Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ MUTILAK 1 FASEA HAURRAK 1. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/12/22
17:00
Pamplona - Larraina SAN JUAN (J. Indurain - A. Garcia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • GARCIA OTAZU, A.
25  - 13 SAN JUAN (I. Aramendia - D. Gil)
  • ARAMENDIA MARS, I.
  • GIL OLSSEN, D.
2018/12/22
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I. Castro - N. Campanero)
  • CASTRO DUFUR, I.
  • CAMPANERO DORIA, N.
14  - 25 AMAYA (M. Iribarren - X. Armendariz)
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
  • IRIBARREN AGUDO, M.
 Deialdia 2
2018/12/19
17:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (M. Iribarren - X. Armendariz)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
25  - 19 SAN JUAN (J. Indurain - A. Garcia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • GARCIA OTAZU, A.
2018/12/22
17:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (I. Castro - N. Campanero)
  • CASTRO DUFUR, I.
  • CAMPANERO DORIA, N.
11  - 25 SAN JUAN (I. Aramendia - D. Gil)
  • ARAMENDIA MARS, I.
  • GIL OLSSEN, D.
 Deialdia 3
2018/12/22
17:00
Pamplona - Larraina SAN JUAN (I. Aramendia - D. Gil)
  • ARAMENDIA MARS, I.
  • GIL OLSSEN, D.
18  - 25 AMAYA (M. Iribarren - X. Armendariz)
  • IRIBARREN AGUDO, M.
  • ARMENDARIZ EGUILLOR, X.
2018/12/22
17:00
Pamplona - Larraina SAN JUAN (J. Indurain - A. Garcia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • GARCIA OTAZU, A.
25  - 10 S.IGNACIO (I. Castro - N. Campanero)
  • CASTRO DUFUR, I.
  • CAMPANERO DORIA, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (M. Iribarren - X. Armendariz)   6 3 3 0 0 75 51
2 SAN JUAN (J. Indurain - A. Garcia)   5 3 2 1 0 69 48
3 SAN JUAN (I. Aramendia - D. Gil)   4 3 1 2 0 56 61
4 S.IGNACIO (I. Castro - N. Campanero)   3 3 0 3 0 35 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (I. Perez - M. Mendigutxia)
  • PEREZ GALBETE, I.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
25  - 22 AMAYA (J. Sanz - U. Gallardon)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
2018/12/21
-
- Descanso   TENIS (A. Martinez - M. Martinez)
 Deialdia 2
2018/12/22
-
- Descanso   AMAYA (J. Sanz - U. Gallardon)
2018/12/22
17:00
Pamplona - Larraina TENIS (A. Martinez - M. Martinez)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • MARTINEZ LARREA, M.
20  - 25 AMAYA (I. Perez - M. Mendigutxia)
  • PEREZ GALBETE, I.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
 Deialdia 3
2018/12/19
17:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (J. Sanz - U. Gallardon)
  • SANZ ARVIZA, J.
  • GALLARDON FERNANDEZ, U.
22  - 25 TENIS (A. Martinez - M. Martinez)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • MARTINEZ LARREA, M.
2018/12/23
-
- AMAYA (I. Perez - M. Mendigutxia)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (I. Perez - M. Mendigutxia)   4 2 2 0 0 50 42
2 TENIS (A. Martinez - M. Martinez)   3 2 1 1 0 45 47
3 AMAYA (J. Sanz - U. Gallardon)   2 2 0 2 0 44 50