Descanso   M. Gońi (SM)
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 B. Santamaria (OB)
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
12  - 11 E. Vidan (PZ)
  • VIDAN ALVAREZ, E.
 Deialdia 2
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 M. Goñi (SM)
  • GOŃI LOPEZ, M.
6  - 12 B. Santamaria (OB)
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
2019/04/16
-
- Descanso   E. Vidan (PZ)
 Deialdia 3
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 E. Vidan (PZ)
  • VIDAN ALVAREZ, E.
12  - 9 M. Gońi (SM)
  • GOŃI LOPEZ, M.
2019/04/17
-
- B. Santamaria (OB)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 B. Santamaria (OB)   4 2 2 0 0 24 17
2 E. Vidan (PZ)   3 2 1 1 0 23 21
3 M. Gońi (SM)   2 2 0 2 0 15 24
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/04/15
-
- Descanso   J. Etxeberria (SM)
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 H. Jamar (OB)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
12  - 1 A. Nubla (SM)
  • NUBLA BERZAL, A.
 Deialdia 2
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 J. Etxeberria (SM)
  • ETXEBERRIA LEZA, J.
2  - 12 H. Jamar (OB)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
2019/04/16
-
- Descanso   A. Nubla (SM)
 Deialdia 3
2019/04/15
17:00
Pamplona - Frontón Labrit - cancha 2 A. Nubla (SM)
  • NUBLA BERZAL, A.
12  - 8 J. Etxeberria (SM)
  • ETXEBERRIA LEZA, J.
2019/04/17
-
- H. Jamar (OB)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 H. Jamar (OB)   4 2 2 0 0 24 3
2 A. Nubla (SM)   3 2 1 1 0 13 20
3 J. Etxeberria (SM)   2 2 0 2 0 10 24
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik