Itzuli
XXVI NKJ URTARRILA-MARTXOA XXVI NKJ PALAZ PLARRUZ HAUR 1ª

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/02/01
18:30
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Esparza-Huarte) 27  - 30 S.IGNACIO (Poyales-Arbizu)
2013/02/03
-
- F.LOPEZ (Simon-Echeve)   Descanso
 Deialdia 2
2013/02/16
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Simon-Echeve) 30  - 18 S.IGNACIO (Poyales-Arbizu)
2013/02/17
-
- Descanso   AMAYA (Esparza-Huarte)
 Deialdia 3
2013/02/22
19:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Esparza-Huarte) 15  - 30 F.LOPEZ (Simon-Echeve)
2013/02/24
-
- S.IGNACIO (Poyales-Arbizu)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Simon-Echeve)   4 2 2 0 0 60 33
2 S.IGNACIO (Poyales-Arbizu)   3 2 1 1 0 48 57
3 AMAYA (Esparza-Huarte)   2 2 0 2 0 42 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/02/01
18:30
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Marcos P-Eguilaz) 30  - 22 S.IGNACIO (Maisterra-Purroy)
2013/02/01
18:30
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Amatriain-Juli) 30  - 27 S.IGNACIO (Egaña-Ignacio Gª)
 Deialdia 2
2013/02/16
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Amatriain-Juli) 29  - 30 S.IGNACIO (Maisterra-Purroy)
2013/02/16
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Egaña-Ignacio Gª) 30  - 28 AMAYA (Marcos P-Eguilaz)
 Deialdia 3
2013/02/22
19:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Maisterra-Purroy) 15  - 30 S.IGNACIO (Egaña-Ignacio Gª)
2013/02/22
19:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Marcos P-Eguilaz) 30  - 7 S.IGNACIO (Amatriain-Juli)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Egaña-Ignacio Gª)   5 3 2 1 0 87 73
2 AMAYA (Marcos P-Eguilaz)   5 3 2 1 0 88 59
3 S.IGNACIO (Maisterra-Purroy)   4 3 1 2 0 67 89
4 S.IGNACIO (Amatriain-Juli)   4 3 1 2 0 66 87
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2013/02/01
18:30
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Miguel T-Ainciburu) 30  - 7 S.IGNACIO (Mateo-Ayala)
2013/02/01
18:30
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Ohier-Mayo) 30  - 13 REDIN (Maiza-Beni)
 Deialdia 2
2013/02/16
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Ohier-Mayo) 30  - 18 S.IGNACIO (Mateo-Ayala)
2013/02/16
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Maiza-Beni) 14  - 30 S.IGNACIO (Miguel T-Ainciburu)
 Deialdia 3
2013/02/22
19:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Mateo-Ayala) 30  - 23 REDIN (Maiza-Beni)
2013/02/22
19:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Miguel T-Ainciburu) 18  - 30 AMAYA (Ohier-Mayo)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Ohier-Mayo)   6 3 3 0 0 90 49
2 S.IGNACIO (Miguel T-Ainciburu)   5 3 2 1 0 78 51
3 S.IGNACIO (Mateo-Ayala)   4 3 1 2 0 55 83
4 REDIN (Maiza-Beni)   3 3 0 3 0 50 90
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik