Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BETERANOAK 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/22
17:30
Pamplona - Rotxapea Moreno - Sagües (ROTXAPEA)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
8  - 22 Huarte - P. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • HUARTE LATASA, A.
  • MARTINEZ CAMPO, J.
2019/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea Etxebe - Mariezcurrena (BERRIOZAR)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
22  - 11 Garcia - T. Roldan (ARDOI)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
2019/05/24
17:30
Pamplona - Rotxapea Arizaleta - Indurain (ROTXAPEA)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • ETXEBERRIA VILCHES, M.
22  - 11 Pierola - López (SAN MIGUEL)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
 Deialdia 2
2019/04/12
18:00
Pamplona - Rotxapea Huarte - P. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • HUARTE LATASA, A.
  • MARTINEZ CAMPO, J.
22  - 5 Arizaleta - Indurain (ROTXAPEA)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
2019/04/26
18:00
Pamplona - Rotxapea Garcia - T. Roldan (ARDOI)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
22  - 13 Moreno - Sagües (ROTXAPEA)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
2019/05/10
18:00
Pamplona - Rotxapea Pierola - López (SAN MIGUEL)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
12  - 22 Etxebe - Mariezcurrena (BERRIOZAR)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
 Deialdia 3
2019/03/15
18:00
Pamplona - Rotxapea Garcia - T. Roldan (ARDOI)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
22  - 13 Pierola - López (SAN MIGUEL)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
2019/03/15
18:00
Pamplona - Rotxapea Moreno - Sagües (ROTXAPEA)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
11  - 22 Arizaleta - Indurain (ROTXAPEA)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
2019/04/26
18:00
Pamplona - Rotxapea Etxebe - Mariezcurrena (BERRIOZAR)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
22  - 11 Huarte - P. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • HUARTE LATASA, A.
  • MARTINEZ CAMPO, J.
 Deialdia 4
2019/03/29
17:45
Pamplona - Rotxapea Arizaleta - Indurain (ROTXAPEA)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
17  - 22 Etxebe - Mariezcurrena (BERRIOZAR)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
2019/04/12
18:00
Pamplona - Rotxapea Moreno - Sagües (ROTXAPEA)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
12  - 22 Pierola - López (SAN MIGUEL)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
2019/05/17
17:30
Pamplona - Rotxapea Huarte - P. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • HUARTE LATASA, A.
22  - 16 Garcia - T. Roldan (ARDOI)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
 Deialdia 5
2019/03/29
17:45
Pamplona - Rotxapea Pierola - López (SAN MIGUEL)
  • PIEROLA GARCIA, E.
  • LOPEZ GASTON, L.
8  - 22 Huarte - P. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)
  • HUARTE LATASA, A.
  • MARTINEZ CAMPO, J.
2019/04/05
18:00
Pamplona - Rotxapea Garcia - T. Roldan (ARDOI)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
14  - 22 Arizaleta - Indurain (ROTXAPEA)
  • ARIZALETA ECHENIQUE, M.
  • INDURAIN IBAÑEZ, I.
2019/05/17
17:30
Pamplona - Rotxapea Etxebe - Mariezcurrena (BERRIOZAR)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
22  - 19 Moreno - Sagües (ROTXAPEA)
  • MORENO MUGICA, J.
  • SAGÜES GOICOETXEA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 Etxebe - Mariezcurrena (BERRIOZAR)   10 5 5 0 0 110 70
2 Huarte - P. Martinez (SAN FRCO.JAVIER)   9 5 4 1 0 99 59
3 Arizaleta - Indurain (ROTXAPEA)   8 5 3 2 0 88 80
4 Garcia - T. Roldan (ARDOI)   7 5 2 3 0 85 92
5 Pierola - López (SAN MIGUEL)   6 5 1 4 0 66 100
6 Moreno - Sagües (ROTXAPEA)   5 5 0 5 0 63 110
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik