Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK FINALA FASEA GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/24
19:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
25  - 4 MENDILLORRI (Murugarren - Moreno)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • MORENO COMPAINS, M.
2019/01/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Biain - Goena)
  • BIAIN GOŅI, U.
  • GOENA MIRANDA, A.
9  - 25 G.PILOTA (Gomez - Igoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • IGOA SESMA, I.
2019/01/26
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
25  - 10 ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta)
  • URMENETA ESAIN, M.
  • VENTURA ITURRALDE, O.
 Deialdia 2
2019/02/02
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Igoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • IGOA SESMA, I.
19  - 25 AUŅAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
2019/02/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Murugarren - Moreno)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • GARTZIA DOMEŅO, N.
7  - 25 G.PILOTA (Biain - Goena)
  • BIAIN GOŅI, U.
  • GOENA MIRANDA, A.
2019/02/03
11:00
Eugui - Larrain Toki ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta)
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • URMENETA ESAIN, M.
17  - 25 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
 Deialdia 3
2019/02/07
19:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
25  - 7 G.PILOTA (Biain - Goena)
  • BIAIN GOŅI, U.
  • GOENA MIRANDA, A.
2019/02/08
19:15
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
25  - 3 MENDILLORRI (Murugarren - Moreno)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
2019/02/10
11:00
Eugui - Larrain Toki ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta)
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • URMENETA ESAIN, M.
19  - 25 G.PILOTA (Gomez - Igoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • IGOA SESMA, I.
 Deialdia 4
2019/02/14
19:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
17  - 25 G.PILOTA (Gomez - Igoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • IGOA SESMA, I.
2019/02/14
19:30
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Murugarren - Moreno)
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
  • MORENO COMPAINS, M.
12  - 25 ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta)
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • URMENETA ESAIN, M.
2019/02/16
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Biain - Goena)
  • BIAIN GOŅI, U.
  • GOENA MIRANDA, A.
16  - 25 AUŅAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
 Deialdia 5
2019/02/22
21:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)
  • SARAGUETA MARTINEZ, I.
  • ARDANAZ DUFUR, M.
25  - 24 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • AZANZA ECHEVERRIA, L.
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Gomez - Igoa)
  • GOMEZ MAIZ, E.
  • IGOA SESMA, I.
25  - 6 MENDILLORRI (Murugarren - Moreno)
  • MORENO COMPAINS, M.
  • MURUGARREN ILUNDAIN, M.
2019/02/23
18:00
Zubiri - Jaian Jai ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta)
  • VENTURA ITURRALDE, O.
  • URMENETA ESAIN, M.
25  - 21 G.PILOTA (Biain - Goena)
  • BIAIN GOŅI, U.
  • GOENA MIRANDA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUŅAMENDI (Saragüeta - Ardanaz)   10 5 5 0 0 125 72
2 G.PILOTA (Gomez - Igoa)   9 5 4 1 0 119 76
3 MENDILLORRI (Espinal - Azanza)   8 5 3 2 0 116 78
4 ESTERIBAR (Ventura - Urmeneta)   7 5 2 3 0 96 108
5 G.PILOTA (Biain - Goena)   6 5 1 4 0 78 107
6 MENDILLORRI (Murugarren - Moreno)   5 5 0 5 0 32 125