Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PLARRUZ GAZTEAK 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/14
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (R. Garcia - O. Beruete)
  • GARCIA TEILLERI, R.
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
27  - 30 LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muņoz)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUŅOZ REDIN, I.
2018/09/14
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (J. Jaurrieta - J. Ortiz)
  • JAURRIETA MANRESA, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
30  - 21 REDIN (N. Spang - J. Sobrini)
 Deialdia 2
2018/09/21
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (J. Jaurrieta - J. Ortiz)
  • JAURRIETA MANRESA, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
28  - 30 LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muņoz)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUŅOZ REDIN, I.
2018/09/21
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete REDIN (N. Spang - J. Sobrini) 23  - 30 LARRAINA (R. Garcia - O. Beruete)
  • GARCIA TEILLERI, R.
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
 Deialdia 3
2018/09/28
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muñoz)
  • ORDOQUI TROYAS, N.
  • MUŅOZ REDIN, I.
30  - 21 REDIN (N. Spang - J. Sobrini)
2018/09/28
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (R. Garcia - O. Beruete)
  • GARCIA TEILLERI, R.
  • BERUETE DE LA LLAVE, O.
30  - 26 LARRAINA (J. Jaurrieta - J. Ortiz)
  • JAURRIETA MANRESA, J.
  • ORTIZ RECALDE, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (N. Ordoqui - I. Muņoz)   6 3 3 0 0 90 76
2 LARRAINA (R. Garcia - O. Beruete)   5 3 2 1 0 87 79
3 LARRAINA (J. Jaurrieta - J. Ortiz)   4 3 1 2 0 84 81
4 REDIN (N. Spang - J. Sobrini)   3 3 0 3 0 65 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/14
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (O. Segura - I. Vergara)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • VERGARA SEGURA, I.
30  - 28 LARRAINA (J. Perez - J. Musitu)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
2018/09/14
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (M. Ciordia - P. Casado)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • CASADO LOPEZ, P.
30  - 26 AMAYA (N. Ferrer - I. Alonso)
  • FERRER RASTROLLO, N.
  • ALONSO BERIAIN, I.
 Deialdia 2
2018/09/21
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (M. Ciordia - P. Casado)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • CASADO LOPEZ, P.
30  - 10 LARRAINA (J. Perez - J. Musitu)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
2018/09/21
16:30
Pamplona - Larrabide - Trinkete AMAYA (N. Ferrer - I. Alonso)
  • FERRER RASTROLLO, N.
  • ALONSO BERIAIN, I.
25  - 30 LARRAINA (O. Segura - I. Vergara)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • VERGARA SEGURA, I.
 Deialdia 3
2018/09/28
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (J. Perez - J. Musitu)
  • PEREZ GALVETE, J.
  • MUSITU EUGUI, J.
30  - 27 AMAYA (N. Ferrer - I. Alonso)
  • FERRER RASTROLLO, N.
  • ALONSO BERIAIN, I.
2018/09/28
16:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA (O. Segura - I. Vergara)
  • SEGURA BELDARRAIN, O.
  • VERGARA SEGURA, I.
20  - 30 LARRAINA (M. Ciordia - P. Casado)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • CASADO LOPEZ, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (M. Ciordia - P. Casado)   6 3 3 0 0 90 56
2 LARRAINA (O. Segura - I. Vergara)   5 3 2 1 0 80 83
3 LARRAINA (J. Perez - J. Musitu)   4 3 1 2 0 68 87
4 AMAYA (N. Ferrer - I. Alonso)   3 3 0 3 0 78 90
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik