Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ HELDUAK ESKUZ BINAKA 1™

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/03/15
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Huarte-Sagües)
  • HUARTE LATASA, A.
  • SAG‹ES GOICOETXEA, M.
22  - 18 SAN MIGUEL (Bizkai-Yaniz II)
  • VIZKAI MARTINEZ, T.
  • YANIZ ALVAREZ, J.
2013/04/19
19:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Roldan I-Mariezkurrena II)
  • ROLDAN MARRODAN, F.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
10  - 22 ARDOI (Yaniz IV-Roldan II)
  • YANIZ ALVAREZ, R.
  • URRUTIA ECHEVERRIA, J.
 Deialdia 2
2013/04/26
18:00
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Bizkai-Yaniz II)
  • VIZKAI MARTINEZ, T.
  • MEDINA GARCIA, A.
13  - 22 ROTXAPEA (Roldan I-Mariezkurrena II)
  • ROLDAN MARRODAN, F.
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
2013/05/15
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Huarte-Sagües)
  • HUARTE LATASA, A.
  • SAG‹ES GOICOETXEA, M.
22  - 11 ARDOI (Yaniz IV-Roldan II)
  • YANIZ ALVAREZ, R.
  • URRUTIA ECHEVERRIA, J.
 Deialdia 3
2013/04/12
18:00
Pamplona - Rotxapea ARDOI (Yaniz IV-Roldan II)
  • YANIZ ALVAREZ, R.
  • ROLDAN MARRODAN, T.
16  - 22 SAN MIGUEL (Bizkai-Yaniz II)
  • VIZKAI MARTINEZ, T.
  • YANIZ ALVAREZ, J.
2013/05/20
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Roldan I-Mariezkurrena II)
  • MARIEZKURRENA EZKURDIA, A.
  • MEDINA GARCIA, A.
20  - 22 ROTXAPEA (Huarte-SagŁes)
  • HUARTE LATASA, A.
  • SAG‹ES GOICOETXEA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Huarte-SagŁes)   6 3 3 0 0 66 49
2 ARDOI (Yaniz IV-Roldan II)   4 3 1 2 0 49 54
3 ROTXAPEA (Roldan I-Mariezkurrena II)   4 3 1 2 0 52 57
4 SAN MIGUEL (Bizkai-Yaniz II)   4 3 1 2 0 53 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/04/19
19:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Zabalza-Eugi II)
  • ANCIN ELORZA, J.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
21  - 22 SAN MIGUEL (Ma. Etxeberria-Lopez)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • LOPEZ GASTON, L.
2013/05/03
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Ozkoidi-Galarza)
  • OZCOIDI VILLANUEVA, J.
  • GALARZA LECEA, J.
22  - 10 SAN MIGUEL (Garcia-Uriz)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • URIZ FALGUERA, C.
 Deialdia 2
2013/03/22
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Ozkoidi-Galarza)
  • OZCOIDI VILLANUEVA, J.
  • GALARZA LECEA, J.
22  - 18 SAN MIGUEL (Ma. Etxeberria-Lopez)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • LOPEZ GASTON, L.
2013/03/27
18:00
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Garcia-Uriz)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • URIZ FALGUERA, C.
22  - 21 ROTXAPEA (Zabalza-Eugi II)
  • ZABALZA ELIZAGA, D.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
 Deialdia 3
2013/03/08
18:00
Pamplona - Rotxapea SAN MIGUEL (Ma. Etxeberria-Lopez)
  • ETXEVERRIA BALDA, M.
  • LOPEZ GASTON, L.
14  - 22 SAN MIGUEL (Garcia-Uriz)
  • GARCIA DE ALBIZU GARCIA, P.
  • URIZ FALGUERA, C.
2013/04/12
18:00
Pamplona - Rotxapea ROTXAPEA (Zabalza-Eugi II)
  • ZABALZA ELIZAGA, D.
  • EUGUI CABODEVILLA, L.
11  - 22 ROTXAPEA (Ozkoidi-Galarza)
  • OZCOIDI VILLANUEVA, J.
  • GALARZA LECEA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Ozkoidi-Galarza)   6 3 3 0 0 66 39
2 SAN MIGUEL (Garcia-Uriz)   5 3 2 1 0 54 57
3 SAN MIGUEL (Ma. Etxeberria-Lopez)   4 3 1 2 0 54 65
4 ROTXAPEA (Zabalza-Eugi II)   3 3 0 3 0 53 66
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik