Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ PGOMAZ MUTIL LEHENENGOA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- OBERENA (P.L.Calvo-Corella)   AOIZ (Maisterra-Elizondo) (RETIRADO)
2013/02/12
18:30
Pamplona - Lpez AMAYA (Alzueta-Merindano)
  • ALZUETA CALVO, J.
  • MERINDANO AZCONA, J.
30  - 27 F.LOPEZ (J.Paris-A.Paris)
  • PARIS ARISTU, J.
  • PARIS ARISTU, A.
 Deialdia 2
2013/02/03
-
- AOIZ (Maisterra-Elizondo) (RETIRADO)   AMAYA (Alzueta-Merindano)
2013/02/23
10:30
Pamplona - Lpez OBERENA (P.L.Calvo-Corella) 16  - 30 F.LOPEZ (J.Paris-A.Paris)
  • PARIS ARISTU, A.
  • PARIS ARISTU, J.
 Deialdia 3
2013/01/31
20:00
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (J.Paris-A.Paris)   AOIZ (Maisterra-Elizondo) (RETIRADO)
2013/02/02
10:00
Pamplona - Lpez AMAYA (Alzueta-Merindano)
  • ALZUETA CALVO, J.
  • MERINDANO AZCONA, J.
30  - 17 OBERENA (P.L.Calvo-Corella)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Alzueta-Merindano)   4 2 2 0 0 60 44
2 F.LOPEZ (J.Paris-A.Paris)   3 2 1 1 0 57 46
3 OBERENA (P.L.Calvo-Corella)   2 2 0 2 0 33 60
4 AOIZ (Maisterra-Elizondo) (RETIRADO)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- Descanso   AMAYA (Asiain-Gallego)
2013/02/08
19:00
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (Aramendia-Mikeleiz)
  • ARAMENDIA GOI, M.
  • MIKELEIZ ELARRE, F.
23  - 30 AMAYA (Erburu III-Erburu IV)
  • ERBURU CALVO, A.
  • ERBURU CALVO, J.
2013/02/16
11:30
Pamplona - Lpez LEKU ONA (Calvo-Calvo)
  • CALVO ASTRAIN, F.
  • CALVO ASTRAIN, J.
21  - 30 AMAYA (San Miguel-M.Contin)
  • SAN MIGUEL MUOZ, J.
 Deialdia 2
2013/01/29
19:30
Pamplona - Lpez AMAYA (Asiain-Gallego)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
29  - 30 LEKU ONA (Calvo-Calvo)
  • CALVO ASTRAIN, J.
  • CALVO ASTRAIN, F.
2013/02/03
-
- AMAYA (Erburu III-Erburu IV)   Descanso
2013/02/21
20:00
Pamplona - Lpez AMAYA (San Miguel-M.Contin)
  • SANZ BUEY, M.
30  - 19 F.LOPEZ (Aramendia-Mikeleiz)
  • ARAMENDIA GOI, M.
  • MIKELEIZ ELARRE, F.
 Deialdia 3
2013/02/01
19:30
Pamplona - Lpez AMAYA (Erburu III-Erburu IV)
  • ERBURU CALVO, A.
  • ERBURU CALVO, J.
30  - 4 AMAYA (San Miguel-M.Contin)
  • SAN MIGUEL MUOZ, J.
2013/02/10
-
- Descanso   LEKU ONA (Calvo-Calvo)
2013/02/16
10:30
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (Aramendia-Mikeleiz)
  • ARAMENDIA GOI, M.
  • MIKELEIZ ELARRE, F.
30  - 27 AMAYA (Asiain-Gallego)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
 Deialdia 4
2013/01/22
19:30
Pamplona - Lpez LEKU ONA (Calvo-Calvo)
  • CALVO ASTRAIN, J.
  • CALVO ASTRAIN, F.
27  - 30 F.LOPEZ (Aramendia-Mikeleiz)
  • ARAMENDIA GOI, M.
  • MIKELEIZ ELARRE, F.
2013/01/25
19:00
Pamplona - Lpez AMAYA (Asiain-Gallego)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
21  - 30 AMAYA (Erburu III-Erburu IV)
  • ERBURU CALVO, J.
  • ERBURU CALVO, A.
2013/02/17
-
- Descanso   AMAYA (San Miguel-M.Contin)
 Deialdia 5
2013/02/07
20:00
Pamplona - Lpez AMAYA (San Miguel-M.Contin)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
23  - 30 AMAYA (Asiain-Gallego)
  • SAN MIGUEL MUOZ, R.
2013/02/19
19:45
Pamplona - Lpez AMAYA (Erburu III-Erburu IV) 30  - 16 LEKU ONA (Calvo-Calvo)
2013/02/24
-
- F.LOPEZ (Aramendia-Mikeleiz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Erburu III-Erburu IV)   8 4 4 0 0 120 64
2 AMAYA (San Miguel-M.Contin)   6 4 2 2 0 87 100
3 F.LOPEZ (Aramendia-Mikeleiz)   6 4 2 2 0 102 114
4 LEKU ONA (Calvo-Calvo)   5 4 1 3 0 94 119
5 AMAYA (Asiain-Gallego)   5 4 1 3 0 107 113
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- OBERENA (Andueza-Arrastia)
  • ANDUEZA GORRIA, D.
  • ARRASTIA BUSTO, I.
30  - 22 AMAYA (J.Lopez-Arkaitz G)
  • LOPEZ GARCIA, J.
2013/01/27
-
- Descanso   PLAZAOLA (Echarte-Barandiaran)
2013/02/02
10:30
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (Tellechea-Pernaute)
  • TELLECHEA ARANGOA, M.
  • PERNAUTE ETXANDI, M.
30  - 19 F.LOPEZ (Zudaire-Zubialde)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
 Deialdia 2
2013/02/01
-
- AMAYA (J.Lopez-Arkaitz G)   Descanso
2013/02/03
-
- PLAZAOLA (Echarte-Barandiaran)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
17  - 30 F.LOPEZ (Tellechea-Pernaute)
  • TELLECHEA ARANGOA, M.
  • PERNAUTE ETXANDI, M.
2013/02/10
11:30
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (Zudaire-Zubialde)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
22  - 30 OBERENA (Andueza-Arrastia)
  • ANDUEZA GORRIA, D.
  • ARRASTIA BUSTO, I.
 Deialdia 3
2013/02/10
-
- Descanso   F.LOPEZ (Tellechea-Pernaute)
2013/02/15
20:00
Pamplona - Lpez OBERENA (Andueza-Arrastia)
  • ANDUEZA GORRIA, D.
  • ARRASTIA BUSTO, I.
30  - 17 PLAZAOLA (Echarte-Barandiaran)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
2013/02/16
10:30
Pamplona - Lpez AMAYA (J.Lopez-Arkaitz G)
  • LOPEZ GARCIA, J.
30  - 24 F.LOPEZ (Zudaire-Zubialde)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
 Deialdia 4
2013/01/27
11:30
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (Tellechea-Pernaute)
  • TELLECHEA ARANGOA, M.
  • PERNAUTE ETXANDI, M.
15  - 30 OBERENA (Andueza-Arrastia)
  • ANDUEZA GORRIA, D.
  • ARRASTIA BUSTO, I.
2013/01/28
20:00
Pamplona - Lpez PLAZAOLA (Echarte-Barandiaran)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
25  - 30 AMAYA (J.Lopez-Arkaitz G)
  • LOPEZ GARCIA, J.
2013/02/17
-
- Descanso   F.LOPEZ (Zudaire-Zubialde)
 Deialdia 5
2013/01/27
11:00
Pamplona - Lpez F.LOPEZ (Zudaire-Zubialde)
  • ZUDAIRE LATIENDA, I.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
26  - 30 PLAZAOLA (Echarte-Barandiaran)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • BARANDIARAN GARCIA, F.
2013/02/09
11:00
Pamplona - Lpez AMAYA (J.Lopez-Arkaitz G)
  • LOPEZ GARCIA, J.
30  - 27 F.LOPEZ (Tellechea-Pernaute)
  • TELLECHEA ARANGOA, M.
  • PERNAUTE ETXANDI, M.
2013/02/24
-
- OBERENA (Andueza-Arrastia)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Andueza-Arrastia)   8 4 4 0 0 120 76
2 AMAYA (J.Lopez-Arkaitz G)   7 4 3 1 0 112 106
3 F.LOPEZ (Tellechea-Pernaute)   6 4 2 2 0 102 96
4 PLAZAOLA (Echarte-Barandiaran)   5 4 1 3 0 89 116
5 F.LOPEZ (Zudaire-Zubialde)   4 4 0 4 0 91 120
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik