Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BETERANOAK 2Š

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/22
17:30
Pamplona - Rotxapea Marin - Aceña (ROTXAPEA)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
8  - 22 Rodriguez - San Martin (ROTXAPEA)
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • SAN MARTIN LASA, U.
2019/04/12
18:00
Pamplona - Rotxapea Jaunarena - De Miguel (ROTXAPEA)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
8  - 22 Ayestaran - Irigoyen (ROTXAPEA)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
2019/05/24
17:30
Pamplona - Rotxapea Morentin - V. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • MARTINEZ MARTINEZ, J.
21  - 22 Buņuales - Sarasibar (ROTXAPEA)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
 Deialdia 2
2019/05/10
18:00
Pamplona - Rotxapea Buñuales - Sarasibar (ROTXAPEA)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
22  - 19 Marin - Aceņa (ROTXAPEA)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
2019/05/10
18:00
Pamplona - Rotxapea Ayestaran - Irigoyen (ROTXAPEA)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
22  - 6 Morentin - V. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • MARTINEZ MARTINEZ, J.
2019/05/17
17:30
Pamplona - Rotxapea Rodriguez - San Martin (ROTXAPEA)
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • ROLDAN MARRODAN, F.
22  - 11 Jaunarena - De Miguel (ROTXAPEA)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
 Deialdia 3
2019/03/22
17:30
Pamplona - Rotxapea Buñuales - Sarasibar (ROTXAPEA)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
21  - 22 Ayestaran - Irigoyen (ROTXAPEA)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
2019/03/29
17:45
Pamplona - Rotxapea Morentin - V. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • MARTINEZ MARTINEZ, J.
11  - 22 Rodriguez - San Martin (ROTXAPEA)
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • SAN MARTIN LASA, U.
2019/04/26
18:00
Pamplona - Rotxapea Marin - Aceña (ROTXAPEA)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
16  - 22 Jaunarena - De Miguel (ROTXAPEA)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
 Deialdia 4
2019/03/15
18:00
Pamplona - Rotxapea Marin - Aceña (ROTXAPEA)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
8  - 22 Ayestaran - Irigoyen (ROTXAPEA)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
2019/04/05
18:00
Pamplona - Rotxapea Rodriguez - San Martin (ROTXAPEA)
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • GARMENDIA FERNANDEZ, M.
22  - 9 Buņuales - Sarasibar (ROTXAPEA)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
2019/04/05
18:00
Pamplona - Rotxapea Jaunarena - De Miguel (ROTXAPEA)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
22  - 18 Morentin - V. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • MARTINEZ MARTINEZ, J.
 Deialdia 5
2019/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea Buñuales - Sarasibar (ROTXAPEA)
  • BUŅUALES LACRUZ, R.
  • SARASIBAR ARRAIZA, V.
13  - 22 Jaunarena - De Miguel (ROTXAPEA)
  • JAUNARENA EUGI, J.
  • DE MIGUEL LAYANA, I.
2019/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea Morentin - V. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • MORENTIN MARTINEZ, E.
  • MARTINEZ MARTINEZ, J.
13  - 22 Marin - Aceņa (ROTXAPEA)
  • MARIN ALDUCIN, F.
  • ACEŅA EXTREMERA, M.
2019/05/24
17:30
Pamplona - Rotxapea Ayestaran - Irigoyen (ROTXAPEA)
  • AYESTARAN GOŅI, F.
  • IRIGOYEN REDIN, J.
20  - 22 Rodriguez - San Martin (ROTXAPEA)
  • RODRIGUEZ CALVO, A.
  • SAN MARTIN LASA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Rodriguez - San Martin (ROTXAPEA)   10 5 5 0 0 110 59
2 Ayestaran - Irigoyen (ROTXAPEA)   9 5 4 1 0 108 65
3 Jaunarena - De Miguel (ROTXAPEA)   8 5 3 2 0 85 91
4 Buņuales - Sarasibar (ROTXAPEA)   7 5 2 3 0 87 106
5 Marin - Aceņa (ROTXAPEA)   6 5 1 4 0 73 101
6 Morentin - V. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)   5 5 0 5 0 69 110
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik