Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ 3 FASEA ESKUZ BINAKA HAUR 3.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/23
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • SAGASTIBELTZA URANGA, E.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
18  - 14 AURRERA D
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
2019/03/24
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ARANGOA LOGROŅO, A.
  • ECHENIQUE ARINA, J.
18  - 14 ALDABIDE D
  • LIZARRAGA PELEGRIN, I.
  • BARANDIARAN LEITZA, E.
 Deialdia 2
2019/03/29
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE D
  • GAINZARAIN BERASTEGI, U.
  • LIZARRAGA PELEGRIN, I.
13  - 18 AURRERA C
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
  • SAGASTIBELTZA URANGA, E.
2019/03/30
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ECHENIQUE ARINA, J.
  • ARANGOA LOGROŅO, A.
14  - 18 AURRERA D
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
 Deialdia 3
2019/04/07
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
18  - 16 ALDABIDE D
  • LIZARRAGA PELEGRIN, I.
  • GAINZARAIN BERASTEGI, U.
2019/04/07
11:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • SAGASTIBELTZA URANGA, E.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
18  - 8 ULTZAMA B
  • ARANGOA LOGROŅO, A.
  • ECHENIQUE ARINA, J.
 Deialdia 4
2019/04/12
20:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
6  - 18 AURRERA C
  • SAGASTIBELTZA URANGA, E.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
2019/04/13
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE D
  • GAINZARAIN BERASTEGI, U.
  • LIZARRAGA PELEGRIN, I.
7  - 18 ULTZAMA B
  • ECHENIQUE ARINA, J.
  • ARANGOA LOGROŅO, A.
 Deialdia 5
2019/04/28
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA D
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
18  - 8 ULTZAMA B
  • ARANGOA LOGROŅO, A.
  • ECHENIQUE ARINA, J.
2019/04/28
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • SAGASTIBELTZA URANGA, E.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
18  - 11 ALDABIDE D
  • GAINZARAIN BERASTEGI, U.
  • LIZARRAGA PELEGRIN, I.
 Deialdia 6
2019/05/03
18:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE D
  • BARANDIARAN LEITZA, E.
  • GAINZARAIN BERASTEGI, U.
18  - 4 AURRERA D
  • LIZARRAGA BIGERA, H.
  • AMUNDARAIN GARRIDO, A.
2019/05/04
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • ARANGOA LOGROŅO, A.
  • ECHENIQUE ARINA, J.
18  - 6 AURRERA C
  • SAGASTIBELTZA URANGA, E.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA C   11 6 5 1 0 96 70
2 AURRERA D   9 6 3 3 0 78 92
3 ULTZAMA B   9 6 3 3 0 84 81
4 ALDABIDE D   7 6 1 5 0 79 94
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/23
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • BUJEDO CASTAŅARES, A.
  • GOLDARAZ IRIBARREN, M.
18  - 0 * OBERENA C
*Equipo no presentado
2019/03/23
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO D
  • OYON SANZ, A.
  • JARAMILLO CARMONA, N.
5  - 18 ZUGARRALDE C
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
  • SEVILLANO TXOKARRO, E.
 Deialdia 2
2019/03/29
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • SEVILLANO TXOKARRO, E.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
15  - 18 BERRIOZAR A
  • GOLDARAZ IRIBARREN, M.
  • BUJEDO CASTAŅARES, A.
2019/03/30
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO D
  • OYON SANZ, A.
  • JARAMILLO CARMONA, N.
16  - 18 OBERENA C
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • ECHEVERRI OLLO, I.
 Deialdia 3
2019/04/06
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ECHEVERRI OLLO, I.
  • LASA BENGOETXEA, G.
17  - 18 ZUGARRALDE C
  • SEVILLANO TXOKARRO, E.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
2019/04/06
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • BUJEDO CASTAŅARES, A.
  • GOLDARAZ IRIBARREN, M.
17  - 18 ERASO D
  • OYON SANZ, A.
  • JARAMILLO CARMONA, N.
 Deialdia 4
2019/04/12
17:30
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE C
  • SEVILLANO TXOKARRO, E.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
18  - 16 ERASO D
  • JARAMILLO CARMONA, N.
