Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA GAZTEAK 1. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/10/27
-
- Descanso   ZUGARRALDE B
2018/10/27
11:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK A
  • FAVA ARACAMA, O.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
4  - 22 OBERENA A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
2018/10/27
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ARCE IRIBARREN, J.
22  - 12 IRURTZUN A
  • LIMA SITJAS, M.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
 Deialdia 2
2018/11/02
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • MARIN GERRIKO, U.
22  - 13 BETI ONAK A
  • FAVA ARACAMA, O.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
2018/11/03
-
- IRURTZUN A   Descanso
2018/11/03
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
22  - 14 ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ARCE IRIBARREN, J.
 Deialdia 3
2018/11/07
19:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • LIMA SITJAS, M.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
5  - 22 OBERENA A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
2018/11/09
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ARCE IRIBARREN, J.
22  - 11 ZUGARRALDE B
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • MARIN GERRIKO, U.
2018/11/10
-
- Descanso   BETI ONAK A
 Deialdia 4
2018/11/17
-
- Descanso   OBERENA A
2018/11/17
10:30
Villava - Atarrabia BETI ONAK A
  • FAVA ARACAMA, O.
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
7  - 22 ULTZAMA A
  • DE LA FUENTE AHECHU, A.
  • ARCE IRIBARREN, J.
2018/11/17
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE B
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • MARIN GERRIKO, U.
19  - 22 IRURTZUN A
  • BERASTEGI UNANUA, U.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
 Deialdia 5
2018/11/23
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA A
  • IGOA LOPEZ DE AGILETA, I.
  • CUAIRAN SANCHEZ, J.
22  - 6 ZUGARRALDE B
  • BUSTINCE SAN ROMAN, J.
  • MARIN GERRIKO, U.
2018/11/23
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A
  • LIMA SITJAS, M.
  • AZPIROZ ASURMENDI, A.
22  - 11 BETI ONAK A
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • FAVA ARACAMA, O.
2018/11/24
-
- ULTZAMA A   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA A   8 4 4 0 0 88 29
2 ULTZAMA A   7 4 3 1 0 80 52
3 IRURTZUN A   6 4 2 2 0 61 74
4 ZUGARRALDE B   5 4 1 3 0 58 79
5 BETI ONAK A   4 4 0 4 0 35 88
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/10/23
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
22  - 5 OBERENA C
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
2018/10/27
-
- Descanso   ZUGARRALDE A
2018/10/27
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
22  - 3 LAGUNAK A
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • ARDANAZ MALO, A.
 Deialdia 2
2018/11/02
17:30
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
15  - 22 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2018/11/03
-
- OBERENA C   Descanso
2018/11/03
11:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
  • ARDANAZ MALO, A.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
8  - 22 OBERENA B
  • GANBOA BERASTEGI, B.
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
 Deialdia 3
2018/11/10
-
- Descanso   TXARUTA
2018/11/10
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
22  - 13 LAGUNAK A
  • ARDANAZ MALO, A.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2018/11/11
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA B
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
22  - 14 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
 Deialdia 4
2018/11/17
-
- Descanso   LAGUNAK A
2018/11/17
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
21  - 22 OBERENA B
  • OSCOZ ZALDAIN, F.
  • GANBOA BERASTEGI, B.
2018/11/17
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE A
  • VILLANUEVA MARTINEZ, B.
  • LERGA OLITE, A.
22  - 13 OBERENA C
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
 Deialdia 5
2018/11/24
-
- OBERENA B   Descanso
2018/11/24
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C
  • ARAÑA MARTXUETA, A.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, J.
5  - 22 TXARUTA
  • ARIZTEGI ELIZONDO, O.
  • BALLARENA SARRATEA, A.
2018/11/24
11:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
*Equipo no presentado
0 *  - 22 ZUGARRALDE A
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA B   8 4 4 0 0 88 48
2 TXARUTA   7 4 3 1 0 87 45
3 ZUGARRALDE A   6 4 2 2 0 73 57
4 OBERENA C   5 4 1 3 0 45 79
5 LAGUNAK A   3 4 0 3 1 24 88