Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA ESKUZ BINAKA 22-AZPIKOAK 1. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/10/26
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • MUGIRO MARIÑELARENA, M.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
22  - 17 G.PILOTA A
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
2018/10/28
-
- Descanso   ESTERIBAR
2018/10/28
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
15  - 22 IRURTZUN
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • GOIKOETXEA BERASTEGI, A.
 Deialdia 2
2018/11/03
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • GOIKOETXEA BERASTEGI, A.
22  - 13 ZUGARRALDE A
  • JUSUE ROSANO, B.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2018/11/03
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • GIL GASTEARENA, K.
  • BETELU ILINTXETA, A.
16  - 22 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2018/11/04
-
- G.PILOTA A   Descanso
 Deialdia 3
2018/11/09
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • JUSUE ROSANO, B.
22  - 17 ESTERIBAR
  • BETELU ILINTXETA, A.
  • GIL GASTEARENA, K.
2018/11/09
19:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
6  - 22 IRURTZUN
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • GOIKOETXEA BERASTEGI, A.
2018/11/11
-
- Descanso   OBERENA B
 Deialdia 4
2018/11/17
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
22  - 2 ZUGARRALDE A
  • JUSUE ROSANO, B.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
2018/11/17
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • GIL GASTEARENA, K.
22  - 14 G.PILOTA A
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
  • AZKUNE ORCARAY, D.
2018/11/18
-
- Descanso   IRURTZUN
 Deialdia 5
2018/11/23
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • OLAETXEA BALDA, I.
  • GOIKOETXEA BERASTEGI, A.
22  - 10 ESTERIBAR
  • MAYA ERASO, A.
  • BETELU ILINTXETA, A.
2018/11/23
19:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA A
  • AZKUNE ORCARAY, D.
  • LAZKOZ ARTOLA, J.
14  - 22 OBERENA B
  • YANIZ PEREZ, S.
  • ZABALETA ARTOLA, M.
2018/11/25
-
- ZUGARRALDE A   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN   8 4 4 0 0 88 44
2 OBERENA B   7 4 3 1 0 81 54
3 ZUGARRALDE A   6 4 2 2 0 59 78
4 ESTERIBAR   5 4 1 3 0 65 80
5 G.PILOTA A   4 4 0 4 0 51 88
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/11/01
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
20  - 22 UMORE ONA
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
2018/11/01
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
22  - 8 G.PILOTA B
  • OTXOA GARMENDIA, O.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
 Deialdia 2
2018/11/09
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
22  - 12 LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
2018/11/11
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
22  - 7 G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
 Deialdia 3
2018/11/16
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GALARTZA ROTETA, I.
  • GURREA PRADOS, I.
12  - 22 OBERENA A
  • TXOPERENA ZABALETA, H.
  • SANTAMARIA IBARRA, B.
2018/11/17
12:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA B
  • ANSOTEGI YEREGI, I.
  • PETRIATI BERASTEGI, M.
12  - 22 UMORE ONA
  • AIZKORBE JIMENEZ, A.
  • APEZETXEA ANSA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA   6 3 3 0 0 66 44
2 OBERENA A   5 3 2 1 0 64 41
3 LARRAUN   4 3 1 2 0 46 52
4 G.PILOTA B   3 3 0 3 0 27 66