Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ HELDUEN BANAKA 2.MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/01
17:45
Pamplona - López SAN JUAN (Erro)
  • ERRO OSES, M.
17  - 25 F.LOPEZ (San Juan)
  • SAN JUAN GARNIKA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (San Juan)   2 1 1 0 0 25 17
2 SAN JUAN (Erro)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/01
17:45
Pamplona - López LARRAINA (I,Gonzalez)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 F.LOPEZ (Jaurrieta)
  • JAURRIETA VENTURA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Jaurrieta)   2 1 1 0 0 25 0
2 LARRAINA (I,Gonzalez)   0 1 0 0 1 0 25
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/26
18:15
Pamplona - López F.LOPEZ (Delgado)
  • DELGADO LATORRE, D.
25  - 0 * LARRAINA (Casado)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Delgado)   2 1 1 0 0 25 0
2 LARRAINA (Casado)   0 1 0 0 1 0 25
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/26
18:15
Pamplona - López LARRAINA (J.Benito)
  • BENITO SIMON-RICART, J.
9  - 25 HUARTE (Alberro)
  • ALBERRO FERNANDEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Alberro)   2 1 1 0 0 25 9
2 LARRAINA (J.Benito)   1 1 0 1 0 9 25
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/27
19:55
Pamplona - López F.LOPEZ (Almarcegui)
  • ALMARCEGUI ARTIEDA, P.
25  - 11 LARRAINA (Ciordia)
  • CIORDIA ASENJO, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Almarcegui)   2 1 1 0 0 25 11
2 LARRAINA (Ciordia)   1 1 0 1 0 11 25
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/27
19:55
Pamplona - López LARRAINA (Beorlegui)
  • BEORLEGUI OTANO, P.
9  - 25 HUARTE (Aristregi)
  • ARISTREGI ELKANO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Aristregi)   2 1 1 0 0 25 9
2 LARRAINA (Beorlegui)   1 1 0 1 0 9 25
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/01
17:45
Pamplona - López F.LOPEZ (Peru)
  • PERU ALEGRIA, I.
19  - 25 LARRAINA (Vergara)
  • VERGARA SEGURA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Vergara)   2 1 1 0 0 25 19
2 F.LOPEZ (Peru)   1 1 0 1 0 19 25
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/01
17:45
Pamplona - López F.LOPEZ (J.Beguiristain)
  • BEGUIRISTAIN ARTETA, J.
25  - 13 ESTERIBAR (Iturri)
  • ITURRI ARREGUI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (J.Beguiristain)   2 1 1 0 0 25 13
2 ESTERIBAR (Iturri)   1 1 0 1 0 13 25
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/27
19:55
Pamplona - López HUARTE (Urrutia)
  • URRUTIA ESCUDERO, O.
25  - 12 F.LOPEZ (Izco)
  • IZCO PEREZ, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Urrutia)   2 1 1 0 0 25 12
2 F.LOPEZ (Izco)   1 1 0 1 0 12 25
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/26
18:15
Pamplona - López F.LOPEZ (Bernaldo)
  • BERNALDO DE QUIROS ROYO, E.
12  - 25 HUARTE (Urtxipia)
  • URTXIPIA JUANENA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Urtxipia)   2 1 1 0 0 25 12
2 F.LOPEZ (Bernaldo)   1 1 0 1 0 12 25
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/28
19:55
Pamplona - López LARRAINA (Aguirre)
*Equipo no presentado
0 *  - 25 F.LOPEZ (Alv.Goñi)
  • GOÑI MENDAZA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Alv.Goñi)   2 1 1 0 0 25 0
2 LARRAINA (Aguirre)   0 1 0 0 1 0 25
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/28
19:55
Pamplona - López AMAYA (Ferrer)
  • FERRER CHAVARRIA, M.
25  - 17 F.LOPEZ (Lizaur)
  • LIZAUR IRIARTE, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Ferrer)   2 1 1 0 0 25 17
2 F.LOPEZ (Lizaur)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/03
18:15
Pamplona - López LARRAINA (Garro)
  • GARRO LORENZO, J.
10  - 25 F.LOPEZ (A.San Martin)
  • SAN MARTIN NUÑEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (A.San Martin)   2 1 1 0 0 25 10
2 LARRAINA (Garro)   1 1 0 1 0 10 25
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/25
19:55
Pamplona - López LARRAINA (D.Martinez)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
15  - 25 ESTERIBAR (Azcarate)
  • AZKARATE AUZKI, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Azcarate)   2 1 1 0 0 25 15
2 LARRAINA (D.Martinez)   1 1 0 1 0 15 25
Multzoa: O TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/25
19:55
Pamplona - López F.LOPEZ (E.Sanz)
  • SANZ RICO, E.
25  - 6 LARRAINA (Beruete)
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (E.Sanz)   2 1 1 0 0 25 6
2 LARRAINA (Beruete)   1 1 0 1 0 6 25
Multzoa: P TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/02
11:25
Pamplona - López HUARTE (Yoldi)
  • YOLDI ITURRALDE, J.
25  - 14 LARRAINA (Ortiz)
  • ORTIZ RECALDE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Yoldi)   2 1 1 0 0 25 14
2 LARRAINA (Ortiz)   1 1 0 1 0 14 25
Multzoa: Q TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/26
18:15
Pamplona - López LARRAINA (J.Perez)
  • PEREZ GALVETE, J.
11  - 25 F.LOPEZ (Arteta)
  • ARTETA ERVITI, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Arteta)   2 1 1 0 0 25 11
2 LARRAINA (J.Perez)   1 1 0 1 0 11 25
Multzoa: R TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/03/01
17:45
Pamplona - López AMAYA (Mujika)
  • MUJICA ANTON, M.
25  - 17 SAN JUAN (Tapia)
  • TAPIA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Mujika)   2 1 1 0 0 25 17
2 SAN JUAN (Tapia)   1 1 0 1 0 17 25