  • OYON SANZ, A.
2019/04/13
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • LASA BENGOETXEA, G.
  • ECHEVERRI OLLO, I.
8  - 18 BERRIOZAR A
  • GOLDARAZ IRIBARREN, M.
  • BUJEDO CASTAŅARES, A.
 Deialdia 5
2019/04/27
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ECHEVERRI OLLO, I.
  • LASA BENGOETXEA, G.
18  - 11 ERASO D
  • OYON SANZ, A.
  • JARAMILLO CARMONA, N.
2019/04/27
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
*Equipo no presentado
0 *  - 18 ZUGARRALDE C
 Deialdia 6
2019/05/03
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C
  • SEVILLANO TXOKARRO, E.
  • URRESTARAZU IZQUIERDO, A.
18  - 14 OBERENA C
  • ECHEVERRI OLLO, I.
  • LASA BENGOETXEA, G.
2019/05/04
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO D
  • OYON SANZ, A.
  • JARAMILLO CARMONA, N.
7  - 18 BERRIOZAR A
  • GOLDARAZ IRIBARREN, M.
  • BUJEDO CASTAŅARES, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE C   11 6 5 1 0 105 70
2 BERRIOZAR A   9 5 4 1 1 89 66
3 OBERENA C   7 6 2 3 1 75 99
4 ERASO D   7 6 1 5 0 73 107
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/22
17:30
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • DE LA TORRE CIGA, U.
  • NAZABAL MARTIN, M.
14  - 18 OBERENA B
  • LEIZA MARTINEZ DE GOŅI, J.
  • CIGA LESACA, I.
2019/03/23
-
- Descanso   TXANTREA
2019/03/23
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
18  - 10 BERRIOZAR B
  • FILLAT RINCON, I.
  • MIGUELEZ IRISARRI, E.
 Deialdia 2
2019/03/30
-
- OBERENA B   Descanso
2019/03/30
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • FILLAT RINCON, I.
  • MIGUELEZ IRISARRI, E.
18  - 12 ZUGARRALDE D
  • DE LA TORRE CIGA, U.
  • NAZABAL MARTIN, M.
2019/03/30
10:00
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA
  • PALACIOS OSPITALETCHE, O.
  • ESANDI ELIA, A.
17  - 18 ESTERIBAR B
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
 Deialdia 3
2019/04/05
17:30
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE D
  • DE LA TORRE CIGA, U.
  • NAZABAL MARTIN, M.
18  - 7 TXANTREA
  • PALACIOS OSPITALETCHE, O.
  • PALACIOS DE BILBAO, O.
2019/04/06
-
- Descanso   ESTERIBAR B
2019/04/06
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B 18  - 0 * BERRIOZAR B
*Equipo no presentado
 Deialdia 4
2019/04/12
18:15
pamplona - Txantrea UDC TXANTREA
  • PALACIOS DE BILBAO, O.
  • ESANDI ELIA, A.
13  - 18 OBERENA B
  • CIGA LESACA, I.
  • LEIZA MARTINEZ DE GOŅI, J.
2019/04/13
-
- Descanso   BERRIOZAR B
2019/04/13
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B
  • AZCUNE PEREZ, X.
  • IRURETAGOIENA MARTINEZ, M.
9  - 18 ZUGARRALDE D
  • NAZABAL MARTIN, M.
  • DE LA TORRE CIGA, U.
 Deialdia 5
2019/04/27
-
- ZUGARRALDE D   Descanso
2019/04/27
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • FILLAT RINCON, I.
  • MIGUELEZ IRISARRI, E.
18  - 5 TXANTREA
  • PALACIOS DE BILBAO, O.
  • PALACIOS OSPITALETCHE, O.
2019/04/27
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • LEIZA MARTINEZ DE GOŅI, J.
  • CIGA LESACA, I.
16  - 18 ESTERIBAR B
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
  • AZCUNE PEREZ, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR B   7 4 3 1 0 63 61
2 OBERENA B   7 4 3 1 0 70 45
3 ZUGARRALDE D   6 4 2 2 0 62 52
4 BERRIOZAR B   5 3 2 1 1 46 53
5 TXANTREA   4 4 0 4 0 42 72