Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK FINALA FASEA KIMU

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Irisarri - Asmae)
  • IRISARRI IGOA, L.
  • HAMDI, A.
14  - 18 G.PILOTA (Lazkoz - Campos)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
2019/01/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Amado - Gainzarain)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • AMADO ANDUEZA, I.
9  - 18 G.PILOTA (Ijurko - Urbe)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • URBE ZABALA, H.
2019/01/26
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza)
  • AYESA SALCEDO, A.
  • ZABALZA ENCAJE, E.
18  - 9 G.PILOTA (Jaka - Iza)
  • IZA MOZO, N.
  • JACA GOŅI, E.
 Deialdia 2
2019/02/02
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lazkoz - Campos)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
14  - 18 AUŅAMENDI (Ayesa - Zabalza)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
  • AYESA SALCEDO, A.
2019/02/02
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ijurko - Urbe)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • URBE ZABALA, H.
18  - 11 G.PILOTA (Irisarri - Asmae)
  • IRISARRI IGOA, L.
  • HAMDI, A.
2019/02/02
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka - Iza)
  • IZA MOZO, N.
  • JACA GOŅI, E.
18  - 10 G.PILOTA (Amado - Gainzarain)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • AMADO ANDUEZA, I.
 Deialdia 3
2019/02/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lazkoz - Campos)
  • LAZKOZ RUIZ, L.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
14  - 18 G.PILOTA (Ijurko - Urbe)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • URBE ZABALA, H.
2019/02/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Irisarri - Asmae)
  • IRISARRI IGOA, L.
  • HAMDI, A.
18  - 15 G.PILOTA (Jaka - Iza)
  • IZA MOZO, N.
  • JACA GOŅI, E.
2019/02/09
17:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza)
  • AYESA SALCEDO, A.
  • ZABALZA ENCAJE, E.
18  - 2 G.PILOTA (Amado - Gainzarain)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
 Deialdia 4
2019/02/16
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka - Iza)
  • IZA MOZO, N.
  • JACA GOŅI, E.
18  - 12 G.PILOTA (Lazkoz - Campos)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
2019/02/16
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Amado - Gainzarain)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
  • AMADO ANDUEZA, I.
7  - 18 G.PILOTA (Irisarri - Asmae)
  • IRISARRI IGOA, L.
  • HAMDI, A.
2019/02/16
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ayesa - Zabalza)
  • AYESA SALCEDO, A.
  • ZABALZA ENCAJE, E.
18  - 4 G.PILOTA (Ijurko - Urbe)
  • URBE ZABALA, H.
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
 Deialdia 5
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ijurko - Urbe)
  • IJURKO GOIKOETXEA, A.
  • URBE ZABALA, H.
18  - 16 G.PILOTA (Jaka - Iza)
  • IZA MOZO, N.
  • JACA GOŅI, E.
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lazkoz - Campos)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • LAZKOZ RUIZ, L.
18  - 11 G.PILOTA (Amado - Gainzarain)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Irisarri - Asmae)
  • IRISARRI IGOA, L.
  • HAMDI, A.
9  - 18 AUŅAMENDI (Ayesa - Zabalza)
  • AYESA SALCEDO, A.
  • ZABALZA ENCAJE, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUŅAMENDI (Ayesa - Zabalza)   10 5 5 0 0 90 38
2 G.PILOTA (Ijurko - Urbe)   9 5 4 1 0 76 68
3 G.PILOTA (Jaka - Iza)   7 5 2 3 0 76 76
4 G.PILOTA (Irisarri - Asmae)   7 5 2 3 0 70 76
5 G.PILOTA (Lazkoz - Campos)   7 5 2 3 0 76 79
6 G.PILOTA (Amado - Gainzarain)   5 5 0 5 0 39 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/01/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lopez - Larraza)
  • LOPEZ GOŅI, J.
  • LARRAZA SENAR, M.
18  - 6 G.PILOTA (Loiharte - Andueza)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
2019/01/26
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Bergera - Erauskin)
  • BERGERA JACA, L.
  • ERAUSKIN, I.
18  - 14 G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
2019/01/26
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Carballo - Eciolaza)
  • CARBALLO LARRAŅETA, I.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
18  - 7 MENDILLORRI (Cantero - Azanza)
  • CANTERO CAMPISTEGUI, L.
  • GARDE GALBAR, A.
 Deialdia 2
2019/02/02
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Loiharte - Andueza)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
8  - 18 AUŅAMENDI (Carballo - Eciolaza)
  • CARBALLO LARRAŅETA, I.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
2019/02/02
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
12  - 18 G.PILOTA (Lopez - Larraza)
  • LOPEZ GOŅI, J.
  • LARRAZA SENAR, M.
2019/02/02
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Cantero - Azanza)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • CANTERO CAMPISTEGUI, L.
0  - 18 G.PILOTA (Bergera - Erauskin)
  • BERGERA JACA, L.
  • ERAUSKIN, I.
 Deialdia 3
2019/02/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Loiharte - Andueza)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
18  - 9 G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
2019/02/09
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lopez - Larraza)
  • LOPEZ GOŅI, J.
  • LARRAZA SENAR, M.
18  - 0 MENDILLORRI (Cantero - Azanza)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • GARDE GALBAR, A.
2019/02/09
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Carballo - Eciolaza)
  • CARBALLO LARRAŅETA, I.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
15  - 18 G.PILOTA (Bergera - Erauskin)
  • BERGERA JACA, L.
  • ERAUSKIN, I.
 Deialdia 4
2019/02/16
10:00
Pamplona - Aranzadi MENDILLORRI (Cantero - Azanza)
  • CANTERO CAMPISTEGUI, L.
  • GARDE GALBAR, A.
4  - 18 G.PILOTA (Loiharte - Andueza)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
2019/02/16
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Bergera - Erauskin)
  • BERGERA JACA, L.
  • ERAUSKIN, I.
5  - 18 G.PILOTA (Lopez - Larraza)
  • LARRAZA SENAR, M.
  • LOPEZ GOŅI, J.
2019/02/16
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Carballo - Eciolaza)
  • CARBALLO LARRAŅETA, I.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
18  - 14 G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea)
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
 Deialdia 5
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA AGUIRRE, N.
  • ORMAZABAL IJURRA, J.
18  - 4 MENDILLORRI (Cantero - Azanza)
  • AZANZA BURUSCO, A.
  • CANTERO CAMPISTEGUI, L.
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Loiharte - Andueza)
  • ANDUEZA IMAZ, M.
  • LOIHARTE ERAUSKIN, I.
6  - 18 G.PILOTA (Bergera - Erauskin)
  • BERGERA JACA, L.
  • ERAUSKIN, I.
2019/02/23
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Lopez - Larraza)
  • LOPEZ GOŅI, J.
  • LARRAZA SENAR, M.
18  - 15 AUŅAMENDI (Carballo - Eciolaza)
  • CARBALLO LARRAŅETA, I.
  • ECIOLAZA ANCHO, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Lopez - Larraza)   10 5 5 0 0 90 38
2 G.PILOTA (Bergera - Erauskin)   9 5 4 1 0 77 53
3 AUŅAMENDI (Carballo - Eciolaza)   8 5 3 2 0 84 65
4 G.PILOTA (Loiharte - Andueza)   7 5 2 3 0 56 67
5 G.PILOTA (Ormazabal - Goikoetxea)   6 5 1 4 0 67 76
6 MENDILLORRI (Cantero - Azanza)   5 5 0 5 0 15 90