Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ PALAZ PLARRUZ KADETE 2ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- S.IGNACIO (Zabaleta-Pascu)   Descanso
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 AMAYA (Sesma-Artazcoz) 30  - 22 TENIS (Jimenez-Flandes)
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   AMAYA (Sesma-Artazcoz)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Zabaleta-Pascu)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 TENIS (Jimenez-Flandes)
 Deialdia 3
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Sesma-Artazcoz) 30  - 25 S.IGNACIO (Zabaleta-Pascu)
2013/02/17
-
- TENIS (Jimenez-Flandes)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Sesma-Artazcoz)   4 2 2 0 0 60 47
2 TENIS (Jimenez-Flandes)   3 2 1 1 0 52 30
3 S.IGNACIO (Zabaleta-Pascu)   1 1 0 1 1 25 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- REDIN (Otegui-Pueyo)   Descanso
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Rodrigo-Adrados) 21  - 30 TENIS (Asiain-Zalba)
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   OBERENA (Rodrigo-Adrados)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Otegui-Pueyo) 30  - 12 TENIS (Asiain-Zalba)
 Deialdia 3
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Rodrigo-Adrados) 17  - 30 REDIN (Otegui-Pueyo)
2013/02/17
-
- TENIS (Asiain-Zalba)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Otegui-Pueyo)   4 2 2 0 0 60 29
2 TENIS (Asiain-Zalba)   3 2 1 1 0 42 51
3 OBERENA (Rodrigo-Adrados)   2 2 0 2 0 38 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 S.IGNACIO (Molina-Iraburu) 30  - 20 F.LOPEZ (Zornoza-Gaizka)
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 REDIN (P.Suarez-Azcona) 30  - 15 REDIN (Natalia-Picazo)
 Deialdia 2
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (P.Suarez-Azcona) 30  - 22 F.LOPEZ (Zornoza-Gaizka)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Natalia-Picazo) 30  - 23 S.IGNACIO (Molina-Iraburu)
 Deialdia 3
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Zornoza-Gaizka) 12  - 30 REDIN (Natalia-Picazo)
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 S.IGNACIO (Molina-Iraburu) 30  - 28 REDIN (P.Suarez-Azcona)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (P.Suarez-Azcona)   5 3 2 1 0 88 67
2 S.IGNACIO (Molina-Iraburu)   5 3 2 1 0 83 78
3 REDIN (Natalia-Picazo)   5 3 2 1 0 75 65
4 F.LOPEZ (Zornoza-Gaizka)   3 3 0 3 0 54 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Iriarte-Aiestaran) 30  - 14 AMAYA (Bustince-Jesus T)
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 S.IGNACIO (Tomas C-Marin) 30  - 23 S.IGNACIO (Testaut-Perico)
 Deialdia 2
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Tomas C-Marin) 30  - 28 AMAYA (Bustince-Jesus T)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 S.IGNACIO (Testaut-Perico) 24  - 30 OBERENA (Iriarte-Aiestaran)
 Deialdia 3
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 AMAYA (Bustince-Jesus T) 19  - 30 S.IGNACIO (Testaut-Perico)
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 OBERENA (Iriarte-Aiestaran) 11  - 30 S.IGNACIO (Tomas C-Marin)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Tomas C-Marin)   6 3 3 0 0 90 62
2 OBERENA (Iriarte-Aiestaran)   5 3 2 1 0 71 68
3 S.IGNACIO (Testaut-Perico)   4 3 1 2 0 77 79
4 AMAYA (Bustince-Jesus T)   3 3 0 3 0 61 90
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/01/27
-
- REDIN (Latasa-Maestro)   Descanso
2013/01/27
17:30
Pamplona - Oberena F 1 F.LOPEZ (Javi-Beñat) 29  - 30 F.LOPEZ (Pernaute-Alex Puy)
 Deialdia 2
2013/02/10
-
- Descanso   F.LOPEZ (Javi-Beñat)
2013/02/10
10:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Latasa-Maestro) 30  - 8 F.LOPEZ (Pernaute-Alex Puy)
 Deialdia 3
2013/02/15
-
- F.LOPEZ (Pernaute-Alex Puy)   Descanso
2013/02/15
19:00
Pamplona - Amaya-F1 F.LOPEZ (Javi-Beñat) 29  - 30 REDIN (Latasa-Maestro)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Latasa-Maestro)   4 2 2 0 0 60 37
2 F.LOPEZ (Pernaute-Alex Puy)   3 2 1 1 0 38 59
3 F.LOPEZ (Javi-Beñat)   2 2 0 2 0 58 60
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik