Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NESKA HAURRAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
1  - 18 ULTZAMA (Arangoa)
  • ARANGOA LOGROÑO, S.
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
5  - 10 ARDOI (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, U.
 Deialdia 2
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
1  - 10 ULTZAMA (Arangoa)
  • ARANGOA LOGROÑO, S.
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit ARDOI (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, U.
10  - 5 AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
 Deialdia 3
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit ULTZAMA (Arangoa)
  • ARANGOA LOGROÑO, S.
10  - 1 ARDOI (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, U.
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AMESKOA (Padura)
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
3  - 10 AUÑAMENDI (Mendiola)
  • MENDIOLA ZABALZA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Arangoa)   6 3 3 0 0 38 3
2 ARDOI (Gomez)   5 3 2 1 0 21 20
3 AUÑAMENDI (Mendiola)   4 3 1 2 0 16 23
4 AMESKOA (Padura)   3 3 0 3 0 9 38
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/12/27
-
- Descanso   AMESKOA (Bergaretxea)
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
6  - 10 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
 Deialdia 2
2018/12/28
-
- Descanso   ULTZAMA (Sarratea)
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AMESKOA (Bergaretxea)
  • BERGARETXEA PEREZ DE ALBENIZ, J.
2  - 10 ULTZAMA (Iturralde)
  • ITURRALDE EGOZKUE, M.
 Deialdia 3
2018/12/29
-
- ULTZAMA (Iturralde)   Descanso
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
10  - 3 AMESKOA (Bergaretxea)
  • BERGARETXEA PEREZ DE ALBENIZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Sarratea)   4 2 2 0 0 20 9
2 ULTZAMA (Iturralde)   3 2 1 1 0 16 12
3 AMESKOA (Bergaretxea)   2 2 0 2 0 5 20
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/12/27
-
- Descanso   AMESKOA (Martinez)
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
0  - 10 AURRERA (Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
 Deialdia 2
2018/12/28
-
- Descanso   AURRERA (Zabaleta)
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AMESKOA (Martinez)
  • MARTINEZ ESQUISABEL, M.
1  - 10 ULTZAMA (Hernandez)
  • HERNANDEZ LEGETT, G.
 Deialdia 3
2018/12/29
-
- ULTZAMA (Hernandez)   Descanso
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AURRERA (Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, G.
10  - 0 AMESKOA (Martinez)
  • MARTINEZ ESQUISABEL, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Zabaleta)   4 2 2 0 0 20 0
2 ULTZAMA (Hernandez)   3 2 1 1 0 10 11
3 AMESKOA (Martinez)   2 2 0 2 0 1 20
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/12/27
-
- Descanso   ULTZAMA (Peñalver)
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit HUARTE (Ibarrola)
  • IBARROLA ARIZ, A.
10  - 0 AMESKOA (San Martin)
  • SAN MARTIN AGUIRRE, I.
 Deialdia 2
2018/12/28
-
- Descanso   AMESKOA (San Martin)
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit ULTZAMA (Peñalver)
  • PEÑALVER LEITZA, K.
0  - 10 HUARTE (Ibarrola)
  • IBARROLA ARIZ, A.
 Deialdia 3
2018/12/29
-
- HUARTE (Ibarrola)   Descanso
2018/12/29
10:00
Pamplona - Frontón Labrit AMESKOA (San Martin)
  • SAN MARTIN AGUIRRE, I.
2  - 10 ULTZAMA (Peñalver)
  • PEÑALVER LEITZA, K.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Ibarrola)   4 2 2 0 0 20 0
2 ULTZAMA (Peñalver)   3 2 1 1 0 10 12
3 AMESKOA (San Martin)   2 2 0 2 0 2 20