Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ PLARRUZ 2 FASEA HAURRAK 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/08
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Jul.Asiain - Xab.Armendariz)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
19  - 30 AMAYA (Mik.Iribarren - Una.Gallardon)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
2019/02/10
-
- Descanso   TENIS (Jon Amat - Mik.Martinez)
 Deialdia 2
2019/02/17
-
- Descanso   AMAYA (Mik.Iribarren - Una.Gallardon)
2019/02/17
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Jon Amat - Mik.Martinez)
  • AMAT BASTIDA, J.
  • MARTINEZ LARREA, M.
12  - 30 AMAYA (Jul.Asiain - Xab.Armendariz)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
 Deialdia 3
2019/02/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mik.Iribarren - Una.Gallardon)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
30  - 7 TENIS (Jon Amat - Mik.Martinez)
  • AMAT BASTIDA, J.
  • MARTINEZ LARREA, M.
2019/02/24
-
- AMAYA (Jul.Asiain - Xab.Armendariz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Mik.Iribarren - Una.Gallardon)   4 2 2 0 0 60 26
2 AMAYA (Jul.Asiain - Xab.Armendariz)   3 2 1 1 0 49 42
3 TENIS (Jon Amat - Mik.Martinez)   2 2 0 2 0 19 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2019/02/08
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Jul.Imaz - Ign.Perez)
  • IMAZ GOICOETXEA, J.
  • PEREZ GALBETE, I.
30  - 23 AMAYA (Mar.Mendigutxia - Jua.Sanz)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • SANZ ARVIZA, J.
2019/02/10
10:00
Pamplona - Larraina SAN JUAN (Jua.Indurain - Ike.Aramendia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • ARAMENDIA MARS, I.
30  - 22 S.IGNACIO (Aim.Astrain - Mig.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
 Deialdia 2
2019/02/17
10:00
Pamplona - Larraina SAN JUAN (Jua.Indurain - Ike.Aramendia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • ARAMENDIA MARS, I.
30  - 26 AMAYA (Mar.Mendigutxia - Jua.Sanz)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • SANZ ARVIZA, J.
2019/02/17
10:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Aim.Astrain - Mig.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
30  - 21 AMAYA (Jul.Imaz - Ign.Perez)
  • IMAZ GOICOETXEA, J.
  • PEREZ GALBETE, I.
 Deialdia 3
2019/02/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Mar.Mendigutxia - Jua.Sanz)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
  • SANZ ARVIZA, J.
30  - 26 S.IGNACIO (Aim.Astrain - Mig.Poyales)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • POYALES FERNANDEZ, M.
2019/02/24
10:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Jul.Imaz - Ign.Perez)
*Equipo no presentado
  • IMAZ GOICOETXEA, J.
  • PEREZ GALBETE, I.
0 *  - 30 SAN JUAN (Jua.Indurain - Ike.Aramendia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • ARAMENDIA MARS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Jua.Indurain - Ike.Aramendia)   6 3 3 0 0 90 48
2 AMAYA (Mar.Mendigutxia - Jua.Sanz)   4 3 1 2 0 79 86
3 S.IGNACIO (Aim.Astrain - Mig.Poyales)   4 3 1 2 0 78 81
4 AMAYA (Jul.Imaz - Ign.Perez)   3 3 1 1 1 51 83