Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA KIMUAK 1. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
-
- Descanso   LARRAUN (Azpiroz)
2018/09/08
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Prim)
  • PRIM AGERREBERE, O.
18  - 9 BORTZIRIAK (Etxenike)
  • ETXENIKE GUERRA, E.
 Deialdia 2
2018/09/15
-
- Descanso   BORTZIRIAK (Etxenike)
2018/09/15
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Azpiroz)
  • AZPIROZ HUITZI, M.
18  - 0 * TXARUTA (Prim)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2018/09/21
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Etxenike)
  • ETXENIKE GUERRA, E.
18  - 17 LARRAUN (Azpiroz)
  • AZPIROZ HUITZI, M.
2018/09/22
-
- TXARUTA (Prim)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK (Etxenike)   3 2 1 1 0 27 35
2 LARRAUN (Azpiroz)   3 2 1 1 0 35 18
3 TXARUTA (Prim)   2 2 1 0 1 18 27
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
-
- Descanso   TXARUTA (Goienetxe)
2018/09/08
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
18  - 12 LARRAUN (Merino)
  • MERINO IPARRAGIRRE, J.
 Deialdia 2
2018/09/15
-
- Descanso   LARRAUN (Merino)
2018/09/15
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Goienetxe)
  • GOIENETXE KARRIKA, A.
18  - 3 ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- ULTZAMA (Martikorena)   Descanso
2018/09/22
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Merino)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 TXARUTA (Goienetxe)
  • GOIENETXE KARRIKA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Goienetxe)   4 2 2 0 0 36 3
2 ULTZAMA (Martikorena)   3 2 1 1 0 21 30
3 LARRAUN (Merino)   1 2 0 1 1 12 36
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Gorriti - Frontón Sorogain AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
18  - 11 ESTERIBAR (Zelaia)
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
2018/09/08
-
- Descanso   ULTZAMA (Mindegia)
 Deialdia 2
2018/09/14
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Mindegia)
  • MINDEGIA OIZ, U.
14  - 18 AURRERA (Sagastibeltza)
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
2018/09/15
-
- Descanso   ESTERIBAR (Zelaia)
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- AURRERA (Sagastibeltza)   Descanso
2018/09/22
17:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Zelaia)
  • ZELAIA GAZTANBIDE, A.
13  - 18 ULTZAMA (Mindegia)
  • MINDEGIA OIZ, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (Sagastibeltza)   4 2 2 0 0 36 25
2 ULTZAMA (Mindegia)   3 2 1 1 0 32 31
3 ESTERIBAR (Zelaia)   2 2 0 2 0 24 36
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER (Mues)
2018/09/08
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Aldaz)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
18  - 3 IRURTZUN (Yaben)
  • YABEN AYESA, A.
 Deialdia 2
2018/09/14
17:00
Sartaguda - Sartaguda SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
4  - 18 ULTZAMA (Aldaz)
  • ALDAZ BERASAIN, P.
2018/09/15
-
- Descanso   IRURTZUN (Yaben)
 Deialdia 3
2018/09/21
18:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Yaben)
  • YABEN AYESA, A.
15  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
2018/09/22
-
- ULTZAMA (Aldaz)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Aldaz)   4 2 2 0 0 36 7
2 SAN FRCO.JAVIER (Mues)   3 2 1 1 0 22 33
3 IRURTZUN (Yaben)   2 2 0 2 0 18 36
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)
  • ZABALETA GARCIA, O.
13  - 18 SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
2018/09/08
-
- Descanso   IRURTZUN (Igoa)
 Deialdia 2
2018/09/14
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Igoa)
  • IGOA ALDASORO, A.
11  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)
  • ZABALETA GARCIA, O.
2018/09/15
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Ganuza)
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)   Descanso
2018/09/22
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
10  - 18 IRURTZUN (Igoa)
  • IGOA ALDASORO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Zabaleta)   3 2 1 1 0 31 29
2 IRURTZUN (Igoa)   3 2 1 1 0 29 28
3 SAN MIGUEL (Ganuza)   3 2 1 1 0 28 31
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Etxeberria)
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
16  - 18 OBERENA (Rekalde)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
2018/09/08
-
- Descanso   IRURTZUN (Okiñena)
 Deialdia 2
2018/09/14
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Okiñena)
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
6  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Etxeberria)
  • ECHEVERRIA TAPIAS, O.
2018/09/15
-
- Descanso   OBERENA (Rekalde)
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- SAN FRCO.JAVIER (Etxeberria)   Descanso
2018/09/22
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Rekalde)
  • RECALDE OYAREGUI, J.
18  - 8 IRURTZUN (Okiñena)
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Rekalde)   4 2 2 0 0 36 24
2 SAN FRCO.JAVIER (Etxeberria)   3 2 1 1 0 34 24
3 IRURTZUN (Okiñena)   2 2 0 2 0 14 36
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/14
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Amiano)
  • AMIANO SANTXEZ, X.
18  - 12 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
 Deialdia 2
2018/09/22
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martinez)
  • MARTINEZ EZQUERRO, X.
10  - 18 IRURTZUN (Amiano)
  • AMIANO SANTXEZ, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Amiano)   4 2 2 0 0 36 22
2 SAN FRCO.JAVIER (Martinez)   2 2 0 2 0 22 36